Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

katka2808
20. máj 2009

kočky, vdaka za odpovede. 😉

lovacka
21. máj 2009

ja si budem davat Yal hlavne z toho dovodu ze je setrnejsi a mam nenormalne problemy toto tehu s mojimi crevami.takze ucinny neucinny ale setrnejsi

katka69
21. máj 2009

ja som rodila v novej nemocnici aj roku 2006 aj teraz v decembri 2008 a bola som nadmieru spokojna.Mala som uzasneho lekara,nadstandardnu izbu v ktorj som bola sama,krasne zariadena vlastna kupelna vsetko novucicke.

lovacka
21. máj 2009

no len teraz je ten problem ze sa rodi strasne vela deticiek a tie nadstandarty su plne obsadene

mystery7
21. máj 2009

este stale je tam taky naval?? na nervy
vcera som bola za dr a ked som vysla z vytahu na 17 poschodi, skoro so mnou seklo, musela som sa opriet o stenu a predychat to
a dnes som bola zase a vo vytahnu so mnou zo 17 poschodia islo 6 ciganov

prijemne to bolo

zajtra idem zase, som zvedava na nove zazitky. zatial sa so mnou nic nedeje 🙄

norik1
21. máj 2009

lovacka to ma mrzi ze mas take problemy.... nic moc trpiet na creva...tak ti drzim palce 😉

mystery ani sa neotvaras?

mystery7
22. máj 2009

neotvaram sa vobec ☹ aj chodim aj sa sprchujem v teplej vode a nic

kvila
22. máj 2009

mystery, myslim na teba a drzim palce 🙂 A nic si z toho nerob, ze sa neotvaras, ja som sa neotvarala ani pocas kontrakcii. 6 hodin som trpela jak kon a nic a az potom ma posadili na loptu a na nej som sa otvorila za hodinku na 5 prstov, takze ked sa pocas porodu nebudes otvarat, urcite si pytaj loptu. Fakt to pomaha. Sice to trochu boli pocas kontrakcii, ale radsej tak a mat to rychlo za sebou, ako trpiet a nic sa nedeje... A co sa tych navalov tyka, ja som bola tiez v taky den, ked boli same sekcie a vraj tyzden potom bolo prazdno mozno 2 dni, co boli zeny same na izbach (a to neboli jednotky izby), takze kludne sa moze stat, ze trafis taky cas, ze bude volna nadstandardka. Ja som sa tiez trafila. 😉

katka2808
23. máj 2009

ahoj dievčatá.
mystery, tak drzim palce, nech sa to uz rozbehne... 😉
co sa toho vytahu tyka, tiez je to pre mna vzdy "vzruso"... kolkokrat si myslim, ze hadam uz radsej vystupim a zvysne poschodia zvladnem pesi. najma, ked je tam cela "rodina" ciganska.

kvila a na tej lopte sa potom staci pohupovat?

ja uz ani o nadstandarde hadam uz nesnivam, len nech tam nie je taky naval, ako som pocula, ze davali postele dokonca aj do chodby, co nebolo miesto a posielali radsej do starej... 😕

janka1874
23. máj 2009

no ktakt2808 to že majú nával som počula aj ja veď sa opýtaj svojho dr. že ako to je a budeš múdrejšia

katka2808
23. máj 2009

jani, ano, skusim. ale ked tam chodim na kontroly, tak aj sama vidim, aki su busy. to je teraz asi take obdobie, "dovolenkove" deticky 😀

janka1874
23. máj 2009

no asi ja sa už teraz obávam ako to tam bude v zime

mystery7
25. máj 2009

ahojky kocky, ja som stale 2v1, malemu sa nechce na svet, dokonca to vyzera na cisarak, lebo je vraj dost velky. tak som zvedava.
chcela by som potom spinal, treba k tomu nieco specialne? nejake poucenie?

mauzos
25. máj 2009

ahojte 🙂
mystery ja som mala planovanu sekciu a nepotrebovala som ziadne poucenie. Uz ked sedis na operacke, tak ti anesteziolog vsetko povysvetluje, ako to bude prebiehat a aj pocas sekcie mi rozpravala co prave robia. Kazali mi vybavit si len predoperacne, ale aj tak mi este raz pred sekciou brali krv, tak neviem naco mi ju brala aj moja Dr. 😒

janka1874
25. máj 2009

mystery7 nič špeciálne sa nerobilo len predoperačné a hotovo 😀

katka2808
25. máj 2009

ahoj mystery.
a ak sa mozem spytat, kolko malicky vazi, ze sa rozhodli pre cisarak?

susan66
26. máj 2009

Ahoj mysteri tak sme na tom asi rovanko ani so nmou sa nejak nic nedeje, v stvrtok mam ist na kontrolu tak som zvedava ci bude nieco nove ale mam pocit,ze asi nic. Inak drzim palce

milliigoret
27. máj 2009

no tak babi ,dúfam ,že to budete mať čím skor za sebou,držíííím palce nech vám to ide hladučko ,nech máte len tie najkrajšie spomienky na porod a nech ste spokojné a šťastné maminky... 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵
a dajte čím skor vedieť,čo a ako 😉

katka2808
28. máj 2009

millii, vdaka. bodaj by sa tvoje slova splinili 😉

kumibomka
30. máj 2009

chcem sa opytat,neviete niekto ,ci moze byt partner so mnou na rooming izbe nepretrzite?dakujem

edusik
30. máj 2009

kumibomka, rooming izba nie je. Je sluzba rooming in, kedy mas dieta non-stop na izbe. Izby su obycajne a nadstandardne. Len tie nadstandard VIP za 700 SKK su vybavene tak, ze pri tebe moze byt niekto nepretrzite, resp. partner za tebou moze prist mimo navstev. hodin a nik ho nevyhodi, vraj moze aj prespat, ale to neviem urcite

lovacka
30. máj 2009

no babule ja vas nechcem odradzat ale ani na tych izbach za 700 nemoze byt pri vas nikto nepretrzite a mimo navstevnych hodin. ☹

milliigoret
30. máj 2009

nepretržite asi nie ale mimo návštevných hodín áno 😉

katka2808
30. máj 2009

lovi, a ako to tam teraz vlastne vyzera? stale taky nenormalny naval? ci uz lepsie? nedavno si pisala, nech o nadstandarde ani nesnivame radsej a ze je straaaaaasne vela porodov...

lovacka
31. máj 2009

momentalne ziadne navstevy nepustali na poporodne pan docent ta spravil cirkus a ziadne navstevy tam neboli povolene ani v stredu ked su navstevne hodiny 😖
katka tak na A oddeleni sme mali asi 5 deticiek takze asi tak 😅

bene
31. máj 2009

ahoj lovacka
a preco urobil bordel lebo tam vela ludi chodilo ci preco.
takze je mi uplne jedno ci mam izbu za 100,300 700 aj tak tam nemoze prist manzel hocikedy?

lovacka
31. máj 2009

no vraj nejaka doktorka par dni predtym vyhodila velku navstevu alebo nieco take a stazovala sa prednostovi ze je tam bordel tak nabehol v stredu a spravil tam taky cirkus ze nikomu nepustili navstevu ani tomu kto mal nadstandart.zhodou okolnosti tam lezala moja spolubyvajuca na tej izbe za 700 takze viem urcite ze ani ona nemohla mat navstevu a to bola streda kedy su navstevne dni.tam za 100 a normalnou izbou je len ten rozdiel ze ked si na obycajnej izbe tak chodis jest do jedalne a tam su len ciganky a tento tyzden ich tam bolo 9 😅

bene
31. máj 2009

ahaaa notak sorry ale keby bol den navstev tak asi by robil bordel aj moj manzel keby nemohol za mnou 😀
ako chapem ze mimo by ho nepustili ale v den nastev by si teda urcite usta otvoril 😀

lovacka
31. máj 2009

bene mne to pride totalne pritiahnute za vlasy kedze si raz za nico platim tak aspon manzel by tam mohol za mnou prist ked bude hadam on moct a nie vtedy ked mi to niekto povoli

janka1874
31. máj 2009

no s tými návštevami to tam riadne potom posra... lebo ja keď som ležala na nadštardarde za 100,-Sk tak tam mohol byť hocikto a kedykoľvek no nie veľa naraz to bolo jediné čo sa strážilo

ja sa skôr obávam či to nebude aj kôli tým všelijakým vírusom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre