Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

kholka
20. feb 2013

Baby toto sa mi fakt zle číta.... Presne idem do Kocha pre to, aby sa mi niečo takéto nestalo... Pomoc...

kacicka01
20. feb 2013

@moon1979 Tak mala svoj vek tato dokina asi za sebou aj patricnu prax aj v nejakom tom statnom zariadeni,ale vyraz mala v pohode, skor taka tichsia osoba (bola uz pokrocila nocna hodina), len ten manever v ramci vysetrenia co spravila bolel a ona ani nemrkla, ale to bude uz profesonalna deformacia, iste ma za sebou x-milion podobnych vysetreni, tak neriesi...

moon1979
20. feb 2013

@kacicka01 no ten manéver to bol asi manuálne otvorenie krčka ... mne to robila pri prvom tehu jedna mladá doktorka, ale som myslela, že zošaliem ... z ničoho nič obrovská bolesť, myslela som, že mi roztrhá kríže a o podbrušku ani nehovorím a mala som pocit, že mi chce snáď vyrvať maternicu von ... nevedela som čo sa deje, lebo však vo fakultnej nemocnici sa s tebou nikto o ničom nebaví, ale bolo to hrozné ... aspoň pre mňa boli kontrakcie proti tomu malina ... bolestivejšie gyn. vyšetrenie nepoznám 😖

kacicka01
20. feb 2013

@moon1979 vobec neviem, tiez mi k tomu nic nepovedala ..

medka33
20. feb 2013

ja zajtra idem na prijem a zatial som velmi spokojna s personalom tak uvidime. momentalne je tam vraj 6 babatok tak som mala pocit ze tie sestry sa normalne tesia na dalsie🙂

junkfoood
20. feb 2013

@medka33 hej, tie sestricky su hrozne zlate..mne maleho stale bozkavali a lucili sa s nim, ked sme odchadzali..

mandarinkaa
20. feb 2013

@kacicka01 ja som ju raz mala, ked mala moja lekarka dovolenku, 2 rokay dozadu a nebolo to teda bohvie co... tiez mi prisla taka chladna a taka necitliva hodne.

kacenkamax
20. feb 2013

Tak musim len dufat ze nenatrafim na tu doktorku ☹

swarovski
20. feb 2013

A preto verím radšej chlapom- gynekologom. Sú proste jemnejší.... 🙂

kikuleenka
21. feb 2013

@mandarinkaa je mozne dostat meno tejto pani doktorky? planujem tam coskoro rodit a ak bude moznost, rada sa jej vyhnem... a najma baby, ak sa bude spravat tak, ako pisete, urcite sa budem stazovat, predsa nezaplatim si tam porod na to, aby so mnou neludsky jednali a zamerne mi sposobovali utrpenie...

mandarinkaa
21. feb 2013

@kikuleenka bola to dr. vacokova, ale nechcem na nu nadavat, len hovorim ze mi prisla taka chladna a taka necitliva. Pri porode neviem aka je, mozno je fajn, treba sa radsej spytat, kto pri nej rodil...

kikuleenka
21. feb 2013

@mandarinkaa dakujem za info, a nemyslim, ze tu ide o nadavanie, najma ak viacere potvrdili negativnu skusenost. Prave aj tieto negativne skusenosti a konkretne informacie tu ocakavam, inak to forum nema zmysel - pisat iba chvaly a negativne skusenosti zamlcovat, to mi nepomoze...ja chcem mat moznost sa rozhodnut a ak sa ukaze, ze to az take ruzove nie je a aj v sukromnom zariadeni mozes natrafit na cloveka, ktory ti za vela penazi nedopraje to, co by ti mozno inde bolo dopriate zadarmo (minimalne to sitie s pouzitim anestetika a bez bolesti, ked uz nie mily a chapavy pristup), resp. za vela penazi dostanes neadekvatne sluzby, tak stale mozem svoje rozhodnutie prehodnotit...preto este raz vdaka 🙂

kikuleenka
21. feb 2013

@mandarinkaa ked tak teraz pozeram, dr. vacokova to asi ale nebude, lebo to nie je zrejme ta z popisu "Krátke blond vlasy, menšieho vzrastu, proste milá babička do prvého stehu" - ak viete niekto, kto bol tato pani doktorka z popisu, prosim o info (inak dalsia vec, co ma zaraza je, ze sa vam tie osoby nepredstavili? ci si iba nepamatate mena? ja som asi svina, ale ja by som si to meno iste zapamatala, aby som sa mohla stazovat :D lebo ak vsetci budu stale len tisko a pretrpia si to, nikdy sa to nezlepsi)

swarovski
21. feb 2013

@kikuleenka dr vacokova je vyssia, tmavovlasa, a milucka...

ivanka.7
21. feb 2013

@kikuleenka (nerodila som v Kochu, ale v tomto pripade je to fuk) Mne sa pri porode vsetci predstavili, ale kym mena doktorov som si zapamatala, mozno aj preto, ze su viac v povedomi aj tu na fore, tak meno PA som napr. zabudla a pritom bola nemenej dolezitou osobou pri mojom porode.

iva81
21. feb 2013

@kikuleenka mne sa to tiez nedzalo lebo ja osobne som s Dr. Vacokovou mala len dobre skusenosti, nerodila ma sice ale ked som bola 2x na pohotovosti tak tam vzdy bola ona a spravala sa veelmi milo, nasla si cas aj ist na chodbu za mojim muzom a znovu mu povedat to co mne, aby vedel ako som na tom a pod., taktiez po porode na vizite bola velmi milucka. Tu pani doktorku s tym popisom som tam ani raz nestretla.

silvinka511
21. feb 2013

@catherine214 všetko bude v poho, neboj - naozaj je to tam super

mandarinkaa
21. feb 2013

@kikuleenka ja som o ziadnej starsie kratkovlasej dr. nepisala, asi sme sa nejako zle pochopili. ja som pisala o dr.vacokovej, tmave dlhe vlasy. Hovorim, zazila som ju len raz a vtedy som si povedala, ze ake stastie ze mam inu lekarku. Mozno mala len zlu naladu, neviem, ale hovorim, bola som u nej na kontrole a nebola vtedy velmi mila a ani nejako ochotna odpovedat. To ale neznamena, ze je zla lekarka, alebo ze s nou taku skusenost maju aj ine zeny. V kazdom pripade si myslim ze Koch je dobre zariadenie a aj ak ma nejaky lekar sem tam blbu naladu, vseobecne sa tam spravaju slusne a myslim, ze aj k spokojnosti pacienta, nakolko pacient je ten co ich zivi. Takze by som sa vobec neobavala kto bude pri porode a ak by bol nejaky problem, treba sa hned ozvat, urcite nie je ich zaujmom, aby si bola nespokojna.

danjelca
21. feb 2013

mna vyšetrenie dr. vačokovej absolutne nebolelo, prijímala ma k pôrodu...zato lekár pri pôrode ked mi dával prostagladínovu tabletku to ma až dvíhalo...takže neplatí že chlapi jemný...

mandarinkaa
21. feb 2013

@swarovski a ty si ako na tom? uz si hospitalizovana???

swarovski
21. feb 2013

@mandarinkaa ale kdeze, dnes som si tam odzila take divadielko... ale nechcem to tu pisat... takto verejne...

medka33
22. feb 2013

Ahojte tak mam za sebou cisarak, robili ma vcera na obed a zatial nemozem povedat jedno krive slovo. Uzasni ludia - perfektny servis.

junkfoood
22. feb 2013

@medka33 gratulujem..

mandarinkaa
22. feb 2013

@medka33 nooo gratulujem moc. A ako sa citis? Ako to cele prebiehalo? Babatko v poriadku? Mas ho uz pri sebe, ci?

mandarinkaa
22. feb 2013

@swarovski fuha, no uz si 41tt, tak snad sa to teda rozbehne cim skor, lebo inak sa ti narodi maly valibuk 🙂

swarovski
22. feb 2013

@medka33 zavidim a drzim vam palceky. dufam, ze ma ma doktor kostolny nesklame... velmi mu verim a vcera bol ku mne naozaj zlaty, aj ked som uz bola na pokraji psychickeho zrutenia 🙂

danjelca
22. feb 2013

@medka33 ako to prebiehalo mala si nerozbiehajuci pôrod?aj mne tak robili a super.

moon1979
22. feb 2013

@swarovski ešte stále si "celá"? ach jaj, veď už máš po termíne ... 😢

swarovski
22. feb 2013

@moon1979 no ja to uz snad ani nejdem komentovat... vcera som mala naozaj zly den na poradni. dnlhy, neisty, nejednoznacny...

kikuleenka
22. feb 2013

@mandarinkaa ano, doslo tu k omylu, mna zaujimala ta pani doktorka, ktoru popisovala marmete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre