Skúsenosti s Dr. Marekom Drábom?

adulik16
17. mar 2008

Prosim Vas, mate niektora skusenosti s Dr. Drabom, ambulanciu ma v Ivanke pri Dunaji a rodi v Ruzinove. Som v 9 tt a chcem zmenit doktora, k nemu by som chcela chodit cele tehotenstvo a aj rodit, len neviem, ako ma vybavenu ambulanciu, ci sa vsetko absolvuje u neho alebo posiela do Ruzinova.

permanentka
25. apr 2016

@nata308 dakujem za odpoved, tak snad ta karta dojde nacas 😀 resp. moja stara Dr. sa uraci a posle ju vcas 😀 dakujem esteraz

nata308
26. apr 2016

@permanentka za málo, daj vediet ako si dopadla... Ale ak môžem podľa seba hodnotiť, neolutujes ani euro, čo tam necháš 🙂 pri ňom by som rodila aj každý rok. Haha 😀

seva
24. máj 2016

ja by som som len chcela pridat cerstvu skusenost, rodila som u p. doktora Draba tretie dietatko, chcela som, pokial bola moznost, co najprirodzenejsi porod, bez zbytocnych zasahov. poviete si, v ba porodnici, cista utopia.
takze, porod sa mi rozbehol spontanne v 39+2 (prvykrat, prve dva som mala kvoli vysokemu tlaku vyvolavane tyzden pred terminom), do porodnice som prisla o 9 rano, o 13.45 sa narodila nasa dcerka.
bez akychkolvek rutinnych zasahov, jedina vec bola amniotomia, asi hodinu pred samotnym porodom.
bez nastrihu, bez sitia (cvicila som s epinom, a mam jazvu po nastihu z prveho porodu). dcerku s nami nechali ihned po porode, vyse hodinu, bol to pre nas nadherny zazitok.
2 hodiny po porode som zartovala, ze chcem ist uz domov. to uz samozrejme neslo, ale i tak som velmi vdacna za krasny zazitok z porodu.

permanentka
1. okt 2016

Rodila som minuly tyzden u Draba a musim povedat ze je to doktor s velkym D. Cely porod viedol s rozvahou ,s placentou sa teda riadne potrapil a starostlivost 1000%.manzela neradi pustaju na porodny box tak skoro ale on povedal nech ho hned zavolaju, bol tam so mnou od zaciatku za co som moc vdacna...porod bol bezbolestny, doktor ma neustale ukludnoval (vkuse som stresovala) a potom este aj na izbu sa prisiel spytat ako sa citim.ani euro nelutujem ked som si ho zazmluvnila!!!

hanka0810
1. okt 2016

@adulik16 je skvely, ludsky a citlivy pri vysetreni. V ivanke ma dobre vybavenu ambulanciu. Urcite odporucam.

betarka25
14. sep 2017

Ja som bola teraz prvy krat v poradni a musim povedat ze tiez som cakala viac. Co sa tyka komunikacie, podava velmi malo informacii , a ked som sa chcela nieco spytat tak odpoved jednoslovna a mam aj dost tazkosti zo srdcom a krem toho ze som to spomenula kukol na mna a vobec to neriesil. Alebo ked som mu povedala o mojej rizikovej praci tak na to mi nepovedal ani slovo, inak bol mily ale teda chcela som s nim poriesit rozdohne viac veci, popytat sa, aby som bola v obraze , dostat odpoved...A moj ,, momentalny zdravotny stav neriesil, akokeby som bola tehotna mimo svojho tela :D dufam ze nabuduce bude zhovorcivejsi a dostanem sa aj k normalnym odpovediam a vysvetleniam... niesom narocna ale po tych pocetnych odporucaniach co som k nemu dostala som teda dost sklamana...

permanentka
14. sep 2017

@betarka25 kedy teraz prosim?ja mam info ze je dlhodobo PN

betarka25
14. sep 2017

Uz ordinuje, jednu ruku mal vyviazanu, druhou vysetroval a mal tam taku asistentku v ordinacii co za neho pisala do pocitaca. Bola som tento tyzden.

kitty27
2. nov 2017

Dobry den. Prosim vas, je pravda, ze Dr. Drab rusi svoju ambulanciu v Stupave a stahuje sa do Bratislavy? Dakujem

permanentka
2. nov 2017

@kitty27 mne pri porode v septembri povedal ze coskoro (netusim co znamena ten pojem) sa stahuje z ivanky do BA na Trnavku (to ci aj zo stupavy tak to neviem).

permanentka
2. nov 2017

a dodam ze minuly rok v septembri to bolo 😀

majkap77
3. nov 2017

Pokial viem, bude ordinovat dalej aj v Stupave.

kitty27
3. nov 2017

@majkap77
@permanentka Dakujem, lebo mne doktor, ktory u neho robi sono prsnikov vcera povedal, ze od noveho roka iba v Trnavke. Dakujem. Opytam sa najblizsie lekara.

pilinka1
14. nov 2017

@kitty27 a neprišiel vám od nich cca pred týždňom mail? otvárajú ambulanciu aj v Trnávke, ale ordinácia v stupave tiež bude fungovať, s tým, že kto chce, môže si preniesť kartu do Trnávky, sono prsníkov bude len v Trnávke

magimary
14. nov 2017

@pilinka1 neprišiel,
nemôžeš ho (sem al. do IP) skopírovať?
dík

odkedy budú na Trnávke?

permanentka
14. nov 2017

@pilinka1 aj ja poprosim sem alebo do spravy skopirovat, ani mne neprisiel mail 😲

magimary
14. nov 2017

@permanentka inak, žiadnu paniku 😉
aj keď neprišiel, tak keď sa budeš najbližšie mailovo objednávať, tak ti napíšu, že zmenili adresu a napíšu, kde.
(už som zažila jedno ich sťahovanie, v rámci Ivanky p.D)

permanentka
14. nov 2017

@magimary ano jasne,neplanujem zatial navstevu ale chcem mat potvrdene ze sa konecne uz nemusim trepat do ivanky 😀 ty budes chodit do ivanky stale?

magimary
14. nov 2017

@permanentka však ale on už asi v Ivanke vôbec nebude, či?
mne je to ale v zásade jedno,
Ivanka alebo Trnávka mám to asi tak narovnako, čo sa týka vzdialenosti,
ale myslím, že už bude len Trnávka-takže tam

permanentka
14. nov 2017

@magimary aha no hej chudak to by lietal na 4 miesta potom tak asi mas pravdu.

pilinka1
14. nov 2017

no ja mám len túto informáciu o Stupave, či budú aj v Ivánke neviem.

margarita
14. nov 2017

chystam sa buduci tyzden na preventivku, tak preverim🙂
aj mne dosiel ten mail, kedze chodievam do stupavy, ze ci chcem ostat v stupave alebo sa presunut na Trnavku.
tak predpokladam, ze vam "Ivancankam" napisu len to, ze sa prestahovali na Trnavku. mna povodne uz sli objednavat tam, takze musi ta ambulancia tam uz fungovat.

@magimary
tesim sa, ze po sto rokoch na Teba narazim prave v tejto nasej spolocnej teme
😉

magimary
15. nov 2017
kitty27
15. nov 2017

@pilinka1 Ano, medzicasom mi prisiel email. Odlahlo mi, ze neodchadza uplne.

kitty27
15. nov 2017

@permanentka
@magimary

podla vsetkeho bude v Ivanke, Stupave aj na Trnavke.

kebhut1
3. apr 2018

Ahojte, chcela by som sa spytat ako prebieha morfologicky utz u dr. DRABA? Ja chodím k Bednarovej, ale je dlhodobo pn, tak idem na kontroku k nemu, a mal by ho robiť.

izy1661
6. apr 2018

Ahojte, prosím vás, neviete ci pan doktor berie aj nové pacientky? A ako rieši keď sa dlho nedarí otehotnieť ? Myslím tým, či sa realne snaží pomôcť alebo k nemu radsej ani neist? Môj starý gynekológ išiel na dlhodobú PN a ze vraj sa už nevráti , a terajsi ma hned odbil na CAR a umelé odmietam

nata308
27. júl 2018

@izy1661 nové pacientky určite berie, ja som za ním poslala 4 známe od januára, keďže hľadali dobrého gynekológa. Na umelé tá určite nepošle, je to veriaci doktor, aj ambulancia ktorú má na trnavke (odporúčam chodiť tam, jednoznačne najlepšie vybavená spomedzi Ivanky a a stupavy, a perfektna sestrička), je pod záštitou Saleziánov. Dve z tých známych maju problém s otehotnením, takže rieši to aj inými cestami ako hneď papierikom na umelé oplodnenie...

ajahoda
23. sep 2019

Neodporúčam, už prvý kontakt so sestričkou vo dverách je negatívny, vymýšľa si a tvári sa pritom milo. Ešte si vymyslí takú hlúposť, že prechod od jedného lekara k druhému môžem raz za 5 rokov. Mala povedať na rovinu, že maju plný stav alebo inú výhovorku.. Za mna nie a tie náboženské recenzie ma presvedčili o tom, že klopat na tieto dvere už nebudem...

frantiseklotrinsky
10. jún 2020

Súhlasím s ajahodou. Zhoršil sa Drab,aj celá ambulancia so sestrou v Stupave. Ich sebavedomie je väčšie ako ich chabé vedomosti. Arogancia! Tento Dráb vyhovuje len nevedomim ženám, ktoré si myslia, ze keď je niekto milý tak je aj dobrý! Slovo prepáčte od nich nebudete počuť nikdy!!!! A to mi už pokašľali zopár vecí! Už nejeden lekár mi odporučil vymeniť ho, ak je taký. A to mi ešte nezačal kázať o viere. Podľa mňa má nejaký psych. problém. Evidentne to už nezvláda. Dovoľujú si viac než na čo majú. Platí sa tam za všetko. Odvoláva sa na Boha, a je schopný robiť cirkus za pár centov. Chystám sa na túto ambulanciu, sa mi nezda. Už to preháňajú!
Vybavenie ambulancie je chabé. Kopa nefunkčných vecí. Do ambulancie sa nedovolate. Sestra nedvíha telefón nikdy!
A chcem sa spýtať izi1661 či vyliečil Dráb neplodnosť jej kamaratok!
A zdravotná sestra tam tiez nemá čo hľadať. Tára sprostosti, uráža!
Aby ste si nemysleli že sa tu povyšujem, ale VŠ vzdelanie mám aj ja a viem čisto zhodnotiť túto ambulanciu!
Takže Drába Mareka neodporúčam, jedine pre naivné, poslušné sliepky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre