Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

susan66
18. jan 2012

@katy2 Dakujem pekne. 😀
@bintang Ano chystam sa aj druhe babe rodit pri Murinovi,bola som spokojna tak nemam dovod ist k niekomu inemu. 🙂

livka23
18. jan 2012

Ahojte kočky. Chystam sa rodit v novej nemocnici, termin mame 6.februara. Co hovorite na epidural? Mate niekto skusenosti? A ak chcem manzela pri porode, treba to dopredu nejako dohodnut??? Dakujem sa rady 🙂))

susan66
19. jan 2012

@livka23 Ahoj sa som rodila v noci manzel ma priniesol a priamo na mieste sa rozhodol,ze zostane pri porode, no a dodatocne sme zaplatili lebo to je spoplatnene. Ale zrejme by bolo dobre upozornit lekara u ktoreho budes rodit,ze tam chces mat manzela. O epidurale neviem chcela som no nakoniec som to zvladla aj bez. 😉

livka23
20. jan 2012

@susan66 Dakujem 🙂 Dnes som bola za svojou porodnickou tak som sa jej na to pytala...Tak ze nie je problem, akurat sa potom plati polatok 20e.... Dnes som chcela vybavit aj KAIM na epidural, ale uz sme nestihli... Tak hadam este vydrzime par dni, aby sa vsetko stihlo 😕

susan66
20. jan 2012

@livka23 Tak drzim palce aby si vsetko stihla povybavovat a hlavne rychly porod a zdrave babetko 🙂

livka23
20. jan 2012

@susan66 Dakujeme pekne 🙂)

mimca20
24. jan 2012

@livka23 Tiez epiduralku som mala zajednanu ale nakoniec som rodila bez nej a pohoda.

tehulka_mk
24. jan 2012

Chcem sa opytat,v novej nemocke v KE,sa pri cisarskom reze nie v celkovej narkoze moze zucastnit "porodu"aj otec dietata,hoci nie je manzelom? ☹

katy2
24. jan 2012

@tehulka_mk ani manzel sa nemoze SC zucastnit... je to operacia... moze byt na chdbe a dietatko mu hned ukazu, moze ho aj odfotit 😉

tehulka_mk
24. jan 2012

@katy2 Vazne?To aj ked som pri vedomi,mi nemoze sediet pri hlave?Achjo 😖 A mne babo potom hned ukazu-prinesu?😉

gabika7706
25. jan 2012

@tehulka_mk manzel tam velmi nema kde sediet, je tam anesteziolog a jeho sestricka, resp. asistentka....

katy2
25. jan 2012

@tehulka_mk babo budes hned pocut aj vidiet 😵 ked ho vyberu.... a potom ti ho zasa ukazu, ked ho skontroluju a oblecu 😉 a manzel tam nema miesto....

zuzinkaa6
26. jan 2012

ahojte kočky.. mám termín 22.4. a chcem sa opýtať či máte niekto skúsenosti s tými nadštandardnými izbami a ak áno či máte aj nejaké foto. Zaujimalo by ma ako to tam vyzera a podobne. Ďakujem pekne

adelaida33
26. jan 2012

@zuzinkaa6 ahoj, tu sú nejako fotky http://www.fnlp.sk/index.php?option=com_content... , kukni, neviem, či si videla. Ja som bola v tej poslednej a bola som spokojná.

zuzinkaa6
26. jan 2012

Ďakujem pekne a som počula, že su tam nejake nadstandardne izby ktore su 1tiredy a potom este aj 2tiredy aky to je rozdiel vlastne? obe su jednovlozkove?

gabika7706
27. jan 2012

@zuzinkaa6 su tam dve "hotelovky" - to su tie, kt. su na fotke na stranke, potom su tam 3 izby jednolozkove, kt. maju vlastnu sprchu, ale wc-ko je na chodbe (pre nadstandard samostatne) a 1 izba 3 postelova

zuzinkaa6
27. jan 2012

Nieco take ako cennik nviee kde najdem daju sa izby rezervovat? Dakujm

matonka26
27. jan 2012

@livka23 ahojky ja som prisla ze na normalny porod ale nakoniec bola sekcia.pri nej sa picha epiduralka a ja som ani necitila ze mi ju pichli a v tej sekunde sa mi ulavilo.akoby kontrakcie neexistovali 🙂 takze ked raz budem mat druhe,tak s epi 🙂

matonka26
27. jan 2012

@zuzinkaa6 aj ja som mala nadstandardku tu jednopostelovu a bolo to super, ze som sama 🙂 stoji 10 e/den,ta hotelovka tusim 25 e/den,ale myslim ze ta za 10 uplne postacuje.smola je ze sa to neda reserve,taze musis len dufat ze ked budes rodit tak sa akurat nejaka uvolni,lebo fakt je o to hyper zaujem

kathka0022
27. jan 2012

@matonka26 ja planujem tu hotelovku len z toho dovodu ze na jednej z tych izieb sa da otvorit okno a ja mam termin v juli tak si viem predstavit co tam budu za horucavy 🙂tak tajne dufam ze ta izba bude volna 😉

matonka26
27. jan 2012

@kathka0022 no mozno je na tej hotelovke aj klima to neviem 🙂

matonka26
27. jan 2012

@kathka0022 ale to urcite tam bude horuuco, lebo neviem kto vymyslel dat porodnicu na najvyssie poschodie :D

zuzinkaa6
27. jan 2012

ja mam termin koncom aprila tak to este neviem ci bude teplo alebo chlad aj oblecko kupujem take aj aj :D tak dufam ze neico bude volne lebo ja sa osalim asi fakt ked budem musiet byt na izbe s niekym kto zdiera tento stat a tak hrozne smrdi. Nechcem byt hnusna ani namyslena ale vystat ich to sa snad ani neda! matonka26 a u koho si rodila? na tej nadsn. kde si bola ty mala si pri sebe bejby stale alebo ti ho len nosili ako to tam funguje? dakujem kocky za odpovede som rada, ze aspon niekto reaguje na moje otazky kedze to bude moje prve bejby tak sa toho velmi obavam a kedze som aj chuda tak mi hrozi porod sekciou no uvidime. chcela by som rodit normalne a chcem aby bol pri tom aj moj chlop tak dufam ze nam tovyjde ale ked nie tak dufam ze malicka bude zdravucka 🙂 pekny dnik Vam cmuk

matonka26
27. jan 2012

@zuzinkaa6 no inak je tam podla mna dost kosa v tyx izbax..jasom rodila v oktobri a to este bolo to babie leto a ziadna slava co sa tepla tyka aj ked zasa dalo sa to prezit 🙂 a s tymi co smrdia urcite nai zbe nebudes, oni maju svoje izby :D vazne..akurat ze ked nebudes mat nadstandard ta kdo jedalne musis xodit sa najest,inak by ti nosili. v novej nemocke je jedno ci si na nadstandarde alebo nie pokial ti to stav dovoluje mas babatko hned od zaciatku,ja som bola po sekcii taze mala so mnou spala az 4.noc tusim abo 3. teraz uz neviem a nosili mi ju ale ne velmi casto. rodila som u suchanka a som rada ze som ho mal dohodnuteho inak neviem ako by to dopadlo.on je velmi vojsky clovek ale ja som s nim bola spoko 🙂 chlopa mozes mat bez problemov pri porode za 20 e 🙂 no ked bude s tebou este niekto rodit to s tebou nemoze byt na vzdyxarni, vtedy je dobre priplatit si na nadstandard salu

zuzinkaa6
27. jan 2012

pocula som uz aj o tej no este mam cas rozmyslat dufam ze sa mala na svet nevypita skor aj ked veci mam tolko ze by som kludne aj 3deti uzivila :D ale dam si tu nadstandard ked sa bude dat ved predsa je to lepsie. Ja by som chcela taku dvojpostelovu lebo samej smutno a 3vela ale neda sa vsetko tak ako chcem ja :D

matonka26
27. jan 2012

@zuzinkaa6 no ja som sa najprv bala ze sama sa budem nudit ale nic pravdy.stale nejake navstevy spanok bo tomu ver ze budes unavena ako kon a ked budes mat pri sebe babo tak o zabavu mas postarane 🙂 ja ked som bola tak na tej 3postelke nadstandardke boli len dve a ani neviem kde by tam tretiu postel dali 🙂

zuzinkaa6
27. jan 2012

a nemas dajaku foto z tej tvojej izby za 10€?

matonka26
27. jan 2012

@zuzinkaa6 fuuuha no pockaj pokukam ale vyslovene taku ze len izba to urcite nie

matonka26
27. jan 2012

@zuzinkaa6 no kuk na moj profil tam som supla jednu fotku 🙂 viac z tej izby neuvidis.pri detskej postielke su dvere do sprchy a oproti mne bol taky maly stolik na jedenie.ale to ked budes chodit uz do nemocky na poradne tak sa mozes kludne pytat oni ta aj prevedu po izbach

zuzinkaa6
27. jan 2012

uz som kuk dakujem pekne 🙂 jj chcem sa na to nabuduce opytat len stale ekd tam idem mi berie krv alebo nieco a ja som z toho taka hotova ze otazky co cchem hodit na doktora zrazu zabudnem :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre