• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

11. januára 2017 
@mimca20 :slight_smile: nech je zdravucky a rastie vam do krasy
27. júl 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iva.jurkova A taky aky je na zaciatku tak taky je stale. Ja som s nim bola max. spokojna, citila som sa tak kludne a spokojne. Drzim ti palce.
28. júl 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,nemate kontakt na androvicovu alebo vatralovu,prosim.
28. júl 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewerka000 uz 2* som ti ho posielala v poste, dufam, ze ti pride :slight_smile:
29. júl 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prihovaram sa za doktora Molokaca, moja lekarka nedosla k porodu, lebo toho mala vela a uz nemohla dojst po 48 hodinach opat do porodnice. Dr. Molokac mal sluzbu, strasne zlaty, vtipny, staral sa o mna aj po porode, vzdy ma prisiel pozriet, aj ked som nebola jeho pacientka, teda neboli sme dopredu dohodnuti, pri druhom idem rozhodne za nim opat.
30. júl 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby ja som bola dnes na USG v novej a poviem vam to bolo... :slight_smile: .maju tam teraz riadny frmol,asi ich ma vela dovolenku a musia sa vsetko pokryvat, ale vyzeralo to ako v nejakej fabrike na pase. "dalsie dve dnu,dole gate ....dalsia,podme dole gate... :confounded: Dufam,ze uz pri samotnom porode to bude trosku privetivejsie ... :wink:
1. aug 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katramau no super :slight_smile: a este jedna otakza, bo lekara asi nemas vybaveneho, co?ked to slo takto...
2. aug 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chcela by som sa opytat, ci nemame niektora cislo na dr. Vatralovu? Ak ano, poslite mi, prosim. Dakujem.
2. aug 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1talizmanik1 nie doktora nemam vybaveneho,tak verim ,ze to nebude este horsie. mne to pride take proti srsti davat peniaze za ochotu, mne tiez nikto nepriplaca za moju pracu :frowning2:. uvidim ako to bude teraz a mozno pri druhom budem rozmyslat aj nad lekarom :sweat_smile:
2. aug 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katramau no lebo mne sa napr stalo, ze som krvacala a pani doktorka mala platiace pacienkty tak ma odmietla azobrat, cize lekarku mam vybavenu.......
2. aug 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skrajcovicova na rosakovu a androvicovu mam....
2. aug 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katramau
platis len ak pride mimo sluzbu, ak odrodis v case sluzby tvojho zazml lekara neplatis nic.
chapem co tym myslis, ze platit za to co v podstate aj tak musia spravit, ale ja nelutujem, ze som zazmluvnovala. rodili sme 2x u tej istej case sluzby, ale ta starostlivost pred , pocas a po porode.... super. bola som rada, ze mam doktora, ktory vie o mojom stave a sleduje ho.
2. aug 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka888 Katka a u koho si rodila?
2. aug 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzky1104
mudr rosakova
2. aug 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, hej, na dr.rosakovu som pocula zatial len same chvaly, od bab , co pri nej rodili, ba dokonca som s jednou lezala v porodnici a chodila dr. za nou na izbu, a fakt bola super.
2. aug 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, prosim, nemate nahodou niektora cislo na Mudr. Murina, Adama alebo Dianisinovu, kolega nutne potrebuje porodnika a skoro vsetci su na dovolenke....prosim do IP, velmi by ste mi pomohli....

dakujemmmmmmmmmmm
3. aug 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinagk dr. Adam uz v novej nie je... a dr. Murin je prave na dovolenke
3. aug 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimca20
ako sa mate?
3. aug 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinagk @katy2 Dr.Adam sice nerobi na oddeleni ale ma v novej nemocnici vlastnu ambulanciu,ale momentalne je na dovolenke, a ta druha doktorka sa vola Dianišková :slight_smile:
3. aug 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff, dakujem pekne, panecku, ved to su na dovolenke uplne vsetci....
4. aug 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 a to platis nieco mimo potom za ochotu,ze ta ten dany lekar zobral k sebe do poradne? ked teda porodis v sluzbe toho daneho doktora za ktorym si chodila a tam neplatis ten poplatok za zazmluvnenie.dufam,ze nevadi ked sa pytam ak ano tak kludne ignoruj moju otazku. dakujem :wink:
4. aug 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katramau
som rada ze sa pytas :slight_smile:
zazmluvnis si doktora ku nemu chodis pred porodom, ak odrodis v jeho sluzbe neplatis nic, ak mimo jeho sluzby,tzn ze ho musia zavolat , on pride a ta odrodi, tak je to po starom 5000 sk. ak odrodis mimo jeho sluzby a on nepride / napr je mimo kosic alebo tak / tak neplatis. dufam, ze som ti odpovedala na to co si chcela
4. aug 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 Ahoj, to je zaujimave a ako je to s tym zazmluvnovanim, to prides za doktorom a nejak oficialne sa za to plati? S platenim problem nemam, len mi je dost blbe niekomu nieco strkat do vrecka. Este ze som narazila na tuto temu :slight_smile: Ja uz som v novej rodila, ale u doktora, ktory nam bol rodina, takze ma taketo veci uplne obisli. Bohuzial uz je na dochodku. Tak aj preto zistujem, kto by bol najlepsi a ako to chodi, lebo tam uz nikoho nepoznam.
4. aug 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@flowerfairy
spoj sa slekarom a on uz s tebou dohodne postup. plati sa pokial viem az po porode
4. aug 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 dobre vediet, ja mam termin az v decembri, ale uz teraz mam obavy, tak zistujem dopredu :slight_smile:
Dakujem ti a dodatocne gratulujem k syncekovi :slight_smile:
4. aug 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@flowerfairy zazmluvnenie sa oficialne vypisuje na sekretariate - na 16.p. vedla usg.... Ked dr suhlasi, ides na sekretariat a vypises oficialny papier.... Ak rodis mimo dr. sluzby - po porode od teba nemocnica vyuctuje dany poplatok... doktorovi ide tusim 2000 a nemocnici 3000..... dr. do vrecka sa nedava nic, ide to oficialnou cestou.... Ci mu das nieco mimo toho, je na tebe..... Ale nie si povinna....
4. aug 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 Joooj, diky velmi pekne, taketo veci som vobec nevedela. Uz len zistit u koho, ale na to mam este cas :slight_smile:
4. aug 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka888 Ahojky. Ako tak sa nam dari, znova sme u svokrovcov. Dnes ide manzel kamaratovemu otcovi na pohreb a ja s malym ostanem pri babke. aspon mame znova zmenu. Vcera sme boli na Neurologii a Ortopedii, vsetko mame uplne v poriadku, o 3 mesiace kontrola. Maly rastie a pribera, zatial ziaden problemik sa nam nenaskytol. V utorok sme boli v KE ockovat proti tuberkuloze a sestricka na novorodeneckom ked Lukaska zbadala, tak vidiet ze je zmeneny, pribraty a spokojny ako stale. Tak to ma tesi. Zatial kojim ako tak. A uz nam vyslo aj slniecko, tak sme aj vonku. A vy ako??
5. aug 2011 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 dakujem za odpoved, tak to som nevedela ako to presne funguje. No ale uz je asi neskoro si niekoho vybavovat,kedze termin mam 17teho. :slight_smile: tak budem nabuduce vediet,skoda. verim, ze aj napriek tomu, ze vsetko dobre dopadne. :slight_smile:
5. aug 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iva.jurkova ahoj, prosím Ťa, hodíš mi do IP kontakt na Dr. Murína? Ja sa rozhodujem medzi ním a Dr. Rosakovou, neviem, ale asi chcem ist k nemu, muzi su vraj lepší.. Ďakujem.
7. aug 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok