Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

barusk
21. jan 2014

@zuzulkaba este ma nerodil, ale ako som pisala pár stran dozadu, je to velky odbornik, ma perfektný ľudsky prístup a je velky sympatak, takze radosť u neho rodiť 😀 uz len dúfať, ze sa mi pošťastí vychytať jeho službu 😀 ale oni su tam vsetci skvelí, ani raz sa mi nestalo, ze by som mala s niekym zlu skusenost...az na recepcne, okrem takej tmavovlasej mladej kocky je to katastrofa 😒

lucul
21. jan 2014

Baby mam otazku, tie ktore ste rodili, brali ste nejake prezuvky aj pre manzela k porodu?

vierka84
21. jan 2014

@lucul Môj si vzal so sebou, ale kľudne dajú návleky. Len keď to bude trvať dlhšie, tak prezúvky sú pohodlnejšie.

martinka008
21. jan 2014

@vierka84 moj muz tam vyse 14 hodin stepoval v navlekoch a prezil to v pohode, ale som rada, ze som nebola doma, ked sa vecer doma vyzul 😀

lucul
21. jan 2014

@vierka84 dakujem 🙂

vierka84
21. jan 2014

@martinka008 jasné, že to prežijú aj v návlekoch, len človek nikdy nevie na ako dlho tam "stvrdne". My sme dali skoro dvadsaťštvorku, tak predpokladám, že bol rád, že mal prezúvky. A navyše tam v zime dosť kúria ...

zuzulkaba
21. jan 2014

@barusk tak som sa k nemu objednala na poradnu v 36 tt 🙂

misinka26
21. jan 2014

@lucul Nie nebrali sme ale to sme nevedli, že nás čaká skoro 20 hodín čakania 🙂 🙂 nabudúce zoberieme 🙂

martinka008
22. jan 2014

@vierka84 My si nabuduce tiez asi zoberieme, uz aby to bolo 🙂

vierka84
22. jan 2014

@martinka008 Držím palce 🙂

palo134
23. jan 2014

chcel by som sa tymto podakovat celemu kolektivu GPN koch. minuly tyzden tam manzelka porodila a podla mna lekari boli velmi profesionalni ale hlavne velmi ludski. a za toto im chcem vyjadrit vdacnost . tuto ludskost si velmi cenim , takisto sa chcem podakovat sestrickam na novorodeneckom, ja som citil od nich taky pristup aku by sa starali o vlastne babatka, to neni praca pre tieto dievcata oni to robia s laskou ,
este raz dakujem

martynnka
23. jan 2014

Mali ste niekto v Kochu porodny plan? Dodrzali ho?

raffaella
23. jan 2014

@martynnka ja som ho mala mat v plane. Ale na predporodnom stretnuti s Dr. Ondackovou som si povedala, ze ho ani nepotrebujem, lebo ona takmer na vsetko (klistyr, holenie, nastrih a pod.) vravela, ze to mame pravo odmietnut, resp. ak si nieco zelame inak, mame to vzdy povedat.

celasapremenim
23. jan 2014

baby, ked raz uz spravia nastrih, pri dalsom porode musia znovu, alebo sa to da aj bez?

majusqa77
23. jan 2014

@martynnka ja som sa na porodny plan pytala vrchnej. hovorila mi, ze na prvej poradni u nich sa prejdu predstavy rodicky, ktore sa pisu do karty a toho sa snazia drzat. takze ked, tak pripraveny ho maj na poradnu a pytaj sa co sa da, co sa moze, co vedia

sashie
24. jan 2014

@celasapremenim pri ďaších môžeš bez, ja som druhý aj tretí mala bez nástrihu a bez roztrhnutia. len nesmieš tlačiť skôr ako treba.

sashie
24. jan 2014

@zuzulkaba mala som ho pri pôrode, vlastne on viedol pôrod ale bola tam aj moja doktorka. je super, veľmi ľudský, všetko vysvetlí, dobre naladení. a tiež dobrý odobrník, ako všetci v kochu.

sashie
24. jan 2014

@soniamalinik ja som rodila prvé na antolské, druhé a tretie u kocha a keby som mala štvrté idem tam aj keby som si mala požičať. jasné, že sa dá vydržať aj na antolskej, ale je tam posledný rok dva nabité, minulý rok pokiaľ neboli zazmluvnené pacientky na antolskej, tak posielali rodiť inde, sú tri na izbe (keď som rodila ja (2009) boli sme na izbe len 2. to máš tak, keď je tam veľa rodičiek, tak aj sestričky sa musia oháňať a sú nervóznejšie a pod. je tam hukot min. do ráno do 1,00 /tým myslím plač detí, otvárajú a zatvárajú sa dvere, stále niekto chodí po chodbe a pod.), pričom u kocha je kľud, si sama na izbe, a ako píšu všetci je tam pohodová - nestresová atmosféra. ja som na antolskej posledné tri dni preplakala - prístup personálu (sestričky a pod.) ale o tom som písala už kedysi, nechcem sa opakovať. ak chceš mať kľud, rodinnú atmosféru, nemať stresy a mať aj kľudné dieťa tak choď do kocha.

raffaella
24. jan 2014

baby, mozno taka hlupa otazka - tie co ste kavickarky, brali ste si tam vlastnu kavu na varenie alebo sa podava na ranajky? Idem si pomaly pisat co potrebujem, ale okrem tych par veci neviem ci si aj kavu vlastnu pribalim 😉

okbukaj
24. jan 2014

@nez ahoj a kto ta rodil? a preco dvakrat cisaskym? ja sm mala stresovy porod na antolskej a uz nikdy viac, pret zvazujem koch..zrejme to bude tiez cisarak, mozno nie..ale iba sa chcem opytat, ci su tam odbornici aj na cisarak..krasny den zelam;)

soniamalinik
24. jan 2014

@sashie uz som si zazmluvnila lekarku na Antolskej, nemocnicu mam 10 minut od domu, aj ked idem strasne pomaly, preto som sa rozhodla tak. Mesiac som sa rozhodovala a tie nazory zien su 50:50.

vierka84
24. jan 2014

@raffaella Kávu nedávali, dávali čaj alebo kakao (strááášne sladké). Ja som tiež kávičkárka, ale akosi mi ani nechýbala tam.

kvetinqa
24. jan 2014

@raffaella na ranajky sa kava nepodava, takze, ak ju potrebujes, zober si vlastnu

raffaella
24. jan 2014

@vierka84
@kvetinqa baby dakujem za info, pre mna je kava uplna nevyhnutnost, takze idem si ju rovno napisat na zoznam 😉

nez
25. jan 2014

@okbukaj ahoj, prvykrat dr. Demecko , druhykrat Dr. Mares .... mam rezistentnu maternicu, co znamena, ze som ani raz nedostala ziadne kontrakcie....prvykrat mi skusili vyvolat porod, bezuspesne... druhykrat sme len pockali , ci sa nespusti sam a teda nespustil sa...jazvu mam takmer neviditelnu a po druhej sekcii som sla po 4 dnoch domov...uz dva dni po som zvladala fpoho schody...uplne perfektna rychla rekonvalescencia. ..v kochu ale uprednostnuju prirodzene porody pred sekciami....

kape
25. jan 2014

@martinka008 - Ty mas tak stare dietatko ako ja mladsieho asi sme rodili v podobnom case, ja soom dostala len ten ruzovy box, ziaden baby bag.

Mne cisarsky robil Mudr. Kostolny a to je chirurug porodnik a nemozem povedat kriveho slovka na jeho pracicku. A nezazmluvnovala som.

martinka008
26. jan 2014

@kape Jej, tak to som si neuvedomila 🙂, my sme 6.10 a tiez nas rodil Dr. Kostolny, rodila som prirodzene a vdaka jeho odbornosti vsetko dobre dopadlo, nemenila by som 🙂. Chodila si iba do poradne pred porodom, alebo si pacientka Kocha?

kape
26. jan 2014

@martinka008 / ja som ich pacientkou a rodila som 17.10. a uz som to nedostala 🙂

zuzu_31
26. jan 2014

Aky je poplatok u kocha za porod a ubytovanie?

zuzulkaba
26. jan 2014

@zuzu_31 na ich stranke je cennik,aj napisane,co zahrna poplatok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre