Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

mamamonika
20. jan 2013

@usacek79 Ja som k Maresovi chodila 6.rokov ako sa prestahovali cakam na termin 2mesiace,nemas kde zaparkovat,hodimu hladas parkovanie a este sa trasies,aby ta neodtiahli.V Pezinku je otvorena sukr.gyn.ambulancia tak som sa prehlasila tam,poplatok ten isty,nehovoriac,ze usetrim cas a peniaze na benzin,kedze som z Pk.Doktorka co to ma ma taktiez vsetky pristroje.

martulka411
20. jan 2013

Baby co ste rodili v KOCHU ,co ste si zbalili do porodnice ??? dakujem za info

kholka
20. jan 2013

@martulka411 ked som tam bola na obhliadke, pani mi hovorila, že vsetko dostaneš aj pre seba aj pre babo, treba si priniesť iba osobnú hygienu, teda kefku, pastu, sprchovy gel a sampon

martulka411
21. jan 2013

@kholka ok dakujem 🙂

marmete
21. jan 2013

@martulka411 Veľmi stručne: http://www.sanatoriumkoch.sk/sk/porodnictvo/naj...
Čo si treba zobrať so sebou?
Iba veci osobnej hygieny, vrátane sprchovacieho gélu a šampónu (každá žena uprednostňuje „vlastnú“ značku)
2 podprsenky pre dojčiace matky
Uteráky, župan, hygienické vložky, nočná košeľa, sušič na vlasy sú na izbách, rovnako príbor, toaletný papier a podobne. Aj pre pre vaše bábätko vám poskytneme plienky, oblečenie, utierky a podobne.
Veci pre bábätko si nechajte priniesť až v deň odchodu z pôrodnice.

katykast
21. jan 2013

Baby co ste tu rodili chcem sa spytat,dovolili vam vybrat si aku polohu chcete pri porode?

chrumka84
21. jan 2013

@katykast Porodne saly su take male miestnostky, takze rodit sa da iba na porodnom stole, ci kresle, ci co to je. Ale polohu som si mohla vybrat. Tie priserne konzoly som nemala a nohy som prideziavala pod kolenami a bola som v takom polosede. Niekto ma tam pridrziaval, aby som sa nestrieskala z toho stola.

junkfoood
21. jan 2013

@katykast mozes si vybrat v ramci toho polohovacieho stola..ale mna to ani nenapadlo kecat im do toho, ked to na mna prislo..sami ma dali do takeho 45% uhla, nohy k sebe, zadok mi spustili do takej priehlbiny v tom kresle..

katykast
21. jan 2013

@junkfood, @chrumka84 dakujem,cize nevyzaduju klasicku polohu lezmo? Bola som tam na obhliadke,len toto som sa zabudla opytat a dnes mi cely den neberu telefon..

moon1979
21. jan 2013

baby, tie čo ste rodili sekciou v spinály - dostali ste niečo aj na "ukludnenie", aby ste to zvládli v pohode na tej sále pri vedomí?

junkfoood
21. jan 2013

@katykast urcite nie lezmo..akurat citam, ze som napisala, ze nohy k sebe..nohy boli urcite od seba.. 😀 😀

kape
21. jan 2013

@moon1979 - ja som ani pri jednej sekcii nic na ukludnenie ak mas na mysli nieco take nemala. Ale nemas sa coho obavat. Ja som len akurat citila, ze idem omdliet, tak som povedala anesteziologicke a pustila mi kyslik a hned som dychala o 106 🙂. Ale skus sa o tom porozpravat s lekarom. Teraz som uz vedela o com sekcia je, ale pri prvom som bola dost prekvapena z toho pocitu, ked sa v Tebe niekto vrta, bolest necitis, je to taky zvlastny pocit.

kvetinqa
21. jan 2013

@moon1979 tiez mi ostalo zle a dostala som kyslik..

martinka008
22. jan 2013

@martulka411 Zoznam od marmete je takmer uplny - este si treba pribalit papuce a je to :o)

catherine214
22. jan 2013

Babulky, ak chcem epi, tak treba ist v pondelok o 9.30 na ten pokec o tom do kochu do jedalne a potom mi zoberu na poradni krv?dakujem za info, viac som sa nedozvedela z ich stranky

kacicka01
22. jan 2013

@catherine214 Ja som bola nedavno a krv mi nebrali 🙂 treba prist trosku skor, tak cca 5-10 min pred pol 10tou 🙂

catherine214
22. jan 2013

@kacicka01 no s tou krvou som to myslela tak, ze vramci poradne ci beru krv alebo rano, lebo viem ze treba mat vysledky zo zrazania krvi nie strasie ako 2 tyzdne, tak sa len informujem a teda plati, ze to byva vzdy v pondelok a netreba sa tam nahlasovat, len pridem?dakujem 😉

kacicka01
22. jan 2013

@catherine214 netreba sa nahlasovat, iba prist, ale o par minutiek skor 🙂 co sa tyka tej krvi, tak asi budu robit vysetrenia pri prijme.. Mne nebrali v suvislosti s poucenim, robil mi doki sice KO cca 2 tyzdne pred, ale nespominal nic o pouceni.....Takze v tomto neviem poradit, iba tolkoto..

catherine214
22. jan 2013

@kacicka01 dakujem za info, no ja myslim, ze to mas teda ok, ked pred 2tt brali krv, to bude stacit, a ku komu chodis?ja som sa dnes konecne objednala a idem k Marcisovej, nepoznam ale snad bude ok

kacicka01
22. jan 2013

@catherine214 ja chodim do ruzinova k MUDr. Smolikovi - externistovi, takze neviem ako to maju medzisebou poprepajane.. 🙂

catherine214
22. jan 2013

uz to mas kazdu chvilku, tak drzim palce a daj potom info ako si bola spokojna 😉 pekny vecer

stitch30
24. jan 2013

A v koľkatom týždni ste išli na to poučenie o EPI mne to vychádza že by som išla v 38t skôr sa tam v pondelok nedostanem možno by sa dalo ešte v 37t stačí to ?

catherine214
24. jan 2013

@stitch30 ja budem tiez v 37t ked tam pojdem 😉

stitch30
24. jan 2013

@catherine214 Ďakujem . Ja som sa na poradňu radšej objednávala už pred vianocami a to som sa objednávala na 5.2.13 tiež k dr. Marcisovej . Len som nevedela ako to je s tou EPI tak pôjdem v tom 38t dúfam že to bude stačiť ,lebo inokedy mi to nevychádza keďže nie sme z BA . Dúfam že dovtedy neporodím 🙂

kaby
24. jan 2013

@moon1979 tiez som nedostala nic na ukludnenie, pár okamihov bolo takých akoby na zvracanie, pustili mi kyslík a upravilo sa to.. je to dost nepríjemný pocit, lebo sa nemozes ani pohnut.. Uz by som asi tak rodit nesla... Ale tak to som ja, na tieto veci slabsia povaha 🙂

moon1979
25. jan 2013

@stitch30 to až v takom predstihu sa treba objednať na poradne? teraz som v 30tt, ak tam mám chodiť od 37tt tak už teraz mám volať? uff 🙂

katykast
25. jan 2013

@moon1979 nemusis az v takom predstihu,ja som v 33tt,volala som tam teraz v pondelok a objednali ma na dnes. 😉

catherine214
25. jan 2013

@moon1979 ja som volala v utorok, lebo som chcela presny termin okolo 11.2. tak ma dali na 12.2. islo mi o to, aby plynule nadvazovali poradne, aby sa mi nestalo, ze zrazu 2 tyzdne nic, lebo posledny mesiac chodis kazdy tyzden, a aby mali zrovna vtedy volny termin, tak som volala skorej, a nasli na druhy den ako som chcela

any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
swarovski
26. jan 2013

@any395 ňo, ďakujeme, ale ak chodíme do kocha, od 20 tt to máme v cene 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre