Skúsenosti s Dr. Marekom Drábom?

adulik16
17. mar 2008

Prosim Vas, mate niektora skusenosti s Dr. Drabom, ambulanciu ma v Ivanke pri Dunaji a rodi v Ruzinove. Som v 9 tt a chcem zmenit doktora, k nemu by som chcela chodit cele tehotenstvo a aj rodit, len neviem, ako ma vybavenu ambulanciu, ci sa vsetko absolvuje u neho alebo posiela do Ruzinova.

tinni
17. mar 2008

ahoj adulik, vyborny doktor, asistoval pri mojom porode, aj som k nemu chodila na ultrazvuky... mozem len odporucit 😉

astora
17. mar 2008

Dr Draba aj ja odporucam so mnou a s mojimi dvojickami sa potrapil a mal velmi ludsky pristup 🙂

adulik16
autor
17. mar 2008

Dakujem,ale do ambulancie ste k nemu asi nechodili,ze?Potrebujem si najst doktora, ku ktoremu budem chodit cele tehotenstvo do poradne, a ktory ma aj odrodi. Ci to sa da s nim dohodnut aj v Ruzinove?

tinni
17. mar 2008

adulik, to neviem, ja som chodila do poradne do Ruzinova k dr. Otapkovej, tiez vynikajuca lekarka, ale mala som to vybavene po znamosti, lebo oni tam moc tusim nechcu prijmat novych pacientov, ale skus sa popytam priamo tam 😉 drzim palce

astora
17. mar 2008

adulik skus sa snim nejakokontaktovat a opytaj sa ho na to ja som mala tiez lekara s ruzinova a odinuje inde skus sa popytat

adulik16
autor
17. mar 2008

Astora, ku komu si prosim ta chodila?

zuz11
17. mar 2008
adulik16
autor
18. mar 2008

zuz11, nie, oni su dvaja, s podobnymi menami, jeden sa vola Marek Drab a jeden Marek Drabek. Marek Drabek robi v Gyn-five, chodila som k nemu, ale posobi aj v Ruzinove a Marek Drab ma ordinaciu v Ivanke pri Dunaji a tiez posobi v Ruzinove. Mna zaujima Marek Drab.

zuz11
19. mar 2008

aha, oboch som stretla v Ruzinove 😀 😀 😀

elenamarek
14. máj 2008

Ahoj babenky ja som dnes sa bola prihlasit u Dr.Draba fakt mate pravdu je uzasny,venoval sa mi hodinu,vsetko vysvetlil,ma aj ultrazvuk,krasnu novu ordinaciu,fakt super aj to ze robi v Ivanke,a od doktorou pocujem na neho same chvali,a zaujma sa aj o rizikove tehotenstva,co je moj pripad.

slavica2
16. máj 2008

prave som pisala v inom fore, ze aj ja mozno pojdem za Dr. Drabom, zevraj je super 🙂

wrony
26. jún 2008

ahojte zienky...ako sa mozno ku panovi doktorovi Drabovi objednat, neviete? len porebujeme gynekologa...

elenamarek
27. jún 2008

ahoj wrony,ma ordinaciu v Ivanke pri Dunaji v zdravotnom stredisku jak vojdes do ivanky druhe zrkadlo po ceste hned oproti ordinacne hodiny su od 16-19h len v stradu,nema tam telefon asi len osobne mam telefon.do ruzinova ked som sa chcela objednat ale tam ti tiez povedia osobne tel.48234761,inac on tam zvykne byvat v stredu uz o takej 15h a to tam vzdy zbehnem ked niesom objednana nikoho tam nie je

wrony
27. jún 2008

dakujem el, zbehnem tam...inak uz som naozaj od vela ludi pocula ze je super, tak dufam, ze si ho velmi nevychvalim a potom ma sklame...ale idem na prvu prehliadku este nikdy predtym som u gynekologa nebola tak sa celkom bojim...

zuzi26
1. júl 2008

ja som pocula, ze ordinuje aj v Stupave, neviete nahodou viac?

aktak
1. júl 2008

ja chodim do ambulancie do ivanky, uz tam ma aj UTZ ale prave sa mu pokazil 😅 v stupave neviem ci ma UTZ, tusim nie
rodila som u neho a budem zase, uz aby bol august 😀

zuzi26
1. júl 2008

aktak dakujem za info, vela znamych k nemu chodilo, tak chcem aj ja. Chcem totiz, aby ma rodil ten isty lekar, ktory ma bude so mnou tych 9 mesiacov sprevadzat. To je super, ze ma UTZ. Ale neviem sa do tej Ivanky dovolat - kedy a ako sa da k nemu objednat?

andrea.l
10. júl 2008

zuzi26, ja chodim k dr.drabovi do stupavy do zdravot. centra, ma ordinacne hod. v pondelok 15,30-19... ked som bola u neho naposledy vo febr.08 kontakt nemal, ale to sa uz mohlo zmenit...ma UTZ uz aj v tejto ambulancii... 🙂

aktak
10. júl 2008

no teraz mal dlho dovolenku takze tam nebol, a ordinuje len v stredu pobede, myslim ze sa nereba objednavat, staci len prist a povedat ze k nemu chces chodit

elenamarek
10. júl 2008

ano mal dovolenku v Ivanke ale od buduceho tyzdna tam bude v stredu.

kucerka0507
29. sep 2008

ahojte, ano Dráb ordinuje aj v Stupave, každý pondelok, chodím k nemu celé tehotenstvo a s ním budem aj rodiť, je veľmi milý a citlivý, vždy keď sa pozerá na ultrazvuk, tak sa usmieva, akoby to videl po prvý raz, to sa mi páči, vidieť, že to robí preto, lebo ho to baví, dúfam, že to nezarieknem, lebo za 2 týždne ma čaká cisársky rez s ním

margarita
29. sep 2008

ahojte, neviete ako to je, ak mam svojho gynekologa, ktoreho teraz uz nechcem menit, lebo si so mnou uz vela vytrpel 😉 ale ak by som rodila v Ruzinove, chcela by som Dr.Draba. Sice som ho zazila iba na pohotovosti, ked som mala zaciatkom tehu problemy, ale bol skvely, a preto by som si ho rada zazmluvnila k porodu. Myslite, ze to je v pohode, a kedy najneskor tam potom mam zacat chodit pred porodom? Diky. 😵

orchid
29. sep 2008

mne robil kyretaz po missed aborte. bol velmi arogantny a nevrly. kvoli nemu som ani nesla rodit do ruzinov,a bay som ho nahodou neschytala pri porode. ale ako citam, mate s nim dobre skusenosti, tak asi mal len zly den.

kolicek
8. dec 2008

MUDr. Drab, je uzasny lli ekar. mozem len odporucit. v ruzinove vseobecne maju toho vela od casu kedy porusi

kolicek
8. dec 2008

porusili porodnice. a MUDr. Drab ma velmi ludsky prisup. ja osobne mu dakujem za odrodenie oboch deti.
fakt mozem len odporucit vsetkym zenam.

margarita
12. mar 2009

mam dva tyzdne po porode, a kedze som rodila u DR Draba, mozem ho uz z vlastnej skusenosti len vrelo odporucit. Je to skvely clovek, prijemny, pokojny, dobry odbornik a ma velmi ludsky pristup. Aj vdaka nemu mam z porodu naozaj kŕasny zazitok 😵

ciernovlaska
9. jún 2009

Musim pridat svoju skusenost s tymto lekarom. Mala som na neho dobre odporucania, tak som si ho zazmluvnila. A fakt som to nelutovala. Je to super lekar a uzasny clovek. Perfektne odviedol moj porod aj napriek nahlym komplikaciam, kazdy den za mnou chodil, perfektne sa o mna staral. Ma velmi mily pristup k rodickam. Aj vdaka nemu som zvladal porodne bolesti vcelku dobre aj bez epiduralu. Ja ho rozhodne odporucam a pri dalsom dietati si ho urcite zase zazmluvnim.

marttina.
26. júl 2009

Ahojte nevie mi niekto povedat kde presne robi Dr. Drab v Ivanke? a kedy ma ordinacne hodiny?
Dakujem pekne ak niekto poradi je tp dost naliehave

jamka3
30. júl 2009

odbocka pri metre do ivanky, prva krizovatka rovno (nie smerom na bernolakovo), mensie odbockt ignorovat, dalsia vacsia krizovatka vpravo, hned na rohu je zdrav. stredisko (dlhsi prizemny dom), parkovanie na ulici pred domom...ord. hodiny streda 15-19

marijka1104
22. aug 2009

Baby, nemáte niektoré skúsenosti s antikoncepciou u doktora Drába? Viem ze je veriaci a chcela by som sa ho na to opytat, no bojim sa ci ma neposle....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre