Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

zajo510
21. feb 2009

mystery, nie som norik 🙂 ale áno, v tej vysokej budove, kde sú oddelenia s ležiacimi pacientmi, akoby si šla niekomu na návštevu. vo vestibule sú veľké výťahy a tak sa budeš do nho tlačiť, lebo ak nie ty tak ťa vytlačia ostatní 😀 inak je to tam o držku sa niekedy dostať do výťahu. 17. posch. je najvyššie a tam pôjdeš doprava na A-čko, tam to je, na B-čku už sú žienky po pôrode a miminka.

sorry norik, že som ťa predbehla 🙂

norik1
22. feb 2009

he he zajo dikes 🙂 ty tam teraz asi castejsie zavitas 🙂

lulu77
22. feb 2009

ibinecka • 2d, 31tt • Včera o 11:28 [Užívateľka nemá žiadne albumy]

mňa môj obvodný lekár posiela v 37 týždni aj keď ja idem na cisársky a tretí krát tak asi preto. Mám rodiť u Dr. Adama. chcela by som aj nejakú lepšiu izbietku Asi tam pôjdem na nejakú exkurziu aby som videla ako to tam vyzerá.

ja som rodila u Adama, ja som k nemu chodla od zaciatku tehotenstva, rodila som cisarskym, objednal ma na urcity den, a pri tej poslednej navsteve ked urcil datum, tak uz vtedy sa ma pytal aku izbu chcem, takze sestricky ma mali zapisanu, ale ked nieke volne tak je to smola, ale na druhej strane, hned ako sa uvolni izba tak sestricka pride za tebou a sa spyta ci mas este zaujem, ked ano tak ta preolozia.
na Adama nemozem povedat zle slovo, bola som velmi spokojna

mystery7
22. feb 2009

ok kocky, dakujem za vsetky rady 😉 a sorry, ze som si vas tak poplietla 😀 nabuduce sa polepsim

no a ako sa ide tam kde sa navstevuju pacienti? Ja poznam nemocnicu len zvonku. Ktorym vchodom sa tam ide? tamade ako chodia sanitky?? 😝

norik1
22. feb 2009

hej, vojdes tam ako idu sanitky a pojdes dozadu - uvidis stanok Fornetti. Prides k nemu a uz si pod nemockou - pojdes len rovno, vojdes do vchodu, okolo schodov a prides ku vytahom. Na 17. poschodie, doprava na A cast a odchytit sestricku...je to taky labyrint, ale len prvy krat a potom sa uz zorientujes.... vela stastia 🙂

a netrap sa, aj ja som chodila s velkymi ocami ked som tam bola prvy krat... a az do siedmeho mesiaca som na to sedemnaste slapala po schodoch 😀

mystery7
23. feb 2009

norik: vdaka, takto som to potrebovala vyvetlit. Ja som myslela ze ked tam je vchod pre sanitky, ze to je len sluzobny, este som tam nikdy nesla.
A ja uz teraz nevladzem vyjst na 2.posch v robote, co dychcim ako lokomitova - ale je pravda ze zajtra zacinam 7 mesiac a doteraz som chodila vsade peso, ale uz zacinam pouzivat vytah aj tu 😉

norik1
23. feb 2009

he he Mystery mas presne termin na vyrocie mojho porodu a vlastne na Filipkove prve narodky tak teda drz sa a daj vediet ako si (ne)pobludila 😀

mystery7
23. feb 2009

dam vediet. najblizsie mam poradnu 17.3. tak by som chela skocit aj do novej nemocky - to uz budem koncit 30 tt tak som zvedava co povedia a ci pozhanam dr. chcem rosakovu

norik1
23. feb 2009

skusala si volat?

mystery7
23. feb 2009

dnes este nie
zajtra chcem

beadz
25. feb 2009

ahojte kocky. chystam sa na cisarsky do novej a nevybavujem si ziadneho lekara. ale dufam ze tam nerobi oberlova (ak by ma mala dostat ona do ruk, tak si vybavim radsej niekoho konkretneho). a este... je tam pripojenie na net ? dakujem dopredu za info

norik1
25. feb 2009

myslim ze Oberleovu ani nenechaju operovat, aspon co som pocula doktorov sa o nej bavit, tak ju ani nikto nechce na asistenciu pri cisaraku... ale to ides asi na planovany cisarak, tak potom budes vediet,kto ta bude rodit... s netom neviem ako to je, ja som nemala ani comp, ani silu na pracu s pc 😉 nevidela som ani jednu mamicku s compom, takze v tomto neviem poradit 😨

beadz
25. feb 2009

dik norik

zajo510
25. feb 2009

norik, a čo s oberleovou? čo máš na ňu?

ketina
25. feb 2009

ahojte,ja mam skusenost s Oberlovou.ked mi davali prvu vyvolavacku tak ma ona vysetrovala a tak vo mne bolestivo sprtala az som zacala krvacat.ma velmi necitlive,hrube prsty. no nastastie nebolo to nic vazne,na koniec som rodila pri svojom MUDr. Murinovi a musim ho len pochvalit.

norik1
25. feb 2009

ja nic 🙂 raz som sedela na monitore a doktori vedla mna sa rozpravali:
*musim ist o dvanastej sekat, nepojdes mi asistovat?
** nemozem lebo ....(uz neviem co)
*a kto robi?
**Oberle...
*juj tak nie, to si radsej zaasistujem sam...

tak asi tolko...ja s nou nemam inac akusenost....poznam furu bab co rodili u Murina, Adama, Boszormenyiho, Rosakovej, Sovovej...ale ani jednu co by rodila u Oberleovej takze toto co som pocula je jedine co viem... ale vela dovery to vo mne nevzbudzuje 😅 Zajo, co ides k nej?

simka9122008
25. feb 2009

Tak ja som pri Oberleovej rodila obidve deti a som jej vďačná, lebo my dosť pomohla, ja na ňu nemôžem povedať krivé slovo

junovka
25. feb 2009

my sme ju volali ERBEGBABA 😀 😀 😀

norik1
26. feb 2009

je to aj vec pohladu, doktor u ktoreho som rodila ja tiez nie je moc oblubeny lebo si moc nekladie servitku pred usta ale ja som bola spokojna a dokonca mi tie jeho kecy po prepusteni z nemocky chybali 🙂
Ale drzim vam vsetkym co vas to v najblizsich tyzdnoch caka palciaky, nej vas rodi ktokolvek 😵 potom zreferujte svoje pocity a skusenosti 😵

norik1
26. feb 2009

jaaaaj baby, keby som v den porodu otehotnela, tak mam dnes termine he he 😀

mystery7
26. feb 2009

norik: to je zaujimavy napad 😀 😀 chces este rodit? 😉

katy2
26. feb 2009

ahojte 🙂
aj ja sa chystam rodit v novej nemocke... uz som si tam aj 2tt odlezala s krvacanim, tak som sa zoznamila s prostredim a lekarmi....
norik, nerodila si nahodou u bessiho 😉 ja budem rodit unho, chodim k nemu aj na kontroly a uzv, je svojsky ale velky odbornik....

norik1
26. feb 2009

katy hej hej bessi je cool 🙂 aj ja som k nemu chodila na kontroly a uzv... ak budem este raz rodit (Mystery este by som jedno chcela, uvidime ci sa zadari) tak budem znova chciet bessiho... je to fakt skvely odbornik 😉

junovka
26. feb 2009

Bessi, kapitola sama o sebe 😀 😀 Odbornik skvely , ale ten ludsky pristup 🙄 ....tak k nemu mu straaaaaaasne daleko 😎 😀 😉

norik1
26. feb 2009

to hej 🙂 chvilu mi trvalo kym som si pomedzi tie hormony uvedomila ze si tie jeho kecy nesmiem brat osobne, lebo to nie je mierene proti mne... a potom sa to dalo, dokonca vie aj super posrandovat - na sale sme mali na kecy celu noc casu 🙂

klarka55
26. feb 2009

kocky - ten Bessi to je zahranicny doky?? lebo neznie mi to meno velmi slovensky 🙂

junovka
26. feb 2009

klarka, slovensky, len s madarskym priezviskom Boszermenyi...ci ako to sa presne pise??? 😀 😀 😀 Bessi-to je len prezyvka 🙂

katy2
26. feb 2009

tak som to dobre odhadla.... taky je tam len jeden - a to bessi 😀
ja by som mala ist planovanou sekciou - hlavne kvoli veku.... tak dufam, ze to zvladneme 😉

mystery7
26. feb 2009

norik: ja chapem, len som zartovala 😉 mat do roka 2 deti nie je sranda. ani pre telo ani pre dusu 😉 ale prajem vam krasnu princeznu este 😉

norik1
26. feb 2009

hej hej aj primarka ked ma prepustali hovorila ze dufam ze do dvoch rokov si sem pridete pre dievcatko 🙂 mna skoro vystrelo ze ci sranduje v tej chvili... ale vazne, ked sa zadari tak ok, uvidime lebo mam dilemu ci sa vratit do prace alebo pustat sa do druheho bejby...
ale ako pises Mys nie je to sranda, ja si to teraz uvedomujem, kamoska ma dvojky priblizne rovnako stare ako nas FIlip, ten mi aspon dovoli dychat, ale ona uz miestami pluje krv...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre