Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

bibianka
28. mar 2008

takmer

junovka
29. mar 2008

mozno, ty si ho budes chvalit 😉 Drzim palce.

mirka8429
29. mar 2008

bibianka...s tym vysetrovanim suhlasim s junovkou...dost necitlivo to robil....

nisa ty si rodila u Adama?aj ja budem u nho rodit..tak je zlaty hehe a ta retiazka ako poznavacie znamenie 😀

mirka8429
29. mar 2008

posluch je ako odbornik dobry len aj mna vysetrovanie dost bolelo..presne tak ako junovka vravi..ale co viem tak nejaka baba ho mala vybaveneho k pôrodu...

mirka8429
29. mar 2008

livka si lezala v novej?kedy..ja asi cca pred 2 mesiacmi

junovka
29. mar 2008

mirka, blizi sa ti to 😉

bibianka
29. mar 2008

Zaujímalo by ma, či je ohľaduplnejší, keď je vybavený.

mirka8429
29. mar 2008

bibianka..no bola tam jedna baba ona vravela ze doktor sa dokonca pozna s jej mamou a aj ju pozna a ked ju stretol na chodbe ani jej nepozdravil tak neviem ,,,,môj osobny nazor je ze je dost zdrzanlivy,,,,

junovka hej viem ,uz by som to mala najradsej za sebou.,,ked si chodila pred pôrodom do nemocky tak len k pôrodnikovi alebo aj tam dole na poradnu.,ci ti niekto meral tlak a pozral moc..lebo mna nepozrel ani zo spodu..tak uvidime ako bude teraz o tyzden

bibianka
29. mar 2008

Mirka, poslala som ti IP.

junovka
29. mar 2008

od 36 tt som chodila na CPO a na USG hore na 17 posch.

mirka8429
29. mar 2008

junovka a co je to CPO...ja chodim len na usg na 16 posch...a ta vysetrovali kazdy tyzden?a ci len tvoj pôrodnik alebo niekto iny

junovka
29. mar 2008

CPO-centralny prijem 😉 moj porodnik na 17 posch a dole ma vysetroval ten kto tam bol+sestricka spravila moc a vazenie+tlak 😉

keri
30. mar 2008

mirka, ja som chodila len na 16. posch. na ultrazvuk a na 17. posch. na monitor. Lekár ma pozeral zospodu v 38. tt a hneď si ma tam aj nechal na pôrod 😅 😅 😅

mirka8429
30. mar 2008

junovka no ja nechodim na CPO lebo môj gynekolog ma poslal za pôrodnikom tak som sla...

keri ani ja nechodim na CPO..len na 16posch a teraz v 38tt mam ist tak snad ma vysetri aj zospodu...a pôjdem aj na pasy...keri ty si u koho rodila?

mirka8429
30. mar 2008

bibi som ti odpisala 🙂

keri
30. mar 2008

miri, rodila som u dr. Adama. Kto je Tvojim gynekológom, lebo aj mňa poslal môj gynekológ za pôrodníkom

mirka8429
30. mar 2008

keri aj ja rodim u dr. Adama..a môj gynekolog sa vola Luptak...

mirka8429
30. mar 2008

keri som ti poslala IP

penelope10
30. mar 2008

ahojte,
no teda dr. Posluch... raz zažiž stací 😖 😖 😖 😖 mna vysetroval pred CR, rodila som ale u Adama 😅 ,
Posluch je mozno odbornik, no pokial sa vo vas nevrta 😀 😝

mirka8429
31. mar 2008

penelope to hej...mna vysetroval asi 3 krat...posluch...no...a mas pravdu

mirka8429
6. apr 2008

ahojte no ja uz zrejme na dalsi tyzden idem rodit 😖

smska1979
7. apr 2008

Ahojte, davala som prispevok aj do temy Porodnica v KE, dam aj tu. Chcela by som sa spytat, ako to je v saci a ako v novej nemocnici - moze byt manzel pocas prvej doby porodnej pri mne? A plati sa za to, prip. kolko? Dakujem.

mirka8429
7. apr 2008

smska no môze byt manzel ale plati sa 500 sk v novej nemocke..ako je to v saci neviem...

ramzesa
7. apr 2008

smska1979 ja som rodila obe deticky v Saci a ani raz nemohol byt manzel so mnou dnu na vzdycharni ci ako sa to vola 😝 . prvykrat preto,lebo tam uz jedna zena bola a druhykrat pre asi ich hlupost. napojili ma na ozvy srdca kde nebol nikto okrem mna ale ajtak ho tam nepustili. Takze pri oboch porodoch som bola v tych prvych dobach na chodbe nemocnice aby som mohla byt s manzelom a az pocas porodu mohol byt so mnou na sale a prvykrat som neplatila nic,druhykrat 500 Sk. prvykrat sme mohli na sale aj fotit hned po porode drobca druhykrat nie 😒 ,ale na mobil si manzel sfotil a aj pupocnu snuru mu dovolili druhykrat prestrihnut. prvykrat myslim nestrihal neviem preco 😒 . Mozno ked si zaplatis nadstandart tak s tebou bude moct byt aj na zaciatku,ja som sa neinformovala, prvykrat som ani nevedela ako to chodi a druhykrat by som to uz nestihla 😝 .

mirka8429
8. apr 2008

ramzesa no môj manzel nechce byt pri samotnom pôrode lebo on strasne preziva somnou tie bolesti...chudatko..ale pri prvej dobe bude,,,, 🙂

mirka8429
22. apr 2008

nejaka babula co chce rodit v novej nemocke ? 🙂

smska1979
25. apr 2008

mirka, uvazujem o porode v novej nemocnici. Uz si porodila? Ci este nie? Ake su zazitky? 😀

jankapo
25. apr 2008

Smska, na Mirku a jej zazitky si budes musiet pockat kym sa vratia z porodnice. Samko je uz na svete... 😉

smska1979
30. apr 2008

Nema niekto informacie alebo nevie niekto z vlastnych skusenosti, ci este plati, ze v novej nemocnici je cena za nadstandardnu izbu cca 500 Sk a EPI 2200 ? Idem tam az buduci utorok, aby som sa poinformovala, tu len zhruba zistujem, ci je este pravda, co sa pise na stranke http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i...

junovka
30. apr 2008

Nadstandardne izby aspon este minuleho roku boli za 200, 300 a 700 Sk.Mirka sa vratila z porodky, tak jej napis IP 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre