Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

kvojtanikova
27. jan 2011

@andiekens mne este napadlo ze si mozes zobrat nocne kosele so zapinanim vpredu, podprsenku na kojenie a vlozky do podprsenky. Oni ti sice nocnu koselu daju ale obvykle uz nema gombiky a moze sa stat ze budes v nej az po pas odhalena a ti bude vidno vsetko, Takze pri porode budes mat tu erarnu a potom na druhy den ked sa osprchujes si mozes prezliect svoju.

martinka17
27. jan 2011

@andiekens mňa ešte napadlo, že som mala doma pripravenú odsávačku, na tretí deň som mala už príšerne naliate a prííííšerne boľavé prsia, takže som odsávala a nosila na JIS-ku, tak sinejakú aspoň vyhliadni v lekárni alebo ak už ju máš, tak pouč niekoho , ako ju vyvariť, aby ti ju v prípade potreby vedeli doniesť.

cinamon7
5. feb 2011

po tyzdni mam uz tej nemocnice akurat dost a to len na vikend doma, ale v pondelok planovana sekcia a konecne uvidime nasu malu buchticku 🙂

gabika7706
5. feb 2011

@cinamon7 tak drzim palce 🙂

cinamon7
5. feb 2011

@gabika7706 dakujem velmi pekne 😉

mapa
5. feb 2011

@cinamon7 drzim palce, nech vsetko dopadne na vybornu! potom mozes podat info 😉

cinamon7
6. feb 2011

@mapa dakujem, budem infoskovat 😉

mystery7
8. feb 2011

ahojky
Kamaratka v 5.mesiaci lezi v novej nemocke, ma problem so stratou plodovej vody. Zhanam nejake kontakty na doktrov. Prosim polite mi ip. Vdaka

cinamon7
15. feb 2011

tak sme doma, konecne cela rodinka pokope, najkrajsi Valentin v zivote, nakoniec sme si pockali az do stredy na kontrakcie a mala sa narodila vecer sekciou, lekari a ,sestry skveli, akurat mam tazke srdce na ARO, spinal pichany na 3x, odvtedy mam hrozne bolesti hlavy 😒

martinka17
15. feb 2011

@cinamon7 blahoželáááám 😵

cinamon7
15. feb 2011

@martinka17 dakujem 🙂

kvojtanikova
15. feb 2011

ahojte baby neviete kde v KE dobre nastreluju nausnice?

mapa
15. feb 2011

@cinamon7 gratulujem a prajem najma zdravie a pokojne noci celej rodinke! 🙂 a nech ti rychlo prejdu tie trampoty po spinale! 😔 Ktory anesteziolog ti ho pichal? ak nechces takto verejne, tak prosim do IP. dakujem

@kvojtanikova pokial mam dobre info, tak nasa doktorka MUDr. Žofia Kissová by uz mala mat tu pistol na nastrelovanie nausnic. skus tam najprv zavolat a opytat sa: 055 / 625 65 74, Tatranská 25, KE.
ked sme chceli nastrelovat nasej malej, tak este to nerobila, dali sme nastrelit u jednej kozmeticky a boli sme spokojni. poslem ti kontakt do IP, skus zavolat aj jej.

kvojtanikova
15. feb 2011

@mapa dakujem skusim tam zajtra brnknut

@cinamon7 aj ja gratulujem, drzim palce nech uz si rychlo ok a mozete sa tesit z malickej.

cinamon7
15. feb 2011

@kvojtanikova @mapa dakujem dievcata, ani neviem ako sa volal, taky starsi v okuliaroch, zajtra idem vyberat stehy mam sa pytat na tu krvnu zatku? prejde to? ach jaj 😖

mapa
15. feb 2011

@cinamon7 urcite to zajtra spomen, kamoska mala po spinale tiez problem s bolestou hlavy a riesili to este pocas hospitalizacie dodatocne a pomohlo. len sa nenechaj odbit! drzim palce.

cinamon7
15. feb 2011

@mapa dakujem, to sa teda budem urcite, len teraz naspat do nemocnice ked malu kojim ☹ aj ja tebe drzim palce,vidim ze to mas za par 😉

gabika7706
15. feb 2011

@cinamon7 blahozelam 🙂 Mne pri druhom cisarskom tiez pichal spinal na 3x 😒 vek dr neviem odhadnut, ale mal take prenikave modre oci, keby mi toto urobili pri prvej sekcii, asi by osm sa tej druhej bala, ale kedze prva bola bez problemov, lekarka bola uzasna, nejako automaticky som si myslela, ze to aj pri druhom tak bude....Ale nemala som ziadne bolesti hlavy. Drzim palce, nech Ti to rychle prejde, nech si mozes uzivat babo 🙂

cinamon7
19. feb 2011

@gabika7706 dakujem, tak nastastie to preslo,verim ze navzdy a mala je uzasna, pekne sa napapa a spinka, mam kopec casu este navarit alebo pozehlit 😉

katka888
22. feb 2011

ahojte, je tu niekto , kto planuje koncom juna rodit v novej?

zuzanka1309
28. feb 2011

@katka888 ahoj Katka, ja mám termín koniec júna a podem do novej.

anulik888
28. feb 2011

ahojte, chcem rodit v novej. dnes som volala svojmu porodnikovi, ktory rodil nase prve dieta. no uz nechodi k porodom ☹ . preto by som chcela rodit u dr. rosakovej. vie niekto ci ordinuje denne? da sa zastihnut len tak bez dohodnutia? nechce sa mi trepat do nemocnice a spat len tak. pripadne ak ma niekto na dr. rosakovu kontak poslite mi ho do IP. dakujeme

misanik
28. feb 2011

@anulik888 kukni http://www.fnlp.sk/index.php?option=com_content...
rosakova robi kazdy pondelok ultrazvuky, to ju urcite najdes.

anulik888
28. feb 2011

dnes som tam vyvolavala aj jej na izbu lekarov a nic. nedarilo sa mi ju zastihnut ☹ ale dakujem za link. na nete som nasla zverejnene cislo v telefonnom zozname, tak ak sa zajtra rano nedovolam do nemocnice - teda ak ju nezastihnem tak skusim MT. aj ty k nej chodis? alebo mas vybrateho ineho porodnika?

misanik
28. feb 2011

ja chodim k murinovi, nemam na nu cislo na mt, poslala by som ti. Ale je zlata, zazila som ju pri prvom synovi aj pred porodom som tam lezala ja ked som rodila mala akurat sluzbu, fakt je mila.

anulik888
28. feb 2011

ked som rodila prvu tak bola moj izbovy lekar aj asistovala pri sekcii. ozaj velmi mila. inac aj murina mi odporucal lekar u ktoreho som rodila, ale z toho mnozstva lekarov co tam bolo si ho neviem vybavit ☹ tak uvidim ako to rano dopadne. skusim zavolat a ked nic tak sa vyberiem do nemocnice aj ked ist len tak na slepo sa mi velmi nechce, zazila som aj nie velmi prijemne veci ked som nemala dohodnuteho lekara ... ako sa ma tvoje brusko? mne spadlo dole, ale krcok mam este ako beton ☹ tak snad to uz nebude dlho trvat 🙂 a este mam dilemu ci ma po sekcii nechaju rodit spontanne alebo zas naplanuju sekciu.

silvia.t
28. feb 2011

Ahoje baby,ja som rodila tiez v novej nemocnici aj som tam lezala kedze som mala rizikove tehu...vsetci dr.boli fajn az na Oberleovu 😖 ,no a kedze som mala 2tyzdne po termine naplanovali mi vyvolavanie porodu a vychadzalo to akurat ze by som rodila u tej vyssie spominanej,a tomu som sa chcela vyhnut...tak mi zlate sestricky poradili aby som zasla za dr.Mattom,ze on je volny nemal vela zien na porod...tak sa ma ujal,chodil za mnou 3x na den,a nakoniec som aj pri nom odrodila za 1,5hodiny,vdaka nemu 😀 velmi pomohol, takze vrelo odporucam,ochotny,starostlivy,spolahlivy...

misanik
28. feb 2011

@anulik888 dakujem za opytanie, no tiez krcok zabetonovany. Ale porodnik je tento tyzden na dovolenke tak asi ho pockame 😉 Inak teraz sa chodi na 2. poschodie do poradni pred porodom, celkom fajn to tma funguje, ale neviem ako to je ked nemas lekara, ja som aj pri synovi bola dohodnuta s murinom.

anulik888
28. feb 2011

tak to som v soku. ja sa chysta priamo na 17te. bude to asi pestre. cize ak tomu dobre rozumiem ma sa ist najprv kuknut na to druhe? kde to vlastne je??? ja som totiz pri prvom chodila priamo k dohodnutemu lekarovi na 17te.

martinka17
1. mar 2011

@misanik som sa pobavila, že zabetonovaný krčok 😅 😅 😅 . Ja som mala v utorok krčok ako trezor a v stredu večer som začala rodiť 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre