• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

11. januára 2017 
Ahoj cory

ja budem rodiť tiež v januári ale neskor termin medzi 22.,1. a 28.1 - tiež si myslím, že skor, a chcem rodiť u Dr. Rošákovej. Napíš mi prosím, ako si sa s ňou dohodla, či Ti príde k porodu mimo službu. Mna upozornila porodna sestra, ktorá mi robila monitoring, že ak chcem mimo službu, musím zaplatiť aj zazmluvnenie. Nechápem dobre, tu s tým robia nejaký problém? V starej chodia mimo službu aj bez oficiálneho zazmluvnenia- Ak nechceš priamo písať tak mi pošli internú prosím.Ďakujem
15. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,niektoré ste tu písali o výťahu.Takže ja som šla rodiť v noci.šla som na centrálny príjem,bola som otvorená na 5 prstov,bolesti hrozné a šla som sama s mužom na 17.som myslela,že porodím vo výťahu...
16. dec 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj terina, to som sa pytala ja :slight_smile: no dufam ze so mnou nejaka sestricka pride, neviem si predstavit ist na vytahu keby to prislo na mna cez den :astonished:
16. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile:
k tým výťahom, ešte keď ti na každom poschodí zastaví a nastúpi alebo vystúpi niekto .... hrôza
včera som išla na 16.p. a so mnou vo výťahu išli 3 spoluobčanky, no poviem vám mala som čo robiť, aby som to tam predýchala /a ešte ak je výťah plný - rôzne arómy,.../ :confounded:
16. dec 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cory - bola som včera za dr., ale ešte sme sa nejako na termíne nedohodli, mám za ním zájsť ešte v pondelok, snáď sa dostaneme na nejaký rozumný termín, tak sa potom ozvem... :wink:
16. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ale mňa tiež ako terku nikto hore neviezol, aj keď otec má kartu na zamestnanecké výťahy, tak som bola toho ušetrená a tiež som išla rovno rodiť :unamused:
16. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som bola nedavno v nemocke,tak mi na prijme dali oseteovatelku a ta sa so mnou vyviezla az na 17p..Ale je mozne,ze preto lebo som sa necitila dobre a krutila sa mi hlava az som stracala rovnovahu.Momentalne ma ale zaraza,ze je zakaz navstev,ale spoluobcania si veselo pendluju po nemocnici :angry: .Vytahy su vacsinou prazdne a ak na niekoho natrafite tak na vonajucich spoluobcanou.To je fakt na nervy.
16. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda hej, aj ja som isla minule vytahom a hoci nastupila len jedna spoluobcanka, bolo to o chlp aby som tam neskolabovala
yoya, ozvi sa, budem cakat :slight_smile:
16. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

cory, jasné, že sa ozvem.... :wink:
17. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniella ja chodím k hoppanovi do ambulancie na jazero a už to nie je to čo predtým má toho príliš veľa a už sa to aj odzrkadľuje na nás nestíha a ako písala lovacka k pôrodom už ide veľmi ojedinele a tiež tak viem že je drahý ale to ti nepotvrdím lebo ja som u neho nerodila oba chodila do poradne
18. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som bola za Rosakovou na sono,no a hura maly sa otocil uz do spravnej polohy :slight_smile: .Takze hrozba sekcie ja dufam zazehnana :wink: .
Prajem vsetkym prijemne sviatky. :wink:
26. dec 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som uz tiez viac menej rozhodnuta rodit v novej nemocnici...lezala som tam teraz 2 tyzdne..lekari celkom ok, aj ked obcas taki partizani, kym som sa nezacala pytat tak cusali a nic nepovedali...
vela dievcat si tam pochvalovalo dr. Rosakovu, vraj ona robi aj tak, ze si navola zeny co ma zazmluvnene do nemocnice vtedy ked ma ona sluzbu, odrodi ich a tym padom nemusia platit ten poplatok nemocnici (tusim to je 160 eciek).
27. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumka,aj ja mam dr.Rosakovu.Je fakt zlata.O zazmluvneni sa budeme bavit az v januari,takze potom dam vediet ako sme sa dohodli.
28. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell a ty uz chodis do nemocky? ja este 14.1 idem ku svojmu gyndosovi a potom asi ma uz posle do nemocky, ci kedy sa vlastne zacina chodit na monitor do nemocky?
28. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodim teraz za dr.Rosakovou.Este 13.1 idem do pradne ku svojej lekarke.Ak budem posledny mesiac chodit na monitor a ostatne kontroly tak k dr. Rosakovej.Ak mas dohodnuteho porodnika tak chodis k nemu ak nie myslim,ze ides na kontroly cez centralny prijem.Isto to ale neviem.Vzdy som mala dohodnuteho porodnika,takze neviem ako to funguje.
28. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, dakujem..
28. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mile buduce maminky, ja som rodila u Rosakovej, velmi si ju pochvalujem. Pred porordom si ma volala kazde 2-3 dni na kontrolu a tyzden pred porordom mi povedala- do tyzdna bude maly na svete. A on sa fakt za 6 dni narodil. :grinning:
2. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ja som v novej lezala na rizikovom a so mnou na izbe bola jedna mamicka po cisarskom...mala ho mat planovany u Rosakovej na 9.12 poobede a ona porodila 9.12 doobeda lebo jej odtiekla plodova voda...tak ta Rosakova je mozno nejaka bosorka ked vie urcit tak presne termin porodu :grinning:
ale je fakt, ze si ju tam vela dievcat pochvalovalo
3. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, ja som rodila v novej nemocnici a dr. Rosakovu si chvalilo vela žien,,, kazda ktorá u nej rodila bola spokojna, :wink: :slight_smile: ...ja som nerodila u nej ale bola velmi mila a stale sa chodila pytat ako sa mam ... :wink: :slight_smile:
3. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili a u koho si rodila ? mala si niekoho zazmluvneneho?
3. jan 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre Svetlankat:
ahoj, aj ja mam termin 21.2. a zvazujem novu nemocnicu, dr rosakovu. mam jej po 11tom volat :slight_smile:
8. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,katka888.Ja mam termin 24-25.2.Mozno sa stretneme :slight_smile:
8. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka888, nell201 - pridavam sa ku vam - myslim to, ze sa snad stretneme :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, tak to nam tam aspon nebude smutno, ked nas tam bude tolko. :slight_smile:
9. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,to bude veselo :slight_smile: .A ked si predstavym,ze vsetky budeme rodit pri dr.Rosakovej :wink: .A mozno si niektore z nas dohovori na jeden den a porodime spolu.To by bol teda gol :grinning:
10. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bolo super :sunglasses: ... verim, ze budeme mat o zabavu postarane .... rybka, ktoreho mas termin?
10. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, ako ste na tom s pripravami? Uz su vecicky pobalene?
10. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka mam termin 23., resp. 27., no dnes idem do porade, tak som zvedava, ci sa nieco zmeni alebo nie
svetlankat - vecicky este nie su ani vyprate, nie to este pobalene, no uz mi zacina riadne priharat a to este nemam kocik :(
vy ste ako na tom?
11. jan 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mam termin podla kona 16.2 ale podla lekarov 20.2., tak sa mozno stretneme :grinning:
mna vystrasil moj 2 tyzdnovy pobyt v nemocnici pred Vianocami, takze ja uz mam vsetko prichystane :sweat_smile:
11. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,ja som si obstarala kocik minuly tyzden.Vecicky mam porane a pozehlene,len sa zbalit.Prave malujeme spalnu,tak az bude hotova,vsetko si pekne pobalim.
11. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok