Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

alienka73
3. júl 2010

@terina tak asi si dali zalezat na tom siti, preto ta to asi nebolelo 🙂 .Moj lekar to asi odflakol pri prvom porode, mal tam vtedy vela rodiciek...vsetky si ich dal na svoju sluzbu.

sischa
4. júl 2010

@michaela78 ahojky..ja som tiež bola na poslednej poradni...čakala som, že mi spraví ultrazvuk ešte ale nič sa nedialo...odporučil mi Dr. Murina...a vraj neže urobím hanbu xixi..ja mam termín 29.7 alebo 3.8....tak uvidíme...ako to dopadne

meruska
4. júl 2010

chcem sa opytat vas co uz mate skusenosti aj na take mozno banality, ale ked ja som este nikdy nebola v nemocnici tak vobec neviem ako to chodi.....
keby sa mi nahodou usla ta jednotka izba za 300....ako je to s jedlom? nosia mi ho na izbu, alebo budem chodit do jedalne...ak ano, kedy mam ist? ci to mi pride niekto povedat ze je obed, ranajky a tak???
moze za mnou manzel chodit kedykolvek ak budem mat tu jednotku?

gabika7706
4. júl 2010

@meruska to, ze su ranajky, obed, vecera, vyhlasia. Spravidla chodi strava zasadne vtedy, ked treba kojit 😀 ...
Tie, co maju nadstandard zaplateny, nechodia do jedalne, jedlo privezu na chodbu a vezmes si ho odtial na izbu.
Navstevy za mnou chodili, kedy som potrebovala, zalezi ale od sestriciek ...

meruska
4. júl 2010

@gabika7706 vdaka 😉

meruska
4. júl 2010

@gabika7706 a na izbu si beriem ako? treba mi vlastny tanier kde si to prelozim, alebo si to beriem na ich a potom ho niekam vratim?

strasska
4. júl 2010

@meruska ked som ja bola, tak to tam lezalo dlhsie, nemusela som hned utekat po jedlo, a niekedy som obedny tanier vratila az na veceru a nebol problem. Inak ako sa citis?

meruska
4. júl 2010

@strasska ja sa citim na porod v nedohladne 😀 ale tebe sa to krati 🙂 uz cakas len na kontrakcie?

meruska
4. júl 2010

@strasska ktoru izbu si beries ty? mas neaku vopred dohodnutu?

gabika7706
4. júl 2010

@meruska netreba Ti vlastny tanier, iba vlastny pribor a pohar. Jedlo je uz prichystane na tackach, vezmes na izbu a potom vratis, tak ako @strasska pise, niekedy az na veceru, lebo nedalo sa fakt jest hned vtedy, kedy to oni donesu

gabika7706
4. júl 2010

No zeny, ked som ja v novembri rodila, bola som rada, ked som mala miesto na sestonedeli po porode, kamoska lezala oproti na rizikovom aj s malickou, taka plnka bola...

meruska
4. júl 2010

@gabika7706 taka plnka? takze ziadny vyber izby...nic ...uffff
a ja si tu kazdy den lamem hlavu ktoru si vybrat 😀 som idealistka

strasska
4. júl 2010

@meruska presne tak, zoberies ktora bude volna, sak uvidime ako sa to zvrtne

meruska
4. júl 2010

@strasska tak ja uz si teda izby ani nepozeram 😀 ste ma uviedli prave do reality..a ja som chcela ist stvrtok hore na 17 te si naeku rezervovat

gabika7706
4. júl 2010

@meruska mna po cisarskom previezli najprv na 16te posch. na pooperacne, poobede hore na normalnu izbu, ked som prosila, ze chcem hocijaku z nadstandardu, sestricka mi len povedala, ze vie o mne (lezala som tam na rizikovom pred porodom 2 tyzdne, takze som sa bola zapisat do poradovnika na izbu..) a hned, ked sa nieco uvolni, mi povie.
Ale boli sme celkom fajn partia na tej izbe, viac-menej som zatial len lezala, tak som to nejako neriesila, az ked tie dve odisli domov a dali mi nove spolubyvajuce, maleho som uz mohla mat pri sebe a zacali trampoty s prsnikmi, chcela som byt samaaa a podarilo sa, navyse prave tu, ktoru som chcela, na posledne 4 dni sice len, ale aj to bolo super 🙂

meruska
4. júl 2010

@gabika7706 a ktora to bola ta tvoja co si chcela?

meruska
4. júl 2010

@gabika7706 tak aj ja sa dam predsa len do toho poradovnika

gabika7706
4. júl 2010

@meruska ta najdrahsia, ale nie celkom vzadu, tusim to bola izba c.5
cast z nej vidno na foto...

zfidorka
4. júl 2010

@meruska mne sa miska na jedlo praveze velmi zisla, teda mala som 2 - jednu na polievku... jedlo som si prelozila a mohla som taniere hned vratit... pred mesiacom ked som bola v porodnici, tak nebolo volne na 600nedeli, tak som lezala oproti na rizikovom, mala som 1-tku izbu so sprchou - bola volna, comu som bola rada 🙂

camilla_1
5. júl 2010

@gabika7706. avoj,izbu si si vopred rezervovala ci bola nahodne volna? lebo ak ide o cisarsky planovany mozno by sa dala rezervovat ci nie?

blumka
5. júl 2010

@camilla_1 ja som mala planovany cisarsky a nemohla som si rezervovat izbu, proste ked je volna tam ides, ale da sa tak, ze sa zapises do poradovnika a ak sa uvolni a budes v rade supnu ta tam 😉

gabika7706
5. júl 2010

@camilla_1 nie, neda sa rezervovat izba, bola tam taka plnka, ze sa to jednoducho nedalo. No a ked sa v ten den uvolnila, sestricka bola hned za mnou, ze pani odchadza, ci este stale mam zaujem.

henrike
6. júl 2010

@alienka73, jeeej, tak to sa tesim ze to tak dobre dopadlo a mas to za sebou!!! 😉
Takze si nakoniec predsa len rodila normalne? A u Rosakovej? Tak dufam, ze ste vsetci (Ty aj deturence) v poriadku.
Co sa tyka izieb ... ked som rodila ja (v marci), prihliadalo sa na to, ci ste v poradovniku, ale aj na to, v akom case ste porodili. Ja som rodila hned rano, takze som mala vyhodu.

alienka73
6. júl 2010

@henrike ano, rodila som normalne bez epi pri Rosakovej. A som veeelmi rada, ze to mam uz za sebou. 🙂 Vsetci sme v poriadku a uz si doma zvykame.Momentalne mame tazsi den, deticky vkuse placu, aj teraz zacali tak idem.Drzte sa.

strasska
6. júl 2010

@alienka73 woooooooooooooooow tak ty si sikulka, ze prirodzene...tak dufam, ze aj ja budem taka statocna 😉

alienka73
6. júl 2010

@strasska, drzim silno palce nech ti to dopadne najlepsie ako sa da 🙂 .Uz to bude coskoro 🙂 .

alienka73
6. júl 2010

Ku komu ides k dr. Rosakovej?

strasska
6. júl 2010

@alienka73 ano zajtra na 7, tak uvidime, ale pravdepodobne to uz rozbehne 😉

michaela78
7. júl 2010

@sischa než sa ja tam doteperím ty to budeš mať už za sebou 🙂 .Dávaš si aj EPI ?

sischa
8. júl 2010

@michaela78 No ja dúúúfam, že budem...hlavne nech to všetko dobre dopadne a nech je zdravá...samozrejme to isté prajem aj tebe...odkiaľ si z KE? nedávam si Epi...dúfam, že to nebola chyba...možno sa pučím a nabudúce si dám...ale sú na to rôzne názory..niektrým to nezabralo akurat keď rodili, tak sa chcem spoľahnúť sama na seba...zvládnuť to a potom sa už len starať o to drobuliatko...ty si si dala??? ja som už aj nervozna trošku....že kedy to príde,,,či to rozoznam a budem mať dosť času dostať sa do nemocnice a pod....ale to asi každá má také úvahy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre