Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

matonka26
27. jan 2012

@zuzinkaa6 a to uz chodis do nemocky? ci tam ti ordinuje dr?

zuzinkaa6
27. jan 2012

chodim do novej tam mam gynekologa. Doktor Adam

gabika7706
27. jan 2012

@matonka26 tak v r.2009 tam boli postele okolo steny, takze 3 tam vosli v pohode 🙂 Ja som bola na hotelovke velmi spokojna, klud, ticho, ked uz som sa nejako extra nudila, nieco som pozrela v telke...

@zuzinkaa6 po skusenostiach pri prvom porode som tentoraz volila jednopostelovu izbu, nemusi to byt ani ciganka, aby Ti zneprijemnila ona a jej family cely pobyt v nemocnici, takze ja uz len sama 😎 a dobry vyber lekara, on este rodi, ci uz len v ambulancii ordinuje?

matonka26
27. jan 2012

@zuzinkaa6 jaaaj a on je tiez ok nie?

zuzinkaa6
27. jan 2012

už nerodí iba ordinuje 🙂 Rodit by som chcela u Murína. Asi si dám tu hotelovku aj ja. Je síce 25€ dosť na noc no ale ta za 10€ sa mi vobec nepozdava a chcem aby sa aj malinka mala čo najpohodlnejsie a aby bola v co najkrajsom prostredí. 🙂 jj je ok

matonka26
27. jan 2012

@zuzinkaa6 a preco nerodi? to uz ma tolko rokov ci?

gabika7706
27. jan 2012

@matonka26 nie, je mlady (ako sa to vezme 😎 ), ale ma vlastnu ordinaciu od r.2009

mischella26
27. jan 2012

@gabika7706 ja som tiež rodila u Dr.Murína...

gabika7706
27. jan 2012

@mischella26 tv. odpoved asi bola pre @zuzinkaa6 (?)
ja som mala dva cisarske, prvy dr. Adam, druhy Dr. Rosakova.

mischella26
27. jan 2012

@gabika7706 ups..možné to je...pardón...

gabika7706
27. jan 2012

@mischella26 v pohode 😎

zuzinkaa6
27. jan 2012

tak vam dakujem pekne za reakcie dufam ze to zvladnem a ze bejby bude v poriadku sa jej uz neviem dockat.... 🙂)))

kathka0022
29. jan 2012

@matonka26 Nie nie je tam klima,tak preto by som bola happy keby sa mi usla ta izba kde mozem si otvorit okno 😀

jarus8
29. jan 2012

Ahojte, len som sem kuk. 😅 Sestra ide o pár týždňov rodiť a vybrala si túto nemocnicu. Dr. Adam jej povedal, že si má pripraviť peniaze, pretože ak nie je zamestnancom nemocnice a nebudete rodiť presne v termíne ale inokedy- čo je pravdepodobnejšie, tak bude za pôrod platiť. Neviete niečo o tom? 😨

gabika7706
29. jan 2012

@jarus8 nerozumiem celkom otazke...ak nie je zamestnancom nemocnice rodicka? alebo ze on nie je zamestnancom a ona chce jeho pri porode, ci?

jarus8
30. jan 2012

@gabika7706 ak rodička nie je zamestnancom nemocnice. Ona tam síce pracuje, ale u súkromného lekára.
Dr. Adam jej to povedal minulý týždeň. Vraj ak neporodí presne v deň termínu, tak ju síce príjmu, ale bude platiť.
Pýtam sa, lebo sa mi to nezdá. zdá sa mi to ako dosť stratové, potom si bud. mamička radšej vyberie nemocnicu, kde nemusí platiť za pôrod. A to nehovorím o výbere lekára pri pôrode.
tak som z toho jeleň. 😖

matonka26
30. jan 2012

@jarus8 no asi sa dobre nepochopili....ak by bola zamestnancom nemocky tak neplati za ziadny ukon,napr. otec pri porode,nadstandardna izba atd..ale za porod ako taky ? to je podla mna blbost...ako lekarovi ak xce moze dat do vrecka aby bolo vsetko ok..a s tym terminom presnym to je tak,ze ked ma vybrateho dr, ktoreho xce mat pri porode,tak ak porodi mimo jeho sluzby a zavola si ho z domu,plati do pokladnice nemocky okolo 160 E tusim abo tak nejako.ale ak porodi pocas jeho sluzby tak nic 🙂

linduska86
30. jan 2012

@sisulik ahoj kamoska rodila v saci cisarskym rezom a na 4 den ju pustili domov. moja mama je porodna specializovana asistentka.a povedala ze je to vrchol drzosti..pustit takto zenu domov. pretoze jej to moze hnisat.kedze to nema profi spravene.nechcem ta strasit..ale saca nic moc..nato ze je to specializovana sukromna klinika..

linduska86
30. jan 2012

@gabika7706 ahoj no mna by mal rodit dr. Murin Brano..je to fajn chlapik..ked som bola male decko tak som sa hravala na gynekologii..moja mama s nim robila este v Gelnici🙂) 🙂 🙂 🙂

zuzky1104
30. jan 2012

@matonka26
@jarus8

tak ako hovori matonka 😉

gabika7706
30. jan 2012

@jarus8 myslim, ze doslo k nejakemu nedorozumeniu, malo by to byt tak ako pise @matonka26

jarus8
30. jan 2012

Kočky ďakujem. Mne sa to tiež nezdalo, ale ja som rodila v Ba, takže som nechcela byť múdra.
všetko jej to pretlmočím.
ešte raz vám ďakujem. 🙂

snielko
30. jan 2012

ahojte sestra mi rodila v novej nemocnici.no pristup lekarov celkom usiel,mala svoju lekarku ktora ju odrodila,ale zato su tam sami cigani.je to dost tam take volne s navstevami.co si myslim pri takych malych detickach by trbalo davat lepsi pozor na rozne choroby a pod.to je moj nazor. 😖

gabika7706
30. jan 2012

@snielko obidve deti sa mi narodili v novej nemocnici, v r. 2006 tam boli ciganky na 2 samostatnych izbach, v r. 2009 v novembri tam prave vtedy boli len 2 ks...bola som na nadstandarde, takze som ani s inymi mamickami z inych izieb skoro vobec neprisla do styku, klud, pohoda, na toto sa vobec nemozem stazovat teda 🙂

snielko
31. jan 2012

@gabika7706 no kazdy ma iny nazor to bol rok 2006,ale sestra mi rodila v roku 2010.za 4 rorky je to trosku ine. 😉

adelaida33
31. jan 2012

@snielko Ahoj, no ja som rodila v r. 2011 a mám veľmi podobnú skúsenosť, ako ti písala @gabika7706 , tiež som bola na nadštandardnej izbe a do našej časti chodby nechodili žiadni "cigáni", ako ty píšeš... Bola som celkovo spokojná s personálom, s izbou a vlastne celkovo s fungovaním oddelenia, čo sa ma ako pacientky týkalo. A na akej izbe bola ubytovaná tvoja sestra?

gabika7706
31. jan 2012

@snielko pisala som, ze v r. 2006 boli na dvoch izbach a v r. 2009 tam boli len dva kusy (na jednej izbe spolu), teraz v novembri tam rodila svagrina a tiez boli len v jednej izbe, tak predpokladam, ze max 3 ks. Do nadstandardnej casti nechodili (a nechodia) vobec a ze ich je inak vsade plno...no vsak je, bohuzial a nielen v nemocniciach.

snielko
31. jan 2012

ubytovana bola v normalnej izbe nie nadstandatr.bola sama na izbe.ja pisem moj dany moment ked tam bola moja sestra a nie vo vseobecnosti.pisem to co sa mi v tom case co tam bola moja sestra nepacilo.personal je dobry ani sestra sa nestazovala,ale tie organizacne veci okolo.

eeffka
31. jan 2012

@adelaida33 Ahoj ja sa tam chystam teraz ako sa ziada o tu izbu? mam pytat dopredu ci az po porode?

kathka0022
31. jan 2012

@eeffka Az po porode im povies,ze chces nastandart..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre