Skúsenosti s Dr. Marekom Drábom?

adulik16
17. mar 2008

Prosim Vas, mate niektora skusenosti s Dr. Drabom, ambulanciu ma v Ivanke pri Dunaji a rodi v Ruzinove. Som v 9 tt a chcem zmenit doktora, k nemu by som chcela chodit cele tehotenstvo a aj rodit, len neviem, ako ma vybavenu ambulanciu, ci sa vsetko absolvuje u neho alebo posiela do Ruzinova.

zuzana1979
1. feb 2013

ahojte baby, rozmyslam nad tymto lekarom, kedze som zo stupavy, tak by mi to super vyhovovalo. len neplanujem byt uz tehotna, kedze dve babulky uz mam, potrebovala by som zaviest mirenu, alebo inu antikoncepciu. kedze citam, ze ma vyhradu svedomia, mozem toto od neho ocakavat? ze mi ju zavedie?

katkamarosova
8. mar 2013

@zuzana1979
ahoj ..to by aj mna zaujímalo 🙂

veronika1610
29. mar 2013

@zuzana1979
@katkamarosova podľa mňa nie, je silno veriaci

katkamarosova
29. mar 2013

@veronika1610
dakujem,myslela som si

evkasus
30. mar 2013

@zuzana1979 on prave je dost silno veriaci tak neviem co by ti povedal na tu Mirenu...

frida330
30. mar 2013

On je silne veriaci? To tazko asi,kedze mna silou mocou posielal na operacny zakrok a to som bola tehotna...

evkasus
30. mar 2013

@frida330 ???
Nechapem situaciu...

frida330
30. mar 2013

Posielal ma na operacny zakrok a ja som bola tehotna,zmenila som lekara a nebol potrebny ziadny zakrok...Moj doktor sa zhrozil,co je to za doktora,kedze zakrok je automaticky potrat!!!

danninkach
12. aug 2013

Ahojte chcem sa opýtať či sa u mudr. Drába v Ivanke pri Dunaji platí nejaký vstupný poplatok + starostlivosť počas tehotenstva..lebo ja chcem zmeniť gynekológa lebo si účtuje fakt veľa za starostlivosť počas tehu..
Ďakujeeem

margarita
12. aug 2013

@danninkach
chodim k nemu do Stupavy sice, ale cele tie roky neplatim nic, ziadne "rocne" pausal poplatky, ani v tehu, akurat za vysetrenie uzv bolo tusim 7Eur ci tak nejak, lebo poistovna preplaca iba tie 3x - 10, 2O a 30tt, pokial viem.
kedze mne ako rizikovke robil uzv pri kazdej poradni, tak to vyslo takto nejak.

smejko345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marijka1104
14. apr 2014

@smejko345 kretaz sa robi koli tomu aby sa to tam nerozkladalo a ty mozes mat z toho zapal...alebo nejaku otravu....
ale ja ked som po porode bola na sono...a mi povedal dr.Andel ze tam este nieco ostalo..ze ma nepustia z nemocnice lebo mi budu maternicu este raz cistit, tak som volala Drabovi a on mi urobil sono a povedal ze to nieje take nutne...a po tyzdni mi povedal ze je to v poriadku...tak som nakoniec ani na kyretazi po porode nebola..

pilinka1
14. júl 2014

Neviete, či nemajú dovolenku? chcela by som sa tam objednať a nikto neberie telefón. Či radšej napísať mail? Chcela by som sa k nim prehlásiť.

margarita
14. júl 2014

@pilinka1
ci maju dovolenku, neviem, ale viem naisto, ze objednavanie pre pacientky uz nefunguje cez telefon, ale len cez ten ich novy online system na webe, takze asi tam treba ist osobne v ordinacnych hodinach a dohodnut sa so sestrickou, prip. Ti zriadia pristup, ak sa k nim prehlasis....

pilinka1
15. júl 2014

@margarita vďaka 🙂

rendicka
24. júl 2014

takže prispievam aj ja..chodím k nemu do poradne do stupavy a chcela som rodiť u neho ale keďže má v mojom termíne dovolenku, tak uvidíme...mám tušáka, že to bude skôr.. dostala som sa k nemu cez moju sestru ktorá u neho rodila obidve krsniatka a je s ním spokojná ako aj kopec mojich kámošiek z Ba...za posledný mesiac až dve baby 🙂 a ďalšie dve budú po mne do dvoch mesiacov..všetky sú s nim spokojné
nakoľko som tiež lekárka viem ho pochopiť, že občas má toho veľa a fakt sa mu nechce "vykecávať" , jednoducho aj lekár je len človek a má toho dosť a rieši mnohé iné problémy... a to USG-UZV trvá len 5minút??? prečo by malo trvať dlhšie, keď ma lekár niekoľko ročné skúsenosti vie to odhadnúť aj za minútu... ak máte niektorá problém tak sa ho opýtajte ale neurážajte sa hneď keď stroho odpovie, je to predsa chlap :D
možno že sama čumím na monitor UZV tak sa ho nepýtam a snažím sa sama rozoznať časti drobčeka 🙂
ale moje skúsenosti s ním ako s odborník sú zatiaľ pozitívne a dúfam že aj také ostanú

laura84
29. júl 2014

Pripajam svoju skusenost. Lepsieho gynekologa som nikdy nestretla!!!ochotny, mily, empaticky a hlavne maximalne profesionalny lekar. Svoju pracu berie ako povolanie, je zodpovedny a aj dosledny. Ja som mala velmi zlu anamnezu a mala som problem este doverovat lekarom, no on si ma ziskal🙂Boze vdaka za tak uzasneho lekara, zehnaj mu jeho ruky nech mozu pomoct aj inym zenam a detickam.

evka4
6. aug 2014

Mamicky, ktore ste mali Dr. Draba pri porode, prosim Vas, aky je? Aky ma postoj k nastrihu, k podavaniu oxytocinu? Je ochotny nechat dotepat pupocnik? Dakujem za info.

magimary
6. aug 2014

@evka4 pri pôrode je fantastický, chápavý, empatický, nápomocný, ako môže...
a všetko, čo si spomínala je vecou dohody, nemám pocit, žeby niečo robil paušálne,
skôr robí to, čo je v aktuálnej situácii nevyhnutné...
stačí, keď mu poivieš svoje predstavy a on počas pôrodu zhodnotí, čo sa dá zrealizovať a čo nie...

evka4
6. aug 2014

@magimary Dakujem. Samozrejme, ze sa ho na vsetko spytam osobne na najblizsej poradni, len som trosku netrpezliva 🙂

jauzneznam
3. sep 2014

Ahojte tiež uvažujem nad zmenou doktora.Zaujíma ma ako je to u neho s komunikáciou s pacientkami, musím sa ho na všetko pýtať alebo sam od seba vysvetlí, poradí? Koľko sa u neho platí za objednanie? Ďakujem

margarita
8. sep 2014

@jauzneznam
ma strasne vela pacientiek, takze tipujem, ze sam od seba nerobieva dlhe prednasky, ako ho poznam 😉
no nikdy sa mi nestalo, ze by mi neodpovedal na akykolvek problem, aky som v tehu alebo aj mimo neho mala.
Na kazdu Tvoju otazku dostanes isto odpoved.
Neplati sa za termin, iba za UZV mimo poistovnou hradene 3, a prip. nejake nadstandartne vysetrenia ako ta nova metoda cytologie, zabudla som ako sa vola, ale skratka len ak je nieco fakt ze nie bezne.

mahmulienka
25. sep 2014

Dievcence, uvazujem nad dr.Drabom, mate niektora skusenosti s cisarskym unho? Vdaka.

margarita
25. sep 2014

@mahmulienka
ze sme sa tu zase raz zrazili na koni 😀 😉
ja mam s nim skusenost len 3x vyvolavacka a vaginalny porod, ale mam zopar kamosiek, co im robil sekciu a maximalne ok a spokojne boli....jednej po porode aj sam stichy vyberal, hoci nebola jeho pacoska, ale kazal jej prist do nemocky, ked ma on sluzbu, nech to nerobi hocikto nahodny len tak na chodbe 😉

ako som tu uz viacraz pisala, ja mu aj fanklub zalozim 😵

mahmulienka
26. sep 2014

@margarita cauko zrauko 🙂 ved vidim, ze aka si ty happy z neho, sama chvala, ale vo vseobecnosti, no vsetko zatial vaginalky a ja taky posahanec hladam niekoho planovane sekcioveho. Tie kamosky boli planovane, nevies? Ako sa inak vodi takto s 3 sarvancami?

wiki3
10. nov 2014

ahojte, chcela by som sa spytat, ci este stale ordinuje v Ivanke alebo len v Stupave.
Dakujem 😉

margarita
11. nov 2014

@wiki3
pokial ja viem, tak ano. bud tam, alebo tam. inde nie.

mily7
11. nov 2014

baby neviete či by mi urobil ultrazvuk pred pôrodom aj keď nie som jeho pacient?v nemocnici mi dali neskorší termín.ďakujem

mahu74
18. nov 2014

@margarita Ahoj, nevieš, či berie aj nové pacientky? V Ružinove náhodou neordinuje?.. Ako tu píšete, zdá sa mi, že len v Stupave, ale čo už,.... Vďaka.

margarita
18. nov 2014

@mahu74
pacientiek ma celkom dost, myslim, ale za pokus to stoji 😉 zavolaj sestricke a povie Ti.
Ordinuje len v Stupave alebo v Ivanke pri Dunaji, na oboch miestach len raz do tyzdna, v Ruzinove robi len v nemocnici, poradnu, ultrazvuky a porody 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre