• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

4. augusta 2017 
@camilla_1 blahoželám malý je zlatučký
19. nov 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , ako je to teraz ? Vyberiete si lekara ktory vas odrodi a kolko sa za to cvaka?
Alebo je lespie to nechat na nahodu kto bude mat sluzbu ? A aky su tam lekari, resp. koho odporucate a pred kym ,,varujete,, :slight_smile:

ja cakam dovjicky tak asi bude najlepsie ak odrodim v novej ak by nahodou bol niejaky problem s babatkami .

Rodila niektora z vas, alebo chysta sa tam niektora s dvojcikami ? Ako je to potom po porode? Prinesu deticky na izbu, alebo len na kojenie ich nosia? Neviem ako to zvladnem s 2 babatkami ako prvorodicka. Mozte mi napisat niektora svoje skusenosti?

Dakujem pekne, este mam cas :grinning: ale zistujem info
19. nov 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@felicita2 ahoj,asi pred dvoma mesiacmi tam rodila moja znama tiez dvojicky, dokonca spontanne, vravela ze na dvojicky sa specializuje MUDr. Boszermenyi, bola spokojna, mala nadstandardnu izbu,sama s babetkami, telka,gauc,wc a sprcha na izbe, bola som ju pozriet,ako doma a zvladala to uplne skvele,manzel jej podal najprv jednu a potom druhu,kojila ich obe naraz :slight_smile:
19. nov 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706
Ahoj
Dakujem :slight_smile: Noo zacal sa porod spontanne ale po 6 hodkach sa zastavil nevieme preco :confounded: tak ma lekar nenechal trapit sa a isli sme rezat brusko hehehe :slight_smile:
20. nov 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska
Avoj Ano mas pravdu som narocna hehe ale preco ked sa da uz dneska da trosku rodit lepsie a prilepsit si tym ze mat svojho lekara a izbu tak preco nie .....Mala som stastie asi preto pretoze som mala velmi tazke tehu a dlho sme bojovali kym som otehotnela tak asi preto :slight_smile: No Pre nepostupujuci porod sa musela urobit sekcia ale nelutujem ak sa rozhodneme pre druhe tak urcite sekcia a spinal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fecova
Diky a drzim palce :sunglasses:
20. nov 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camilla_1 blahozelam k babatku...prajem vela krasnych chvil so syncekom.
21. nov 2010 o 20:04  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindusik
dakujeem
22. nov 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak zajtra opat nastupujeme do nemocnice, ale uz asi sa bude robit sekcia,lebo sa mi stensila jazva uz na 2mm a nenormalne boli, tvrdne brucho a vsetko okolo toho, tak sa tu majte, potom sa ozvem.papa
23. nov 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinamon7 dakujem za odpoved
a to som ani nevedela , ze aj v novej nemocke maju nadstandardne izby a to mohol byt na izbe s nou manzel ? aj cez noc? a nie je problem s tymi izbami? neviete kolko stoji taka izba?
lebo som citala, ze na rastislavke nie je sanca na taku izbu, ze len po znamosti

23. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fecova velmi velmi drzim palce :wink:
23. nov 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@felicita2 pozri: http://www.fnlp.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=60&Itemid=112
mas tam fotky a infosky, cenu som uz zabudla ale uz sa to u niekde pisalo,mm nebol s nou cez noc :slight_smile: ale bol tam skoro stale, izbu asi dostanes podla toho kolko rodiciek tam bued,ale treba si hned pytat dopredu, ak ma nepredbehnes,tak ta budem potom informovat :slight_smile:
23. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fecova držíííme palce,aby všetko dobre dopadlo, hlavne nech ste obe v poriadku :grinning:
23. nov 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 no mas pravdu inac nebyvas nahodou na terase lebo nejaka znama tvar si mi
23. nov 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jantulka bývam:slight_smile: Pri bielom dome, resp. pri galerke mám rodičov a ty?
23. nov 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky, ktoré ste prenášali a rodili v novej, koľko vás nechali prenášať po termíne? Viem, že v každej nemocke je to iný počet dní, niekde 5, niekde až 2 týždne, tak chcem vedieť, ako je to tu.
23. nov 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenja123 ja som prenášala 4 dni.ale porod sa mi potom začal sám a ani som o tom nevedela. :grinning: po termíne som chodila každý deň na kontrolu ,no a presne na 4.deň po termíne ma lekár pozrel a povedal,že som už otvorená na 3 prsty a hneď ma urgentne prijali. :wink:
23. nov 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 aha no tak to ta potom poznam z 10 posty ja som z okolia kosic
23. nov 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jantulka no na pošte som varená pečená, poznáš potom aj sestru, Silva tkáčová :grinning:
23. nov 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jantulka ja si ťa pamätám, teraz som si spomenula, teraz si sa aj vydávala nie? a nerobila si tiež administrátorku?
23. nov 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 no presne tak dobre si pamatas a robila som administratorku
24. nov 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jantulka hej, silvuš spomínala, že ty si tam len záskok:slight_smile: Aký je ten svet malý :grinning: Pozdravíme na pošte, dnes sa chystáme zase raz, už sme tam 24 hodín neboli :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 no tak to mas pravdu aky je ten svet maly a vidim ze posta je vas druhy domov :slight_smile:
24. nov 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinamon7 no vyzera to tam suprovo tie nadstandardne :slight_smile: a ako citam je tam 6 takych izieb
a ty mas kedy termin? mozno sa tam aj stretneme :slight_smile:
25. nov 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@felicita2 na tych fotkach na stranke nemocnice su fotky z dvoch nadstandard. izieb, taketo vybavenie maju len tieto dve izby :wink: ostatne maju klasicke nemocnicne postele, aj zariadenie :wink:
26. nov 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706 ahojte, chcela by som sa len spytat, v com je potom rozdiel medzi klasickou izbou a tymi nadst. izbami, ktore maju klasicke postele aj zariadenie..
28. nov 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smska1979 bordura Mickey Mousa a to ze mas jedlo na izbe inak nic jak klasika mam to cerstve kedze len teraz v piatok som odtial prisla
28. nov 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 cau moja uz sme domka kukaj foto v albume
28. nov 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenusky moje inak @fecova uz ma malu Deanku na svete narodila sa 25.11.2010 o 19.25hod. tou sekciou mala je na JIS ke drzte paluchy........
28. nov 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok