Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

1talizmanik1
28. aug 2011

@elannor ja som chcela ist do sace k luptakovi, ale neda sa, tak idem tuna k lucke androvicovej...🙂

katkapapacova
28. aug 2011

@matulka616 ahoj, no ja som mala v plane staru nemocnicu ale manzelovho kolegu zena robi v saci tak pojdem tam

elannor
28. aug 2011

@1talizmanik1 mas na nu nejake dobre referencie? 🙂 nechcela si do sace k inemu lekarovi?

1talizmanik1
28. aug 2011

@elannor mam na nu dobre a je to dcera maminej kolegyne a nam treba jisku, takze nemozem ist do sace :(

dany1986
29. aug 2011

Preco treba jisku?ci to len keby nahodou sa vypital skor na svet ..

skrajcovicova
30. aug 2011

@1talizmanik1 ahoj, mozes mi prosim poslat cislo na dr. androvicovu? dakujem pekne

moncicip
30. aug 2011

Ahojte🙂
Ja sa tiez o par dni cyhstam rodit v novej u Dr. Molokaca. Uz by so mto rada mala cim skor za sebou, tak som zvedava .... Potom napisem sovje dojmy aj z druhej strany .... nie ako zamestnanec ale aj ako pacient.

katka888
30. aug 2011

@moncicip
drzim palceky 🙂

moncicip
30. aug 2011

@katka888 Dakujem, uz by so mto fakt chcela mat za sebou .... dufam ze nebudem prenasat.

moncicip
30. aug 2011

@duplinka Neviem kolko sa plati v Saci za lekara ale v novej je to nejak 166 aj nejake drobvne, po starom 5 tisic ked ides riadne na zmluvu.

moncicip
30. aug 2011

@duplinka Neviem ako je to s cenami izieb no smola je ta ze sa to neda rezervovat dopreu. No ak hned na prijme povies ze chces nadstandard tak ta tam daju hned ako sa uvolni nieco.

moncicip
30. aug 2011

@gitka1311 Ahoj 🙂 Aj ja sa o par dni chystam rodit prave u Dr. Molokaca a mam z neho presne tie iste dojmy ako ty tak som rada ze som si dobre vybrala.

stanka04
30. aug 2011

Baby,ktora matrika patri k Novej nemocnici? Ci ako je to s rodnym listom potom?

svetlankat
30. aug 2011

@stanka04 rodny list vydavali na matrike na terase pri galerke, ale papier o narodeni vydavaju na prizemi za vytahami

stanka04
30. aug 2011

@svetlankat Super,dakujem 😉 A vies aj za ako dlho po porode? Chodia z matriky do nemocky,ci nie?

svetlankat
30. aug 2011

@stanka04 neviem ci chodia z matriky, Miska sa narodila v piatok a mm to vybavoval v pondelok, no a neviem presne ale myslim ze RL bol v stredu

stanka04
30. aug 2011

@svetlankat Dakujem este raz,aspon viem,ktorym smerom sa vybrat 🙂

edusik
30. aug 2011

@stanka04 z matriky nechodia, v nemocke si vybavíš len ten papier, na základe ktorého potom manželovi na úrade pri Galerke vydajú RL. Pokiaľ si dobre pamätám tak do 3 dní od narodenia. A mužovi som na matriku dávala aj svoj občiansky, ale my sme len partnery, tak možno ako manželovi ho netreba.

svetlankat
30. aug 2011

@stanka04 ako pise @edusik ja som tiez mm davala original OP

stanka04
30. aug 2011

@edusik
@svetlankat Tak teraz uz viem presne,co robit 🙂 A ako zlozito to vyzera,ked o tom nic neviem 😝 Dik

edusik
30. aug 2011

@stanka04 áno, my sa už pomaličky chystáme na druhé a už teraz ma oblieva pot, na čo všetko si ohľadom papierovačiek nebudem pamätať 😉

stanka04
30. aug 2011

@edusik Dnes som si davala dokopy papiere,co treba vybavit a na uzivanie si babatka a pokoja po porode sa to nepodoba ani nahodou..Normalne kopec papiera a bolava hlava 🙄 Esteze aspon s niektorymi vecami sa da pomoct takto 😉 Ale aj tak sa najviac tesim na ochotne tety na uradoch....

edusik
30. aug 2011

@stanka04 no pri mojej prvej som toho bola úplne ušetrená, lebo to som mala ešte trvalý pobyt v rodnom meste, takže moja úžasná mamina mi všetko všetičko vybavila. Len povedala na úradoch, že som po cisáraku a všade jej vyšli v ústrety - teraz už ale budem na všetko sama...

moncicip
31. aug 2011

@stanka04 Ja som tiez pred casom riesila ze neeeeeervy moja zas tolke behacky po uradoch ako pred rokom po svadbe ..... ale potom som si povedala ze heeej ty zobud sa ved dieta ma aj otca a co to moze vybavit aj on kym ty budes v porodnici. Takze som to pekne krasne spisala muzovi do jedneho mailu, plus som mu poslala link na tie tlaciva a nech vybavuje on ....

adelaida33
31. aug 2011

presne, aj ja som môjmu mm spísala čo kde vybaví a dala svoje "preukazy" a chvala Bohu, všade mu vysli v ústrety. inak info o tom, čo sa vybavuje v nemocnici visí na nástenke na chodbičke, kde sú nadšt. izby. všimla som si to v deň odchodu 😀 .

stanka04
31. aug 2011

@moncicip To mas super,ale vies,jak to mame my,asi budem sama a trvaly pobyt inde....Teda podla trvaleho mi pomoze mamka,ale tu budem musiet este ja 😝 Aspon hned naberiem kondicku pri behani 😀

moncicip
31. aug 2011

@stanka04 Pozri zoberies dieta, donesie ho ku mne, ty si pobehas a prides si po nu. Hadam nebudes chuda male ju hned tak zavcasu po uradoch vlacit.

stanka04
31. aug 2011

@moncicip To nie 😉 Len aby ja som zvladala behat 😀

moncicip
31. aug 2011

@stanka04 Sak co ak budeme mat nahodou toho riska tak ich mozme zacat davat dokopy he he :D

svetlankat
31. aug 2011

@stanka04 neboj nic nie je take hrozne ako to na prvy pohlad vyzera, aj tie tety na uradoch, ked sa jedna o male babo su na makko, takze neboj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre