Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

marietta0
19. sep 2011

@majonka79 Dakujem 🙂

verinka100
19. sep 2011

@majonka79 Aj ja som rada 🙂 Tiez Ti drzim palce nech vsetko dobre dopadne 😉

dulcinea
20. sep 2011

Tak my uz mame po 🙂 Mala sa narodila vcera rano nakoniec po 6 hodinach cisarskym rezom, lebo stale nevstupovala hlavicka. Som tu nadmieru spokojna, starostlivost fantasticka od lekarov az po sestricky. Toto boli pre mna jednoznacne skvele investovane peniaze, takze vsetkym odporucam, stoji to za to 😉

miriamapeter
20. sep 2011

@dulcinea Srdečne gratulujeeeem 🙂 Tešíme sa na ďalšie nové info....

marietta0
20. sep 2011

@dulcinea Jeee, moc gratulujem a prajem vela zdravicka. Mozem sa spytat prosim ta kto ti ho robil, aku si mala anestezu a bolesti sa dali vydrzat po prebudeni? Ja mam CR planovany, tak sa uz zacinam triast 🙂. Dakujem

dulcinea
20. sep 2011

@marietta0 No mala som uplne super stastie, robil mi ho Ditte a Demecko asistoval a bola som v celkovej narkoze, lebo mi nevedeli ani na 7. krat napichnut epi... Po prebudeni to bolo v pohode, lebo ti do infuzok davaju aj lieky proti bolesti, len teraz ked vstavam, tak to dost stipe, ale da sa to vydrzat. Uz to snad bude len a len lepsie 😉

veve39
20. sep 2011

@marietta0 vobec sa neboj CR...ja som mala planovany, triasla som sa cely 3.trimester 🙂 , nakoniec to bolo uplne v pohode...po zakroku (ja som mala spinalnu anesteziu) necitis nic, lebo v infuzke dostavas lieky proti bolesti...jasne ze to boli (mna to bolelo uplne znesitelne) pri prvych pohyboch - hlavne vstavanie z postele, avsak je to zo dna na den lepsie - taky 4.-5.den u mna uz aj pri pohybe bola uuuuplna pohoda
neviem porovnat s fyziolog.porodom, nerodila som, avsak po tomto lahkom priebehu CR by som uplne bez strachu rodila sekciou aj 2.x

usacek79
20. sep 2011

@dulcinea jeeeeej, gratulacia! vela zdravia a radosti, tesim sa, ze sa u Kocha o vas tak super staraju 🙂

mikymiky
20. sep 2011

@dulcinea srdecne gratulujem k takemu prijemnemu startu do zivota! Vsetko dobre🙂.

dulcinea
20. sep 2011

@marietta0 naozaj sa nemusis bat, tie kontrakcie boleli viac nez toto, to uz som myslela, ze si vytrham vkasy od bolesti a muzovi zlomim ruko od toho, co som mu ju stlacala 😉

dulcinea
20. sep 2011

@veve39 Dufam, ze aj u mna to bude mat taky super priebeh! Nechali si vas tu aj dlhsie alebo na 4 den ste iski domov?

dena
20. sep 2011

@dulcinea srdecne gratulujem a zelam hlavne vela zdravicka 🙂

veve39
20. sep 2011

@dulcinea drzim palce, aby to tiez tak bolo...
ja som rodila na Antolskej, kedze Koch este nefungoval - inak by som isla jednoznacne do Kocha.
aj ked na Antolskej bolo tiez super, lekarska starostlivost tip-top, usiel sa mi nadstandard.
My sme boli v nemocnici dlhsie, ja som bola schopna ist na 5ty den domov - tak pustali baby po cisarskom, avsak koli vahe malej (narodila sa skor) a silnej zltacke sme museli byt az 10dni...

marietta0
20. sep 2011

dulcinea, veve 39 moc Vam dakujem za podporu. Uz sa tesim ako Vam budem ja pisat 🙂 .

kaia
20. sep 2011

@dulcinea, gratulujem ku krasnym spravam a samozrejme zelam vsetko naj... 😉

moon1979
20. sep 2011

@zuzana555
ahoj, je tu toho strasne vela popisane ale prosim ta, mohla by si mi zhrnut tie najzakladnejsie informacie ako je cena "pobytu" za porod, ci sa plati aj za samotny porod a ci je potrebne byt u nich v evidencii a navstevovat pravidelne gyn. tam, alebo ci je mozne, aby zena "z vonka" mohla prist do KOCHU len odrodit? 🙂

Vopred dakujem za info

stellamiapiccola
20. sep 2011

@dulcinea moc moc blahoželám a je pekné čítať ako sa má ďalšia mamička skvele a je spokojná.Mňa čaká tiež sekcia , ale chcem hneď celkovú anesteziu 1x mi tiež nevedeli napichnuť spinal a už nechcem tie bolesti ňom!

ivka_alex
20. sep 2011

@usacek79 PRAVE SOM ODPADLA ☹((

nehovoris nahodou o Maresovej sestricke? ta ma take rovne pod usi cierne vlasy, tak okolo 55 rokov tipujem..
tak s tou mam luxusny zazitok z pondelka - bola som na prvych odberoch na krvny obraz tehule a nevedela mi trafit do zily! najprv sa mi rypala v pravej, tri krat napichavala a nic, potom skusila lavu, ledva naplnila jednu skumavku a zilu prepichla, takze zase nic neslo.. Potom zavolala inu sestricku, ze ona uz na to nema nervy a ta mi brala krv zo spodnej polovice predlaktia! to som este nezazila.. Ta druha bola vyssia, starsia, kratkovlasa hrdzava - akurat, ze neviem preco mi z ruky len tak z nicoho nic bolestivo strhla cerstvu naplast - so smiechom a komentarom, ze "haha, depilacia zadarmo" moc som sa nebavila, som sa nezmohla na slovo.. dost desny zazitok
a tiez mi povedali, ze vysledky mi nebudu oznamovat, iba ak by nieco nebolo OK - to je v poho? tak to robia?

amouramour
20. sep 2011

@ivka_alex pristup hrozny, ale ano je t normalne, tie vysledky sa oznamuju len ak su zle....

amouramour
20. sep 2011

ja idem v stvrtok o druhej na morfo ultrazvuk a 14:50 na poradnu, som teda velmi zvedava ako sa to postiha a kolko sa nacakam🙂smutne, ale mam pocit, ze na vysokej urovni sa tam staraju len o mamicky co tam rodia, inak je to asi taky sedivy priemer....a poznamka mame vela pacientiek uz nejak pritom neobstoji🙂

woman04
20. sep 2011

@dulcinea ..krásna správa...gratulujem ...nech sa vám darí 🙂

monika15
21. sep 2011

@ivka_alex
no ti poviem ja som sla na cukor v 5 mesiaci 9 krat anic a potom ze mam zapestie dat a ja ze sorry dovidenia som sa postavila a odisla.....

a sla som na stare miesto a tam trafila hned..... ale ze vraj sa mi posuvaju zili a preto je problem........

usacek79
21. sep 2011

@ivka_alex no to bol krasny zazitok, ale ona inak nie je zla, len asi mala zly den.. 😒 vysledky mi povedali pri dalsej kontrole, ze "su vyborne" 🙂

kuratenko80
21. sep 2011

@dulcinea Gratulujem a prajem len to najlepšie.

beginka1
21. sep 2011

ahojte, tiez pridam moju skusenost s hospitalizaciou u Kocha. Robili mi urgentnu cerklaz a bola som nadmieru spokojna a som im vdacna za zachranu babatka. Uzasny profesionalny pristup, mili doktori, proste cely personal uplne uzasni, strava ako niekde v hoteli velmi chutna. Pripadala som si tam ako na dovolenke 🙂 Bola som milo prekvapena,ze aj cena za hospitalizaciu bola nizka len 60eur za 3 dni.

renatkas
21. sep 2011

tak ja mam pred porodom a rodit u Kocha urcite nebudem a to nielen z financnych dovodov, ale hlavne z pristupu mojho uzasne odborneho lekara. Ani raz sa mi pocas poradni nestalo ze by dodrzal to co sme podpisali v zmluve, cakam u neho vzdy min. hodinu kym sa dostanem na radu, ani raz mi odtial nikto nevolal kvoli vysledkom, tak som sa domahala nakoniec aspon toho aby mi zavolali keby mi zistili tehu cukrovku no samozrejme ze mi to nemienil moj uzasny lekar ani oznamit a povedal to az o mesiac na poradni aj to len preto ze som sa na to pred odchodom pytala, samozrejme vyhovorky preco mi nevolal ze som nezdvihala (blbost), mal zle poznacene cislo a akurat sa stahovali z Ruzinova atd... Takze som zacala vdaka nemu dietu o mesiac neskor. Ani jeden vysledok mi nezapisali do tehu knizky a teraz som si to musela obehavat aby mi to tam dopisali a najvacsi sok, pri tom ako mi to tam sestricka dopisovala sa ma spytala ako som na tom so zelezom lebo mam nizke hodnoty - vysledky z 24tt a tiez mi to nikto nemienil ani len oznamit, krv co mi mali robit v 30tt mi ani nerobili takze dakujem ale takuto starostlivost si ja neprosim a urcite poputuje jeden pekny list riaditelovi ak nie aj na UDZS.

usacek79
21. sep 2011

@renatkas ajajaaaaj, toto nie je pekna skusenost, to mi je luto.. 😒 a teda nechces prezradit, ktory doktor to bol..?

dena
21. sep 2011

@renatkas aj mna by zaujimalo, ktory dr. to bol a preco, ked mas taketo skusenosti, tam stale chodis?

amouramour
21. sep 2011

@renatkas fuha no teda nic moc, ja tam tiez nebudem rodit, lebo mi to pride z viacerych aspektov dost nedotiahnute...no smutne, ze mas taku skusenost...

renatkas
21. sep 2011

@usacek79 @dena Dr.Ditte, teraz ako sa prestahovali do Kochu tak ma len jeden den ambulanciu a na jeden termin poobjednavane aj 3 pacientky tak preto sa dlho aj caka. A preco ho nezmenim? Lebo som menila doktora v 16tt a isla sem k tomuto a pokial viem tak je tam nejaky limit ze mozem menit lekara po pol roku ci ako to ma poistovna... Ale uz chodim do porodnice a potom lekara zmenim. Ale zase vsetci ostatni co tam chodia napr. k Dr.Demeckovi tak su spokojni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre