Skúsenosti s Dr. Marekom Drábom?

adulik16
17. mar 2008

Prosim Vas, mate niektora skusenosti s Dr. Drabom, ambulanciu ma v Ivanke pri Dunaji a rodi v Ruzinove. Som v 9 tt a chcem zmenit doktora, k nemu by som chcela chodit cele tehotenstvo a aj rodit, len neviem, ako ma vybavenu ambulanciu, ci sa vsetko absolvuje u neho alebo posiela do Ruzinova.

margarita
14. máj 2012

@magimary
za vysetrenie ako za navstevu som nikdy neplatila nic - iba za ultrazvuk, ak Ti robi, jedno, ci v tehotenstve alebo mimo neho - a to je momentalne 6,80 Eur. alebo este za nejaky odber a vyter tiez par Eur.
nema nijaky pausalny rocny poplatok ani nic take, pokial viem.
Len to, co mu nepreplaca poistovna, to Ti vyuctuje...

magimary
14. máj 2012

@margarita NECHáPEM! to fakt???! 😲
ja som u svojho minulého roka platila také poplatky, že dovi, dopo...
a teraz som zistila, že je jedným z najdrahších (ak nie najdrahší) dr. v bratislave 🙄 😝 😖

margarita
14. máj 2012

to fakt! Drab je Bozi clovek, nechapem sice, ako to robi a kedy je, spi a zije s rodinou, ale on by sa pre pacientky a ich zdrave deti aj rozkrajal 😉

ja som u predosleho platila len rocny poplatok nejakych 500 Sk este blahej pamati, ale sama sa divim, ze som nepresla k Drabovi uz skor - ale to asi tym, ze som na neho narazila uplne nahodou na pohotovosti, ked som cakala K. Taka mila nahoda 😀 😉

magimary
14. máj 2012

@margarita no, ja som o ňom počula tiež samé chvály, u nás baby k nemu hojne chodia...
no ich som sa zatiaľ pýtať nechcela 😉

ranya
18. máj 2012

@margarita aj ja mam podobnu skusenost...som si myslela, ze on ani nie je zenaty, ked tak dlho ordinuje🙂 fakt je mily

ranya
18. máj 2012

@magimary aj ja chvalim

ranya
24. máj 2012

neviete mi povedat, kde v stupave mam vystupit z busu, ked idem k nemu tam chodit? nikdy som tam nebola...dik

katkamarosova
25. máj 2012

@ranya
zástavka pri škole--prejst na 2 stranu a si tam popár metroch

evkasus
25. máj 2012

@katkamarosova Ahoj Mozem sa ta opytat...da sa na spoj nastupit aj na Patronke a aky je to spoj? Da sa listok kupitpriamo v autobuse? Tiez zacnem chodit do Stupavy. Dakujem.

katkamarosova
25. máj 2012

@evkasus
ano. aj na patronke možeš íst na autobus Stupava,Borinka,Rohožník, Malacky. Lístok si kúpiš priamo u šofera. Mslím že stojí cca.1 € Aj ja chodím dr. Drábovi-už by som sa mohla obj. 😀
Odrodil mi obe deti,ordinuje pondelky,ked sa to nezmenilo. Pojdeš na stredisko...tam kde sú plast.dvere a po lavej strane a už si tam ....

katkamarosova
25. máj 2012

opravujem po pravej strane...

evkasus
25. máj 2012

@katkamarosova Dakujeeeem 😉

hrdlovicova
20. júl 2012

Ahojte prosim vas neviete ci pan doktor dava aj fotky z ultrazvuku?dakujem pekne

hrdlovicova
20. júl 2012

Ahojte neviete mi poradit ci dava pan doktor aj otky z ultrazvuku?dakujem

macamac
20. júl 2012

@margarita a ostatné baby 😉
s Marekom som vyrastala-bol môj sused a chodili sme roky do zboru katolíckej mládeže 😉
som rada,že zostal takým, akým bol a som rada, že o ňom čítam také pekné slová 🙂

veronika1610
22. júl 2012

@hrdlovicova mne dal vždy

lucreziaborgia
21. aug 2012

@hrdlovicova dava dava 🙂 a vsetko ti krasne ukaze

lucreziaborgia
21. aug 2012

baby, kedy si treba zajednat porodnika a porodnicu?

margarita
23. aug 2012

@lucreziaborgia
mas cas, najskor az po 36tt, posledny mesiac pred porodom uz chodis tam a nie ku gynekologovi.
skor to ani nema vyznam a potrebu 😉

raketka25
20. sep 2012

baby, ktore chodite k panovi doktorovi do ambulancie - ako to unho chodi napriklad s odbermi, ked ordinuje v ivanke len poobede? A este by som sa chcela spytat, ci sa unho dlho caka na objednanie... dakujem krasne za odpovede

magimary
20. sep 2012

@raketka25 ja chodím (teda bola som 2x 😅) a odbery krvi sa robia ráno (pri tom lekár nemusí byť a ani nie je), pričom p. dr. ich naplánuje počas predošlého vyšetrenia. Výsledky mu odovzdáva sestrička poobede (keď sú hotové), čiže cez ruky pacienta ani nejdú...
neviem, koľko sa čaká na objednanie, ja som nečakala dlho, keďže som tehu 😉

raketka25
3. okt 2012

@magimary dakujem za info. Este by som sa chcela spytat, ze co v pripade, ak nieco surne potrebujete - riesit nejaky problem - ako je to u pana doktora poriesene? Lebo v niektorych pripadoch sa neda cakat tyzden, ak je nieco zle napr. pocas tehotenstva...

magimary
3. okt 2012

@raketka25 tak toto nemám(e) poriešené...
ale asi by som mu písala mail, ak by sa ozaj niečo dialo 😕 😉

tinasc
3. okt 2012

@raketka25 ak sa niečo neočakávané vyskytne, tak treba ísť za ním do Ružinova do nemocnice, kde ordinuje 😉

lea1333
5. okt 2012

tak dievcata vsetky tu ospevujete dr Drába a poviem vam moj zazitok som v 20tt a pan dr mi oznamil ze mam nizko placentu a ked som sa opytala co to pre mna znamena len mi oznail ze bud odlucenie placenty od plodu alebo predcasny porod hned som zavolala mojej porodnicke nebudem menovat a ta mi nakazala hned prist k nej (pretoze ak by to bolo take vazne ako m i to on povedal tak by som mala byt hospitalizovana a nie ma pustit len tak domov)a za dalsie pan doktor mi robil morfologicky ult ktoryx trval asi 5min cize nemohol pozriet absolutne vsetky organy a to som sa tiez dozvedela ze ma stary ul tak neviem ako to moze robit!cize zaver....zanedbava vysetrenia podla mna a podla mojej porodnicky preto ze sa liecim na epilepsiu a u mna je vysie riziko raztepu teda u babetka a niak extra to neriesi cize beriem kartu a nohy na ramena ked chcem mat zdrave dieta....

margarita
15. okt 2012

@lea1333
ja mam za sebou 2 rizikove tehu a indukovane porody s Dr. Drabom a medzitym 3 spontanne potraty, je blbe, ak mas pocit, ze ma "stary" ultrazvuk, podla mna blbec moze mat aj najnovsi pristroj a odbornik kludne len pohmatom zisti, co treba.
Tvoju skusenost Ti nikto neberie, ani Drab nie je Pan Boh, takze urcite tu su aj negativne skusenosti, ale mam dojem, ze stale tie pozitivne prevazuju.

Kedze vidi asi 20tehotnych za den, nemyslim, ze by musel kazdy uzv trvat polhodiny, ale ak mas viac dovery k inej doki, zelam Ti, nech Ta ani ona nesklame 😉

lea1333
16. okt 2012

@margarita hej urcite niektore zeny su s nim spokojne ale mam vela znamych co odneho odisli pretoze zanedbaval niektore vysetrenia a ako moze spravit niaky lekar za 5min morfologicky ult???? 😕 😕 😕 😕 ani super odbornik si to nedovoli!

margarita
16. okt 2012

@lea1333
podla mna ak je vsetko v poriadku, tak to vidis aj za 5 min. 🙂
aj ja som mala opravenu pisomku za 5 min. a mojej spomalenej kolegyni to trvalo aj 1O.
kazdy sme iny, napisala si svoj nazor, ale naco chces presviedcat nas, co sme s nim spokojne a vyhovuje nam? 😉

ja mam zase vela kamosiek, co k nemu chodi, a odrodilo kazda po 3 zdrave deti...tak si vyber 🙂

lea1333
17. okt 2012

@margarita ja sa vas nesnazim presvedcit ja som len napisala svoj nazor!to je cele o tom je forum!a uz som si vybrala 🙂

kikili
29. jan 2013

ja som spokojna, netuzim po hodinovom vysetrovani a dobry lekar urcite nemusi polhodinu rozoberat ultrazvuk🙂)
za ultrazvuk som platila 17eur, ale niekde som citala ze 3 ultrazvuky su pocas tehotenstva hradene poistovnou. hmm, tak neviem?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre