Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

fecova
19. nov 2010

@camilla_1 blahoželám malý je zlatučký

felicita2
19. nov 2010

Ahojte , ako je to teraz ? Vyberiete si lekara ktory vas odrodi a kolko sa za to cvaka?
Alebo je lespie to nechat na nahodu kto bude mat sluzbu ? A aky su tam lekari, resp. koho odporucate a pred kym ,,varujete,, 🙂

ja cakam dovjicky tak asi bude najlepsie ak odrodim v novej ak by nahodou bol niejaky problem s babatkami .

Rodila niektora z vas, alebo chysta sa tam niektora s dvojcikami ? Ako je to potom po porode? Prinesu deticky na izbu, alebo len na kojenie ich nosia? Neviem ako to zvladnem s 2 babatkami ako prvorodicka. Mozte mi napisat niektora svoje skusenosti?

Dakujem pekne, este mam cas 😀 ale zistujem info

cinamon7
19. nov 2010

@felicita2 ahoj,asi pred dvoma mesiacmi tam rodila moja znama tiez dvojicky, dokonca spontanne, vravela ze na dvojicky sa specializuje MUDr. Boszermenyi, bola spokojna, mala nadstandardnu izbu,sama s babetkami, telka,gauc,wc a sprcha na izbe, bola som ju pozriet,ako doma a zvladala to uplne skvele,manzel jej podal najprv jednu a potom druhu,kojila ich obe naraz 🙂

camilla_1
20. nov 2010

@gabika7706
Ahoj
Dakujem 🙂 Noo zacal sa porod spontanne ale po 6 hodkach sa zastavil nevieme preco 😖 tak ma lekar nenechal trapit sa a isli sme rezat brusko hehehe 🙂

camilla_1
20. nov 2010

@meruska
Avoj Ano mas pravdu som narocna hehe ale preco ked sa da uz dneska da trosku rodit lepsie a prilepsit si tym ze mat svojho lekara a izbu tak preco nie .....Mala som stastie asi preto pretoze som mala velmi tazke tehu a dlho sme bojovali kym som otehotnela tak asi preto 🙂 No Pre nepostupujuci porod sa musela urobit sekcia ale nelutujem ak sa rozhodneme pre druhe tak urcite sekcia a spinal 😝

camilla_1
20. nov 2010

@fecova
Diky a drzim palce 😎

lindusik
21. nov 2010

@camilla_1 blahozelam k babatku...prajem vela krasnych chvil so syncekom.

camilla_1
22. nov 2010

@lindusik
dakujeem

fecova
23. nov 2010

ahojte baby, tak zajtra opat nastupujeme do nemocnice, ale uz asi sa bude robit sekcia,lebo sa mi stensila jazva uz na 2mm a nenormalne boli, tvrdne brucho a vsetko okolo toho, tak sa tu majte, potom sa ozvem.papa

felicita2
23. nov 2010

@cinamon7 dakujem za odpoved
a to som ani nevedela , ze aj v novej nemocke maju nadstandardne izby a to mohol byt na izbe s nou manzel ? aj cez noc? a nie je problem s tymi izbami? neviete kolko stoji taka izba?
lebo som citala, ze na rastislavke nie je sanca na taku izbu, ze len po znamosti

cinamon7
23. nov 2010

@fecova velmi velmi drzim palce 😉

cinamon7
23. nov 2010

@felicita2 pozri: http://www.fnlp.sk/index.php?option=com_content...
mas tam fotky a infosky, cenu som uz zabudla ale uz sa to u niekde pisalo,mm nebol s nou cez noc 🙂 ale bol tam skoro stale, izbu asi dostanes podla toho kolko rodiciek tam bued,ale treba si hned pytat dopredu, ak ma nepredbehnes,tak ta budem potom informovat 🙂

martinka17
23. nov 2010

@fecova držíííme palce,aby všetko dobre dopadlo, hlavne nech ste obe v poriadku 😀

jantulka
23. nov 2010

@martinka17 no mas pravdu inac nebyvas nahodou na terase lebo nejaka znama tvar si mi

martinka17
23. nov 2010

@jantulka bývam🙂 Pri bielom dome, resp. pri galerke mám rodičov a ty?

lenja123
23. nov 2010

Mamičky, ktoré ste prenášali a rodili v novej, koľko vás nechali prenášať po termíne? Viem, že v každej nemocke je to iný počet dní, niekde 5, niekde až 2 týždne, tak chcem vedieť, ako je to tu.

terina25
23. nov 2010

@lenja123 ja som prenášala 4 dni.ale porod sa mi potom začal sám a ani som o tom nevedela. 😀 po termíne som chodila každý deň na kontrolu ,no a presne na 4.deň po termíne ma lekár pozrel a povedal,že som už otvorená na 3 prsty a hneď ma urgentne prijali. 😉

jantulka
23. nov 2010

@martinka17 aha no tak to ta potom poznam z 10 posty ja som z okolia kosic

olifcek
23. nov 2010

🙂

martinka17
23. nov 2010

@jantulka no na pošte som varená pečená, poznáš potom aj sestru, Silva tkáčová 😀

martinka17
23. nov 2010

@jantulka ja si ťa pamätám, teraz som si spomenula, teraz si sa aj vydávala nie? a nerobila si tiež administrátorku?

jantulka
24. nov 2010

@martinka17 no presne tak dobre si pamatas a robila som administratorku

martinka17
24. nov 2010

@jantulka hej, silvuš spomínala, že ty si tam len záskok🙂 Aký je ten svet malý 😀 Pozdravíme na pošte, dnes sa chystáme zase raz, už sme tam 24 hodín neboli 😉 😀 😀 😀

jantulka
24. nov 2010

@martinka17 no tak to mas pravdu aky je ten svet maly a vidim ze posta je vas druhy domov 🙂

felicita2
25. nov 2010

@cinamon7 no vyzera to tam suprovo tie nadstandardne 🙂 a ako citam je tam 6 takych izieb
a ty mas kedy termin? mozno sa tam aj stretneme 🙂

gabika7706
26. nov 2010

@felicita2 na tych fotkach na stranke nemocnice su fotky z dvoch nadstandard. izieb, taketo vybavenie maju len tieto dve izby 😉 ostatne maju klasicke nemocnicne postele, aj zariadenie 😉

smska1979
27. nov 2010

@gabika7706 ahojte, chcela by som sa len spytat, v com je potom rozdiel medzi klasickou izbou a tymi nadst. izbami, ktore maju klasicke postele aj zariadenie..

andrea0903
28. nov 2010

@smska1979 bordura Mickey Mousa a to ze mas jedlo na izbe inak nic jak klasika mam to cerstve kedze len teraz v piatok som odtial prisla

andrea0903
28. nov 2010

@martinka17 cau moja uz sme domka kukaj foto v albume

andrea0903
28. nov 2010

zenusky moje inak @fecova uz ma malu Deanku na svete narodila sa 25.11.2010 o 19.25hod. tou sekciou mala je na JIS ke drzte paluchy........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre