Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

nelinqua
15. okt 2012

@alexandra_j22 das im tento papier zoberu ti krv a to je vsetko🙂

danjelca
15. okt 2012

@kvetinqa a ešte poviem ja som nemala po sekcii žiadne bolesti!Na druhý den nanoc som si nepýtala nič od bolesti nebolelo ma ani brucho ani jazva!

kvetinqa
15. okt 2012

@danjelca takze si mala maleho hned po porode? To je super. Dakujem za same pozit.informacie 🙂 @alexandra_j22 toto su papiere na krv 🙂

danjelca
15. okt 2012

@kvetinqa ano hned ako ma previezli na izbu tak som ho mala🙂)))

kape
15. okt 2012

@danjelca - uz na stalo si ho mala pri sebe, alebo na cas prveho prilozenia a pokym bol manzel pri Tebe ?

swarovski
15. okt 2012

@alexandra_j22 ka chodim stale do inaj ambulancie, raz do jednotky, raz do trojky... v kazdej maju sono, ale NT sa robi vzdadu, ako ides na wc.ko, tak doprava... tam sa robi aj NT, aj mrofo, aj 4d...

danjelca
15. okt 2012

@kape od 18 : OO ked ma doviezli na izbu až po odchod mm cca o 22: 00, potom hned skoro ráno mi ho priniesli mala som ho celý den a už aj noc. Čiže iba prvu noc som ho nemala pri sebe, ale predtým asi 4 hod vkuse kým mm neodišiel.

kape
15. okt 2012

@danjelca - hej , to je super, jasne s manzelom to bolo asi ovela lepsie, lebo ja si seba po prvom cisarskom velmi neviem samu s malym na izbe predstavit 😉 . Uvidime ake to bude teraz.

danjelca
15. okt 2012

@kape ak bude pri tebe tak ho nechaju s tebou, kvoli bezpečnosti ak si sama tak ho beru preč kedže sa nevieš dobre hýbať..

ivon444
16. okt 2012

@alexandra_j22 ja idem na NT UTZ o tyzden a moja dr mi ukazala do ktorych dveri mam ist, z recepcie do chodby na lavo, kde je aj ambulancia 1, 2 a 3 a ist cez sklenene dvere smerom na toalety a po pravej strane hned za rohom 🙂

alexandra_j22
16. okt 2012

@swarovski
@ivon444 ja viem baby, ja som bola na NT UTZ v 11+1tt a myslim, ze mi ho robil pan Dr.Ditte 🙂

moon1979
16. okt 2012

@danjelca počas sekcie na sále ti nebola zima? nedostala si triašku? bola si prikrytá na ostatnej časti tela,? a spinal ti pichali v sede, alebo v lahu na boku? to sa asi nemôže vtedy pohnúť že? dá sa to vôbec? ved to je taký automatický reflex, alebo to vôbec nezbadáš, keď ti pichne do chrbta?

moon1979
16. okt 2012

@danjelca jaj teraz citam po sebe a tolko otázok som na teba vychrlila 😀 hotove interwiu 😀

danjelca
16. okt 2012

@moon1979 strašná zima mi bola aj triašku som mala aj na sále aj potom na izbe.Nebola som prikrytá si tam nahá uplne, spinál v sede a ja som ani necítila že ho pichli🙂Fakt vobec, len trošku akoby mi zatlačila palcom na chrbát a už to bolo

moon1979
16. okt 2012

@danjelca klima asi fičala o 106 čo? ja som triašku dostala až ked som sa prebrala na izbe, ale ratlík by sa schoval popri mne, tak ma klepalo ... to je na prd, že človeka ničím neprikryju aspoň tou sterilnou plachtou na miestach, ktoré nemusia byť odokryte 😖 ležať tam len tak pri fučiacej klíme je riadne nepríjemné ... a nebol problém ked si sa im klepala na stole? šitie muselo byť zaujímavé

vevejiska
16. okt 2012

Ahojte baby, premyslam nad Kochom, aj ked do porodu este daleko. Lenze som problemova tehulka, mam velmi vysoky tlak uz od zaciatku a beriem lieky na tlak. Neviete ako to je u Kocha, ci tam idu rodit len uplne zdrave a bezproblemove rodicky? Dakujem

ivon444
16. okt 2012

@vevejiska viem ze ti odpovedou moc nepomozem, ale ja by som sla do Kochu ci by som mala problem alebo nie 😉

mimikas
16. okt 2012

@vevejiska oni su uple normalna porodnica, takze tam rodia aj rizikove, ak je ukonceny 34tt tehotenstva. Ja by som brala Koch 😀 😀

alexandra_j22
17. okt 2012

Tehule a ako je to z 3D utz ? Od ktore tyzdn tehotenstva ho robia? Ja by som chcela ist v 16tt 🙂 a a robia ho dobre alebo ho odfláknu bo citala som tu uz aj take nazory... A ako je to s cenou ? Naozaj mam ako paciantka Kochu 50% zlavu? Ďakujem za Vaše odpovede

misinka26
17. okt 2012

Ajojte Kocháčky, chcela by som odporučiť psychofyzickú prípravu, ktorú robí Koch, bola som tam dnes prvý krát ale som spokojná hlavne s tým, že si na nás našla čas MUDr. Marcišová a taktiež pani Baricová bola super. Bola som aj na iných kurzoch ale tento mi dal dosť veľa hlavne preto lebo hovorili ako a čo sa robí priamo v Kochu. Vážne super, som rada, že niečo také majú v ponuke 🙂

minana
17. okt 2012

Čaute, musím sa s Vami podeliť o moju radosť! Dnes som sa objednávala na kontrolu na potrvdenie tehu a dr. Závodská už pracuje 🙂 Tak som zvedavá

nelinqua
17. okt 2012

@minana ozaj? tak to sa hned idem objednat na kontrolu🙂

minana
17. okt 2012

Áno, aj mňa to prekvapilo

minana
17. okt 2012

@nelinqua áno, aj mňa to prekvapilo

alexandra_j22
18. okt 2012

@swarovski bola si v Kochu aj na 3D ? 🙂

minana
18. okt 2012

@vevejiska ahoj, ja som sa nato pytala mojej dr. a povedala mi, ze v tehotenstve sleduju aj rizikove tehotne v spolupraci s odbornikom na danu chorobu a po 34tt rodia vsetky tehotne, aj rizikove...

kacicka01
18. okt 2012

@vevejiska si este uplne na zaciatku tehu, este sa ti tlak moze upravit a zdravotny stav celkovo zlepsit ;) zalezi aj od momentalneho pristupu tvojho lekara..

swarovski
18. okt 2012

@vevejiska ja som rizikova nefrologicka pacientka, a vobec s tym nemaju problem 🙂 kontorluju ma a rovnako ma kontroluje aj nefrolog 🙂
Koch nie je len hotel na pekne porody, je to normlana porodnica. Sice nie je vysokospecializovana, ale normalna 🙂

natty10
18. okt 2012

ahojte baby, rodila som v kochu zaciatkom oktobra a pridavam sa k spokojnym maminam 🙂 porod som mala ukonceny akutnou sekciou, trochu mi bolo luto, ze sa to nepodarilo prirodzene, ale mali sme problemy s pupocnikovou snurou. obaja sme boli v poriadku, maleho mi priniesli hodinku po porode na prve dojcenie.
bola som tam len par dni, ale niekedy som mala pocit, ze sa so sestrickami alebo doktorkami pozname uz dlhsie - akoby som bola ich znama. aj ked som prisla po tyzdni na vyber stehov, stretla som sestricky z porodnej saly a pytali sa, ze ako sa mam, co maly a tak..bolo to velmi mile 🙂
urcite kocha odporucam, a drzim palce vsetkym, co vas porod caka, aby prebehol rychlo a bez komplikacii 🙂

erika_rika
19. okt 2012

Ahojte dievcata...takze som tu...🙂 rodila som v stredu, takze ak by ste chceli nieco vdiet, kludne mi piste. Ked pridem domov dam sem urcite celkovy dojem z celeho ,,pobytu,,....🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre