Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

kuko7
1. nov 2013

@zuzulkaba presne tak, prave kvoli tomu som sa rozhodla pre Ondackovu 🙂 potrebujem psychicku podporu, pocit ze tam je niekto pre mna a nie som tam len do poctu 😝

zuzulkaba
1. nov 2013

@kuko7
No pochybujem, ze po porode by ta s niekym dali,ak by mali volne izby,lebo vacsina mamiciek chce sukromie po porode,predsa len tam behas v kosielke,kojis a ked ti pride navsteva,tak tam behat napr. bez nohaviciek a kojit babatko je dost divne pred cudzimi ludmi..teda mne by sa to urcite nepacilo..
Jedine ak by si tam mala kamosku nejaku a vyslovene by ste ich poziadali,ze chcete byt spolu na izbe🙂

zuzulkaba
1. nov 2013

@kuko7
Aj si ju ides zazmluvnit k porodu?

kuko7
1. nov 2013

@zuzulkaba ved to je jasne 🙂 ja len ze by som chcela byt na izbe s niekym , ale ak nebudem, nevadi 🙂

@zuzulkaba hej planujem 🙂

zuzulkaba
1. nov 2013

@kuko7
Tak v januari plna nemocka nebude,tak asi nie je vela sanca🙂
No ja som tiez rozmyslala,ze by som si niekoho zazmluvnila,len to je dalsich 300 a uz som tam bola dost dni doteraz a neviem,kolko este budem a plus porod,to uz bude dost penazi☹ no este uvidim ..
Tak daj potom vediet,aky bol porod 🙂

kuko7
1. nov 2013

@zuzulkaba no ja v duchu dufam, ze v decembri uz budeme doma :D :D :D

zuzulkaba
1. nov 2013

@kuko7
Tak to tam uz vobec nikto nebude🙂

kuko7
1. nov 2013

@zuzulkaba no len aby :D :D :D :D aspon sa o mna bude vsetci kraaaaaaaasne starat a budem tam ako v bavlnke :D 😵

shania31
1. nov 2013

@kuko7
Okolo vianocnych sviatkov tam bolo minuly rok poloprazdno- asi 4 zeny sme tam boli na 2 poschodiach 😀

kamed
1. nov 2013

@zuzulkaba
@kuko7 hej hej zeny! ja tam budem 😀 dufam ze tesne pred vianocami. tak aby sme stedry den uz boli doma

kuko7
1. nov 2013

@kamed no moja aby sme sa tam nestretli :D tak Antolska nehrozi? Inak baby, ja mam jeden den v hlave to a druhy den to,,,a neviem co vlastne,,,srdce mi hovori chod do Kocha, a hlava ze naco tolko peniazkov, ze aj na Antolskej vydrzim,,,kazdopadne som si hormonmi rozkyvana, lebo mam pocit ze jeden den myslim tak a druhy den tak :(

kamed
1. nov 2013

@kuko7 no ja som uz zo mesiac rozhodnuta 😀 ty si este nerozhodna 😀 ja ti verim ze sa nevies rozhodnut, ja by som tiez radsej usetrila ale chcem tam mat draheho co mozno vzdy najdlhsie. a mozno sa ozaj stretneme 😀 nase deti zhruba rovnako vazia

kuko7
1. nov 2013

@kamed hej hej, len u mna ide o to, ze manzel bude musiet byt aj tak s nasou prvorodenou, cize jedine mamina by tam bola castejsie :D
Vies preco sa neviem rozhodnut? Lebo na Antolskej mam kamosku porodnu asistentku a porodnika dr. Havaldu,,,ale ona je od 31.12 fuc a on od 2.1 do 9.1 na lyzovacke,,,,cize ak by to bolo vtedy tak nemam tam zasa nikoho,,,,
no len ja som uz na Antolskej rodila,,,mala som to fakt so vsetkym, aj ked mozem byt rada ze to takto dopadlo, lebo krpata mala kratku snuru a boli nutne klieste,,,ale ziadny bonding ani nic, lebo jej museli davat kyslik,,,potom sla do inkubatora a potom mi ju sice doniesli ale dostala taks ilnu zltacku, ze so mnou nebola a bola od 9 do 21. kazdy den v inkubatore,,,sestricky boli niektore take ine onake,,,,kazdopadne mala som riadnu poporodnu depku a z nej sa mi nejako vyvinula panicka porucha,,,,ktoru sice uz nemam, ale proste toto obdobie sa mi s tym spaja,,,,no a teraz cim je to blizsie tak ja neviem co vlastne robit,,,,ci investovat a mat psychicku pohodu a klud (aj ked to ti nikto nezaruci), alebo ist na Antolsku a byt ok tam,,,fakt neviem :/ pre mna je dolezite aby aj moja rodina za mnou mohla chodit, aj moja dcerka,,,a nie kukat sa cze sklo : 🙄 ..na Antolskej deti do 15 rokov na izbu nemozu aj ked mas nadstandard,,,cize ak u Kocha budu moct, nemam nad cim uvazovat,,,,

ivanka.7
1. nov 2013

@kuko7 mozno ofiko nemozu, ale na vlastne oci som videla ist na nadstandard s otcom aj cca 7-rocneho chlapca 😉

kuko7
1. nov 2013

@ivanka.7 myslis na navstevu na Antolsku? 🙂 ci u Kocha?

ivanka.7
1. nov 2013

@kuko7 na Antolskej, u Kocha mozu na navstevu aj male deti, pokial sa nemylim (to je jedna z mala veci, ktora by ma ukecala na Kocha, keby som bola znovu tehotna a Elianka este mala, ze by mohli s manzelom byt so mnou a s druhym drobcom)

kuko7
1. nov 2013

@ivanka.7 ved to, preto zvazujem Kocha,,,celkovo bude pre mna narocne ked nebudem s malou (sice uz ma 5 rockov), no my sme spolu kazdy jeden den,,,a ked som bola s nou v nemocnici tak som tam bola 10 dni kvoli zltacne,,,no a neviem ci predstavit ju stretavat 10 dni na chodbe,,,strasne som rozhadzana v hlave prave kvoli tomu, ze co urobit :/ sama neviem, ozaj som z toho na nic 🙄

kuko7
1. nov 2013

@ivanka.7 a ty si kde rodila?a ako? prirodzene?

ivanka.7
1. nov 2013

@kuko7 na Antolskej a po nepodarenom prirodzenom porode (mala zle zrotovala a po dost dlhom tlaceni sa zistilo, ze je zaseknuta a tlacenim je polim hlavu v strede cela na dvojo) akutna sekcia; ale inak som pacientkou Kocha

kuko7
1. nov 2013

@ivanka.7 a sla by si este na Antolsku? Ja som tam rodila malu , mala som kliestovy,,,ale som vdacna za to ze sme dopadli tak ako sme dopadli,,,,ja riesim aj to aby bolo vsetko ok, aby sme boli zdravi, to je zaklad samozrejme,,,ale citim sa fajn a myslim pozitivne,,,no sama viem, zeje pre mna velmi dolezite aby som bola po porode psychicky ok,,,a k tomu mi prospeje len psychicky priaznive prostredie,,,,a hlavne rodina 😉

kuko7
1. nov 2013

@ivanka.7 cize stojim medzi dvoma mostami a neviem ktorym sa mam vydat,,,,kazdopadne som z toho mierne nervozna a rieism to viac ako je nutne

ivanka.7
1. nov 2013

@kuko7 pokojne by som sla na Antolsku 🙂 ja som sa tam stretla len s vybornymi ludmi

kuko7
1. nov 2013

@ivanka.7 ja pevne verim ze sa nakoniec rozhodnem spravne,,,,vies je to pre mna tak dolezite, az sa tym zbytocne zatazujem,,,,mam sa stretnut aj s jednou pani lekarkou z kocha,,,ale zvazujem ze najskor pojdem za tou mojou kamoskou z Anolskej,,,mam tam jednu znamu 🙂 a j lekara 😵

kuko7
1. nov 2013

@ivanka.7 nechcem sa unahlit a potom niekoho tahat za nos,,

kamed
1. nov 2013

@kuko7 no tak to chapem...ja by som na tvojom mieste neriesila a sla do kocha, prave kvoli tej rodine a psych. pohode. presne pre to tam idem aj ja. pri porode sa moze stat naozaj vselico, ale tak predpokladajme ze vsetko pojde v ramci moznosti a ta poporodna atmosfera tam bude urcite lepsia. aspon ja si to tak predstavujem 😀 ze budem s drahym, dieta cely cas pri mne, moze prist najblizsia rodina a mozu tam byt naozaj dlho. vies, mozno to ozaj bude aj cez vianoce a nechcem si seba v tom case predstavit s cudzimi ludmi na antolskej. asi by som to tam preravala 😀

kamed
1. nov 2013

@kuko7 ale zas pokial mas ozaj dobru kamosku na antolskej tak ona aj keby tam nebola tak povie nech na teba niekto dozrie a tak. aj lekarom. to je podla mna hlavne ze tam je a ona sa tam s tymi ludmi pozna, nemusis sa bat co ak bude mat prave dofcu. to mi aj ta moja kamoska hovorila. mne fakt ide len o tie navstevne hodiny a sukromie

kuko7
1. nov 2013

@kamed ved prave a najma ked mam doma 5 rocnu dcerku :( toto ma trochen desi,,,celkovo budu sviatky a pre mna dost nostalgia,,,,,,takze asi to risknem ,,,,

kuko7
1. nov 2013

@kamed ved to, len ja by som aj tak chcela byt na izbe s niekym,,,nepotrebujem byt sama,,,men ide len o rodinu,,,,a o malu ak by sme boli dlhsie

kamed
1. nov 2013

@kuko7 ved mozno tam ani tak prazdno nebude, to neries 😉 inak sa tam da zaplatit aj ten apartman, tam mozte vianocovat vsetci spolu 😀 sa tam muz aj s dcerkou docasne prestahuju 🙂

kuko7
1. nov 2013

@kamed len zasa ja si na to podstivo odkladam,,,to by som uz nedala nejaky apartman,,,,neviem, ja neptorebujem nejaky luxus, len aby som bola v psychickej pohode a aby bolo vsetko tak ako ma,,,,aj ked niekedy rozmyslam nad kadecim,,,proste aby bol aj maly ok a aby sme boli zdravi,,,,a aby bolo v kochu vsetko ok,,,vies co myslim,,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre