Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

katka888
30. sep 2010

@nikolka2
no ja som za to mala vesely porod, vsetci sa tam rehotali, a ja som len opakovala, ze nech sa nesmeju, lebo ja nemozem 🙂 aj ked mala vysla von tak vravim ze o rok dva som naspat.... 🙂 takto rodit, tak rodim ako jablon

nikolka2
30. sep 2010

@katka888 no tak to mas fajn ,,,ja som sa vytrapila teda pri malom velmi , ale zato maly stojí 😉 a moj muz pri prvom porode nebol ,,bol len pri druhom a ked som mu povedala ci nebudeme mat tretie dieta ,,,tak mi povedal , ze si mam kupit psa 😀

camilla_1
30. sep 2010

Ahojte kocky gyn.prijem v novej nemocke je na 2.posch. alebo na 17.posch.?

strasska
30. sep 2010

@camilla_1 na 2 poschodi, vchod z boku

andrea0903
30. sep 2010

@strasska a to odkedy je tak? ved to boli vzdy tam dole jak su satne aspon na Silvestra ked sme niesli kamosku tak to tam bolo......jej tak dobre vediet kde ja tam budem bludit v tej rychlosti keby nahodou

cinamon7
30. sep 2010

tak ja mam dnes zazitok, 😅 prave som sa vratila z porodnice, videla som dvoch nadhernych anjelikov, dievcatka dvojicky, boli take malinke, lezali spolu v jednej postielke, naaaadhera 🙂 🙂 🙂

camilla_1
30. sep 2010

@strasska
jej diky .... no ja by som vosla cez hlavny vchod hehe ale som si myslela ze z boku... dikyyy

katka888
30. sep 2010

@camilla_1
ja ti teraz neviem ked to citam,mna prijali na centralnom prijme, tam kde som chodila na monitor, na prizemi, kde su satne.
mama mi robi v tej casti, kde vchadzas z boku / od elektriciek /, ale ta cast sa zatvara o 16tej. je to nemocnica s ambulanciami a tam kde je centralny prijem , ta cast je lozkova cast nemocnice.

gabika7706
1. okt 2010

@camilla_1 ja som tiez bola na prijem na centralnom prijme ako @katka888 pise, odtial rovno do satne a hore na 17te...

zfidorka
1. okt 2010

od 8.6.2010 je gynekologicka ambulancia/prijem na 2.poschodi, ide sa tam cez centralny prijem 🙂 ten datum si presne pamatam, lebo som bola 1. pacientka ako ho otvorili a mala sa v ten den aj pytala na svet, tak som uz v nemocke ostala 🙂

katka888
1. okt 2010

@zfidorka
jeeeee, vidíš, my sme už staré páky 🙂

camilla_1
1. okt 2010

@zfidorka
diky🙂 a je ten vchod otvoreny 24h denne ?

zfidorka
1. okt 2010

@camilla_1 ja som tam sla vzdy cez den, ale kedze sa ide okolo centralneho prijmu, ten by mal byt otvoreny nonstop...

zfidorka
1. okt 2010

@camilla_1 a este ma napadlo, budes tam chodit od cca 36.tyzdna na monitor, tak vsetko uvidis a mozes sa aj opytat ktory vchod je ako otvoreny 😉

strasska
1. okt 2010

@zfidorka dakujem za doplnenie, potom mi napadlo, ze som mala napisat, ze centralny prijem, aby si to zienky nepomylili s vchodom do polikliniky 😀

camilla_1
1. okt 2010

@zfidorka
diky 🙂 v pondelok idem uz tam do poradne tak som zvedava

zfidorka
1. okt 2010

@camilla_1 nemas zac 😉 do poradne/na monitor sa objednava, ak nie si objednana, tak si tam zavolaj, aby si nechodila 2x... http://www.fnlp.sk/index.php?option=com_wrapper...

camilla_1
1. okt 2010

no diky ale mam tam uz vybaveneho porodnika vravel ze pridem v pondelok a pojdeme na monitor tak zrejme sa nemusim objednat

camilla_1
1. okt 2010

@zfidorka
no diky ale mam tam uz vybaveneho porodnika vravel ze pridem v pondelok a pojdeme na monitor tak zrejme sa nemusim objedna

zfidorka
1. okt 2010

@camilla_1 tak potom ok, ak si dohodnuta s nim 🙂

camilla_1
1. okt 2010

@zfidorka
🙂 som zvedava co to je ten monitor xixixix

zfidorka
1. okt 2010

@camilla_1 to su take pasy na brucho, cca 20 min lezis a zaznamenava sa akcia srdiecka babatka a takisto sa sleduju kontrakcie..

camilla_1
1. okt 2010

@zfidorka
fiha, tesim sa 😉

fecova
1. okt 2010

@camilla_1 a s kym si dohodnuta?

camilla_1
5. okt 2010

ahojte! neviete mi poradit? je pravda ze epiduralka sa vybavuje v casti poliklinika v novej nemocke na 4.posch.? budem rada ak mi niekto poradi vopred dik

martinka17
5. okt 2010

@camilla_1 kam sa ponáhľaš, o chvíľu ideš na monitor, tak ti všetko poradia. Ty si fakt veeeľmi nedočkavá, čo?

mireag
5. okt 2010

@camilla_1 ano, na 4.pos. v poliklinike. Ja som tam necakala ani 5min. Zobrali ma hned. Sestricka aj lekarka boli velmi zlate. K epiduralu budu potrebovat odbery na zrazanlivost. 😉

isiss
5. okt 2010

@inga76 a spisovala si s dr. Rosakovou aj tzv. zazmluvnenie, ze pride aj mimo sluzby, za co sa plati? lebo bez neho by mimo sluzby asi neprisla, vsak?

isiss
5. okt 2010

@nikolka2 teraz citam, ze aj ty sichodila k dr. Rosakovej, aj ked si nakoniec u nej nerodila.. a ty si ju mala zazmluvnenu? a nevies preco neprisla? pytam sa, lebo ja k nej teraz uz chodim na kontroly, lebo rada by som u nej rodila. Zatial som s nou velmi spokojna, je starostliva, mila, aj ked ma kopec prace.. ona je tusim len porodnicka, klasicku gyndu asi nerobi, nie? tak dufam, ze pride aj mimo sluzby. A som trosku v soku, ze ti odhadla inu hmotnost. to ti urcila z ultrazvuku? aj mne vysla hmotnost cca 3500 gr. zatial.. tak som zvedava aky bude real.. 😅

isiss
5. okt 2010

baby, a treba do zobrat pre babo aj nejake oblecenie, pokial budeme v porodnici, alebo tam bude mat erarne? 🙂 a co poštolky, tie netreba?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre