Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti s Dr. Marekom Drábom?

adulik16
17. mar 2008

Prosim Vas, mate niektora skusenosti s Dr. Drabom, ambulanciu ma v Ivanke pri Dunaji a rodi v Ruzinove. Som v 9 tt a chcem zmenit doktora, k nemu by som chcela chodit cele tehotenstvo a aj rodit, len neviem, ako ma vybavenu ambulanciu, ci sa vsetko absolvuje u neho alebo posiela do Ruzinova.

izy1661
11. jún 2020

@frantiseklotrinsky nešla som tam nakoniec, našla som si lepšiu gyn 🙂 A bol mi odporucany jedným kňazom, ale to asi chápeme prečo.
Takže neviem odporučiť/neodporucit

zzuzanah
25. jún 2020

Tak cudnejsieho lekara som este nestretla... Cisty psychopat... Vybrala som si ho preto, lebo predosly doktor riesil moj problem s cyklom jednoducho - nasadil HAK. po vysadeni sa problem vratil. Kedze drab hak nepredpisuje, isla som k nemu. Otvorim dvere ambulancie, a uz na mna, ze co sa tvarim urazene... 🤣🤣. Hovorim mu o svojich problemoch, on na to, ze on za to nemoze, a ze nema arabelin prsten. A nech sa netvarim, akoby mi on nieco spravil... Strasny psychous 😁😁. Furt mal narazky na to, na to sa tvarim... Cela navsteva bola mierne povedane divna... Dokopy mi nic nepovedal, ma moje otazky, preco sa mi problem deje, co to moze byt, co sa s tym da robit... Nic okrem narazok na moju osobu nepovedal, nic som sa nedozvedela, okrem toho, ze sa mam unormalnit 💐🎉.
Stavim sa, ze ho este uvidime v tv joj kriminoviny.
Fakt cudny clovek.... Ja som sa tam viac neukazala, cakam kym vyprsi 6 mediacov na zmenu lekara. Amen

frantiseklotrinsky
11. aug 2020

@zzuzanah že? Mam podobne skusenosti. Neodporučam nikomu! Je to fakt divny týpek. Cela jeho ambulancia, aj so sestrou! Potrebuju pirule na hlavu. Pytam sa na vazne veci a on mi odpoveda ako v 3 cenovej. Alebo odpovede ako zo školky. Aj diplom by som mu zobrala. Evidentne potrebuje pomoc. Taku nechuť ako ma on som uz davno nevidela. Neviem naco to robi nech si da pauzu debílek.
Inac vam poradim, ak nie ste spokojne, treba aj na VUC napisat, kazdeho lejara povoluje do kraja VUC. Maju to vzdy oznacene ba dverách ze kde patria, aj Dráb s ID čislom
Treba naňho staznost napisat, ja sa chystam tiez.
Je jediny gynekolog na 20 000 tis Stupavu a robi si čo chce. Poplatky vybera za vsetko. Nema konkurenciu, tak si dovoluje somar

Tu začni písať odpoveď...

Odošli