Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

zuzky1104
13. jún 2012

@abriela
@mata1976 odpadnem.... a preco? a kde siel Kraus? Inak ako super, Urdzik je vyborny lekar...a to uz v starej nikto normalny neostal? pardon , ak som sa niekoho dotkla...

abriela
13. jún 2012

@zuzky1104 zomrelo mu babo. spravil chybu. Je to tu okolo strany 160 - pisala maminka maleho Ondrejka. Takze asi ako lekar skoncil.
V starej je este Linkesh 😉 - presiel tam zo sace - je ludsky, mily.

zuzky1104
13. jún 2012

@abriela ano, ano , to som citala, ale veru neverila som, myslela som, ze sa mu to prepecie, vdaka bohu, ze nie

mata1976
13. jún 2012

@abriela u Dianiskovej

mireag
13. jún 2012

@mata1976
Ahoj, bola si s nou dohodnuta, alebo mala sluzbu? 🙂

gelifil
13. jún 2012

@mata1976 ona nie je porodnik urcite

dellisa3
13. jún 2012

@slecnalu Ahooj Dr.Kanabová už nechodí k pôrodom , viem to lebo ja chodím k nej🙂

slecnalu
13. jún 2012

@dellisa3 a nevieš náhodou z akého dôvodu? veď je to gyn-pôrodník a ak by som si ju zaplatila, mala by prísť, nie? 😕

moncicip
13. jún 2012

@abriela Ahoj Ja chodim k Anamovi ktoreho si tu spominala, je to super lekar, mily a trpezlivy a odpovi ti na vsetky zvedave otazky, takze urcite odporucam.

jaruskka
13. jún 2012

@slecnalu v novej nemocnici nie je možné dohodnúť pôrodníka mimo kliniky

.

slecnalu
13. jún 2012

@jaruskka ona nie je mimo kliniky 🙂

jaruskka
13. jún 2012

@slecnalu aha, tak potom neviem. ja som o nej ešte nepočula, iba o dr. karolovi kanabovi

slecnalu
13. jún 2012

@jaruskka teraz som obvolávala známych tak že ona kedysi chodila ku pôrodom, ale už nechodí mimochodom perfektná gynekologička, vystriedala som 3 kým som konečne neostala u nej.... a áno, MuDr.Kanaba je jej manžel, tak práve som sa dohodla že pôjdem pravdepodobne k nemu, už len pozisťovať infošky od mojej gyn 😉

jaruskka
13. jún 2012

@slecnalu jasné 🙂 veď ty máš ešte času a času... 🙂

mata1976
13. jún 2012

@mireag nemala som dohodnuteho ziadneho lekara

slecnalu
13. jún 2012

@jaruskka to je pravda, mám ešte kopu času, ale nikdy nie je naškodu sa poinformovať skôr, nemám rada situácie kedy neinformovaná ostanem čumieť ako teľa že o čo ide 😀

abriela
13. jún 2012

@moncicip uz mame spolocneho lekara 😉

moncicip
13. jún 2012

@abriela Myslim ze si sa lepsie rozhodnut nemohla.

abriela
13. jún 2012

@moncicip ja som dnes uz spovedala v cakarni aj jeho pacientky 😀 . Ked som tam bola, akurat tam nebol, takze uvidim ho az 3.6. a nielen jeho 😉

gelifil
13. jún 2012

@abriela asi 3.7. si myslela 🙂

abriela
13. jún 2012

@gelifil no este ze si 😀. Uz sa asi zacina prejavovat takzvana "tehu demencia" 😀

moncicip
14. jún 2012

@abriela Super 🙂 a s tou demenciou ta "potesim" ... to sa bude len zhorsovat :D

jaruskka
14. jún 2012

baby, poznáte niektorá dr. Krausa? nemyslím bývalého prednostu, ale mladého. myslím, že robí aj v starej nemocnici.

dellisa3
14. jún 2012

@slecnalu ...no viem,ze uz nechodi vobec pytala som sa... uz je len gynekolog.

any395
14. jún 2012

Všetko o pôrode - prednáška licencovanej pôr.asistentky vhodná aj pre oteckov k pôrodu - 6.7. v KE ... viac na por.asist@gmail.com

1talizmanik1
15. jún 2012

@slecnalu ani kanaba uz nerodi 🙂, ja ti odporucam androvicovu, vatralovu, molokaca, murina, rosakovu

slecnalu
15. jún 2012

@1talizmanik1 včera mi bolo povedané že nie je problém, tak ja už neviem...

1talizmanik1
15. jún 2012

@slecnalu kamoska sa ho na 2 poschodi pytala, bolo povedane, ze on uz nerodi, tak boh vie, ako to tam vlastne je 🙂

ivulik21
15. jún 2012

@jaruskka
Ahojky 27. som objednana na Interne, tak uvidime, co mi povedia. Vy sa mate ako? 😉

ivulik21
15. jún 2012

@abriela
Ahoj. Ja som natrafila na Dr Rosakovu, ked som bola raz na ultrazvuku a bola fakt mila a aj co som si tu na nete o nej precitala, tak len same dobre veci, takze pojdem k nej ak ma vezme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre