Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

sasenkah
1. apr 2008

Potvrdzujem, je to pravda. Koch ako taky dnesnym dnom zanika. Vsetci dostali vypovede a do 10.4. sa maju zdekovat.
Fakt uzasne.... 😖 😖 😖

tatiana
1. apr 2008

Nic nezanika - teda aspon podla TA3 nie : )

http://www.ta3.com/sk/reportaze/78681_sanatoriu...

katka.1
1. apr 2008

Ja tam zajtra idem - mam mat poradnu. Tak vam dam hned vediet . 😖

sasenkah
1. apr 2008

Tatiana, pozri si kedy bola reportaz natocena. Moja informacia je cetrstva a z dnesneho dna!

susanah
1. apr 2008

Ved hej,ale ta reportaz je v sulade s tym co prebieha.Novym konatelom spolocnosti ktora je teraz u kocha sa stal Cupanik a proste sa vracaju na svoje povodne miesto s tym,ze porodnica pokracuje dalej len so starymi lekarmi co odtial minuly rok odisli.Koncia asi len ti lekari ktori tam su doteraz a vracaju sa povodni. 😉

tatiana
2. apr 2008

no babay, kde ma osetria po 6 nedeli???
musim zavolat, ci tam moja lekarka este stale je...
lebo, to mi musi ona aj papier potvrdit na ten pridavok ... :(

cat
2. apr 2008

Potvrdzujem, Koch sa zatvara, stahovanie do Petrzalky nebude, budova na Partizanskej sa po dlhych tahaniciach s pamiatkarmi ide kompletne prestavat, az potom sa znovu otvori ako sukromna porodnica so starou gardou co je teraz v ruzinove.

katka.1
2. apr 2008

Ahojte. Takze dnes som tam bola v poradni. Je to fakt zle. Aj moj lekar mi to potvrdil, ze skoncili. Dal mi kartu a ze si mam najst nemocnicu, kde ma odrodia. 😖

tatiana
2. apr 2008

Katka - to mi je luto.
a ja som si vydychla, ze sme to stihli.
nerada by som nahanala porodnicu v termine ...

a aj ja si idem zajtra po kartu

misaela
2. apr 2008

caute, no to je skvele. ja idem do poradne zajtra, do porodu mam cca mesiac. ak mi doktorka povie to iste, s tou kartou.... ale ved ti "nasi" doktori z kocha predsa neostanu sediet doma, urcite odidu do inej nemocnice. to si nas nemozu zobrat so sebou ako svoje pacientky?

tesoro
2. apr 2008

Vao baby ak sa tam vratia povodni lekari tak mam kde rodit . Ja som tam rodila oktober 2005 a potom museli odist do GPN a pri kazden navsteve som sa lekara pytala ze kedy sa vratia a on ze sa na tom pracuje , tak je to konecne tu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

susanah
3. apr 2008

...tak teda ako to s tym kochom naozaj vyzera???

certica
3. apr 2008

susanah, blbo. jedna baba, co bola hospitalizovana pred 3 dnami v termine a mala v uplynulych dnoch aj rodit, neporodila ani po vyvolavacke, tak jej dnes povedali, ze sa musi zbalit a ist do inej nemocnice 😖

misaela
3. apr 2008

ahojte, ja som bola v poradni u kocha dnes a tiez som dostala do ruky kartu a od mojej doktorky aj kontakt na porodnika na antolskej, ze je s nim dohodnuta aby vzaj jej osirele tehotne pacientky, kedze ona nas uz nema kde odrodit, kym si nenajde nove miesto. vraj bol dnes posledny den co ordinovali a prijimali pacientky, lebo od pondel uz su naozaj definitivne zruseni. teraz neviem od koho si mam pytat peniaze, co som zaplatila kocha na rok, ze to ze tam budem chodit do tehotenskej poradne. vykaslala by som sa na to ,ale vazne ma nastvali. nove vedenie mi vsak asi povie, ze mi nic nevratia a ze rodit mozem stale u nich akurat u ineho doktora.

lila16
7. apr 2008

Ahoj Misaela tak to čo si napísala je fakt sila...no ale je pravda, že ti to môžu odvrkúť že ti nič nevrátia...ale to by som tam asi urobila aj krik či sa v takom bordeli dá rodiť, žena predsa potrebuje kľud no neviem či by si ho tam mala....ak ti vrátia penaze tak choď do GPN dr. Dittemu je veľmi skvelý no nedám na neho dopustiť... a tehotné tam patia na rok cca 3000,- Sk

vcielocka1
15. apr 2008

ahojte, to vazne koch uz nefunguje? ☹
viete ako to vyzera s doktormi, ktori tam robili, kde budu atd???
takze co sa vravelo o petrzalke uz neplati???
neviete kolko ma rekonstrukcia trvat???
mne tam boli sympaticke doktorky-to je sila...

katka.1
16. apr 2008

Ahoj Vcielocka. Sestrina svokra volala s primarom ( poznaju sa ) a ten jej vravel, ze do tej Petrzalky predsa len pojdu. Ale musia to tam najprv porobit - dostaviat. Tak neviem. Ja som nieco pred porodom a bola som s nervami na dne ked mi dali kartu s tym, ze si mam najst niekoho kto ma odrodi. Ale uz som si vybavila Ruzinov a je to. Sice z toho nie som nadsena, ale nebudem rodit na ulici.

tribitka
16. apr 2008

bývalý pán riaditel sa zase raz nabalil a zavrel kšeft..... 😀
už som tu spomínala, že ho osobne dobre poznám, že je to kretén, baby sa tu hádali že nie je..... 😀

cat
16. apr 2008

tribitka, pokial hovoris o Cupanikovi, bud tak zlata a napis preco ho nazyvas kretenom. Ja ho takisto poznam, 15 rokov a velmi dobre a mam opacny nazor.

a ten clanok v bulvari? znamy potratar Luzinsky kde len moze, osiera vedenie pred nim.

tribitka
17. apr 2008

cat, ja píšem o bývalom riaditelovi, čítaj poriadne, dobre??

cat
17. apr 2008

prepac. nakolko nebol iba jeden byvaly riaditel a v clanku sa kyda priamo na Cupanika, naozaj som nevedela koho si mala na mysli.
Mrzi ma ze to cele okolo Kocha takto dopadlo a ze nato doplatili jedine tehulky, matky a deti.

tribitka
17. apr 2008

cat, Lužinský vedel čo robí, to som si na 100% istá....
treba len veriť tomu, že Cupaník dá dohromady dobrý tím lekárov a očistí meno sanatoriu Koch.....
majú na to dosť času, kým sa dokončí ich nová budova v Petržalke....

cat
17. apr 2008

tribitka, mne pred 2 tyzdnami Cupanik povedal, ze ta Petrzka asi pada, ze Kmotrik rozhodol rekonstruovat celu budovu na Partizanskej. Tak neviem, mozno este ani oni sami nevedia co bude..

susanah
18. apr 2008

Lenze do tej petrzalky mal ist Luzinsky zo svojimi lekarmi cize s tymi co teraz dostali vypovede.Nie Cupanik.ten sa vrati na partizansku po rekonstrukcii.

vcielocka1
21. apr 2008

ahojte vsetci,
no s tym kochom je naozaj chaos 🙂
neviete kedy bude vobec koch spristupneny?
chcela som sa prihlasit do kocha a uz som skoncila ☹
co sa taky Cupanika a spol-viete mi poradit od nich fajn prijemneho doktora-ku?
Neviete co bude s tymi doktormi z kocha?

cat
22. apr 2008

vcielocka, koch bude fungovat tak za 2 roky,po rekonstrukcii.
mrkni si tento zoznam lekarov u Cupanika:
http://www.gpn.sk/slovakindex.php?id=zamestnanci
Na mna mimoriadne dobre a prijemne vzdy posobil Dr. Mares, take zlatino..

susanah
23. apr 2008

Koch by mal zacat so starym timom s ycupanikom fungovat od februara.Cize nejaky 10mesiacov ma prebiehat rekonstrukcia.

tribitka
24. apr 2008

dnes vo večerných správach na Markíze budú rozoberať Koch....

vcielocka1
28. apr 2008

caute, pozerala som spravy ale vlastne nic konkretne tam nebolo...
ja som bola zvedava kedy sa zacne a bude hotovy koch a tak a oni nic nove nepovedali. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre