Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

amisa
25. júl 2011

nepojde niekto v stvrtok na cukrovkarsky test?.. ja tam mam tets potom sono 3D/4D a este aj kontrolu, takze tam budem kempovat od rana od 7.00 do asi 11.00 😖

amouramour
26. júl 2011

@kaby tak ja som bola dnes, ultrazvuk robil lekar normalne cez brusko a mohol tam byt aj moj partner🙂len babo spinkalo tak som sa musela pretacat raz na jednu stranu, raz na druhu aby sa prebralo...co bolo dnes strasne komplikovane pretoze rano ma seklo na pravej strane a strasne to boli...inak robil mi ho pan dr. demecko a bol strasne mily🙂

bubinovci
26. júl 2011

@amouramour Dr. Demečko je vždy strašne milý, kľudný 🙂 ja k nemu chodím a lepšieho si ani neviem predstaviť 🙂 len škoda že už nerodí ☹

sniezka
26. júl 2011

niekto tu daval otazku ohladom poradne po 36 tt, podla mojho nazoru tieto poradne nemusis absolvovat v Kochu (resp. v porodnici v ktorej si rozhodnuta rodit). Mozes ich absolvovat inde a rodit inde, na tomto podla mna vobec nezalezi, zaznamy su predsa v teh. knizke. Ked som ja v kochu rodila (4 roky dozadu) vobec to nevyzadovali, aby som k nim chodila na poradne. Stacilo tam prist rodit.

kuratenko80
26. júl 2011

@nina_m tak to ma teda prekvapili. za toto by som im dala velke minus! mali by to mat, je to predsa dolezita vec, no nie?

veve39
26. júl 2011

@kuratenko80 suhlasim s tebou, nerozumiem, preco ich nemaju v kazdej postielke ako statne porodnice (aspon o BA viem, ze ich maju v kazdej postielke novorodenca). Je to pre mna zarazajuce o to viac, ze z pohladu investicii a poctu lozok ide v porovnani s inymi vybaveniami/pristrojmi o zanedbatelnu polozku

kaby
26. júl 2011

@amouramour Dakujem, ze si na mna nezabudla. 🙂 a výsledky ti lekár povedal hned? a dali ti aj fotky? 🙂

amouramour
26. júl 2011

@kaby no ono sa zaroven s tym NT ultrazvukom berie aj krv a vysledky by mali byt v 15tom tyzdni...a dostala som fotku, tam asi na kazdom ultrazvuku davaju foto🙂

kaby
26. júl 2011

@amouramour fiha, myslela som, že vysledky snad budu skor. Ja mam ultrazvuk 2.8. a poradnu 5.8., dufala som, ze uz budu... Mam trosku z toho obavy kedze uz nie som najmladsia. Snad bude vsetko ok, na uzv chce ist aj moja 15 rocna dcera, ktora sa uz velmi tesi na surodenca. 🙂
Ved uvidime. Este raz dakujem za info.

amouramour
26. júl 2011

@kaby drzim prsty aby bolo vsetko ok🙂

dulcinea
26. júl 2011

@veve39 @kuratenko80 je pravda, ze maju vacsina, ale tiez nie vo vsetkych postielkach. Aspon na antolskej napr. moja dcera nemala, resp. bolo ich tam takych viac. A zase az tak strasne dolezite to podla mna nie je, ved ani doma to nema kazdy clovek.

veve39
26. júl 2011

@kaby vysledok, ci je NT hodnota v norme (je na to urcity interval) a ci je pritomnost nosovej kosticky sa mozes popytat hned po UZV vysetreni...toto je vsak len ciastocny vysledok, do definitivneho sa zarataju hodnoty odberu krvi, dalsi odber krvi v 15-16.tt, vek a vsetko sa to vyhodnoti na jeden vysledok-pozitivny, resp.negativny skrining

nina_m
26. júl 2011

@kuratenko80, veve39 rovnako som bola prekvapena pri obhliadke... podla mna ak to budu mamicky pozadovat, rychlo ich dokupia 🙂

veve39
26. júl 2011

@dulcinea to som nevedela, ze to nie je vo vsetkych postielkach, zda sa mi vsak, ze na antolskej v septembri 2010, ked sme tam boli, uz mali monitory vsetky postielky...

dulcinea
26. júl 2011

@veve39 moze byt, my sme boli jun 2009 😉 ale mate pravdu, ze za tie prachy by to v Kochu malo byt.

kaia
26. júl 2011

@veve39, neviem ako teraz, ale ked som pred necelymi dvoma rokmi rodila na Antolskej, tiez neboli vsade. Napr. ja som ho v synovej postielke nemala 😒. Je to urcite uzitocna vec, ajked moj syn bol uz od uplneho narodenia taky pripad, ze nechcel spat inde, ako v mojej posteli a tak sme monitor nevyuzili. Snad to pri druhom uz bude ine 😉

swiss
26. júl 2011

monitory nie sú v každej postieľke, aspoň na Antolskej v novembry 2010 určite neboli. My sme ho nemali, až po helioterapii na 3. deň ho dali malému do postieľky lebo bol veľmi spavý.

verinka100
27. júl 2011

Viete mi kocky povedat, ake maju v Kochu novorodenecke oddelenie? Citala som tu niekde, ze maju lepsie inkubatory ako napr v Ruzinove, ale su schopni nejako dietatu pomoct, ak by sa dusilo alebo pod? Kedy potom prevazaju na Antolsku a na Kramare, az ked je potrebny nejaky operacny zasah? 😕

erickaa
27. júl 2011

@verinka100 Toto by aj mňa zaujímalo 🙂

ellit
27. júl 2011

@verinka100 na taketo situacie musia byt pripravení, inak by nemohli viest porody. Ale staci sa tam ist pozriet a poinformovat. Ja tam pojdem teraz na cytologiu, tak sa skusim poinformovat 🙂

titkovamiriam
27. júl 2011

@verinka100 na Kramare odvažaju ak je dietatko v ohrození,mne Mareka odviezli po porode na druhy den-pre istotu-zamozrejme ze dietatko dokazu zachranit maju k tomu vsetky veci,len tam nieje Jiska a podobne oddelnie

verinka100
27. júl 2011

@ellit dakujem, budem sa tesit ak nieco zistis a napises🙂

verinka100
27. júl 2011

@titkovamiriam Dakujem za odpoved 🙂

titkovamiriam
27. júl 2011

@verinka100 nemaš zaco pochybujem že v tomto sa niečo zmenilo,no držím palce aby žiadna maminka nezažila prevoz svojho babatka preč od nej.....

johanka22
28. júl 2011

ahoj chcela by som sa spytat ci sa v bratislave u kocha nt vysetrenie ultrazvukove plati a kolko neviem to nikde najst dakujem

verinka100
28. júl 2011

@titkovamiriam Viem, zee su caste u babatiek novorodenecke zltacky, myslis, ze vtedy treba babo previezt, alebo to dokazu riesit aj v Kochu? 😕

bubinovci
28. júl 2011

@verinka100 kvoli zltacke urcite nemusia prevazat 😉 to vyriesia aj tam

titkovamiriam
28. júl 2011

@verinka100 jasne žltačka je v pohode to zvladne slniecko alebo modra lampa 😉

dulcinea
28. júl 2011

@johanka22 ked si ich pacientka, tak je to v cene rocneho poplatku, ale ked nie si, tak neviem. Skus zavolat na recepciu, snad ti to tam povedia.

kuratenko80
28. júl 2011

@johanka22 Ja som bola na NT utrazvuku ked som este nebola ich pacientka a platila som tusim okolo 23 euro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre