Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

nera
17. mar 2009

mili dúfam, že nemyslíš Suchánka.... 😝 ...ten od odborníka má na hony ďaleko.....mne všelijaké nátury nevadia, ale hlúposť, namyslenosť a arogancia mi vadí...a to on má!

dahra
17. mar 2009

Dakujem za postrehy, budem sestre tlmocit.
Myslim, ze jej manzel odporucal fakultnu nemocnicu L.P.

norik1
17. mar 2009

no, to je Nova nemocnica 😀

mystery7
17. mar 2009

nemoze byt vsetko uplne tip-top, boli by sme z toho v soku 😉

lovacka
17. mar 2009

neviete ci robi nova nemocnica preporodnu pripravu?

lauretta
17. mar 2009

nerobí, aspoň pred dvomi rokmi ju nerobila a neverím, že sa od vtedy spamätali

lovacka
17. mar 2009

nova je v pohode lezala som tam mesiac a da sa v pohode 🙂

norik1
17. mar 2009

eee nerobi

beadz
18. mar 2009

lovacka, nerobi, ja chodim do mat. centra stonozka, maju aj web stranku, tak si to pozri ak mas zaujem.

norik1
18. mar 2009

neviem, ci robi stara nemocka, ale ani Saca nerobi...
Este robi na Terase dula Janka Ivanova alebo tak nejak sa vola a Iveta v Dobrej cajovni na mäsiarskej 42, pondelok a streda o 16.00-17.00. Odisli z Metropolu lebo tam majitelka odmietala zakurit a bola tam desna kosa... teraz riesia nahradne priestory, preto zatial nad cajovnou (je tam taka velka miestnost na cvicenie)

mystery7
18. mar 2009

to je nad cajovnou? a ide sa tam cez cajovnu?

norik1
18. mar 2009

hej vojdes dnu, prejdes cez cajovnu, (ujo cajovnik ta nasmeruje), vylezies po schodoch hore a si tam. Inac maju tam super caj pre tehotne 😵
Tam sa raz za cas robia aj seminare a prednasky pre tehotne a pre odbornikov 😵

mystery7
18. mar 2009

raz som tam bola a nic nebolo, tak sa skusim este dakedy vybrat 😀 hlavn eteraz ked je uz vecer vidnejsie

ankam
19. mar 2009

ahojte baby.Noa nemocka to je L.P.?

junovka
19. mar 2009

vraj ano, ale i tak vtom jasno velmi nemam ani ja 😀

katy2
19. mar 2009

anka, nova nemocnica je na terase.... obe - aj stara (na Rastislavovej) aj nova (na terase) je fakultna nemocnica L.P.

norik1
19. mar 2009
ankam
19. mar 2009

no baby tu na terase som myslela 😉 dakujem
ja som chcela nejako zistit info o Dr.Mikolajovi
rodila som pri nom a chcela by som vediet ci tam este pracuje atd...tehu este niesom,a nechcem mu len tak volat-i ked neviem ci cislo na neho este plati 😒

timulik
21. mar 2009

ahojte, ano Dr. Mikolaj este pracuje v novej, je primarom. Aj ja u neho budem rodit, chystam sa za nim v pondelok, cislo zatial nemam. Bola si s nim spokojna?

susan66
22. mar 2009

Ahoj timulik aj sa k nemu chystam v pondelok,volala som mu povedal,ze mam prist tak okolo obeda,ale ani poriadne neviem,ze kde ho tam mam hladat, predpokladam,ze niekde na 16. poschodi, nevies kde presne ? Ja som si uz zistovala nieco o nom a zatial som pocula same priaznive referencie,tak dufam,ze to bude ok, som totiz prvorodicka,takze zatial velmi neviem do coho idem, jedna vec je co ti povedia a druha vlastna skusenost 🙂

timulik
22. mar 2009

ahoj susan, ja som tiez prvorodicka, Dr. Mikolaja som vyhladala na odporucanie...takze uvidime. Uz som za nim raz bola, zajtra idem 2x, termin porodu sa mi uz blizi... Sedi na 16. poschodi a ked sa na neho opytas sestier tak Ta za nim urcite zavedu. Ja mam prist okolo 15:00. A kedy mas termin porodu?

susan66
23. mar 2009

Ahoj mne povedal ,ze mam prist za nim tak okolo obeda a dohodli sme sa,ze sa mu mam ozvat v 30 tyzdni a ked dobrte ratam, tak je to tento,nie som si ale ista ci to nie je nejak posunute,lebo podla menstruacie mi vyratali termin na 29.5 a podla ultrazvuku na 6.6 tak uvidime. A ty mas kedy termin ?

timulik
23. mar 2009

no ja uz som v 36tt, vo stvtrtok zacinam 37tt. Prvy krat som bola u neho tiez v 31tt. Termin porodu mam 16.4 aj podla usg aj podla PM, sranda 🙂

susan66
23. mar 2009

Hmm tak to uz mas o chvilu, tak drzim palce,aby ti to vsetko dobre dopadlo a co ako bolo dnes je vsetko v poriadku ? Ja som spokojna,zatial je vsetko ok a konecne viem,ze to bude dievcatko doteraz sa nechcela totis ukazat 🙂

ankam
24. mar 2009

dievcata ahojte
tak to ste ma potesili ze tam este pracuje
najlepsieho cloveka som este nevidela a teda aj odbornika.Fakt bol zlaty a sikovny.Zachranil mi zivot aj malej 😉
preto ked budem tehotna chcem ist tiez za nim

susan66 mohla by si mi na neho hodit ciselko do IP?dakujem.mam cislo len chcem pre kontrolu ci je platne

a idete sekciou?a ako ste sa k neu dostali?zo zaciatku tehu ste chodili k svojim gyn?az teraz k nemu?
takze je na 16 poschodi?
a baby pozdravte ho odo mna 😀 ze z Vranova ho pozdravuje jedna pani spred 2 rokov

timulik
24. mar 2009

ahojte,
mna si zasa potesila,ze je dobry odbornik, i ked som to na neho pocula aj z inych zdrojov. Mne robi mama v novej nemocnici, takze ja som sa k nemu dostala cez nu.
Ja zrejme budem rodit cisarskym, lebo malicky je otoceny dole zadockom a nie a nie sa otocit, este ma 3 tyzdne..takze uvidime. Ja som u neho 1x bola az v 31tt, dovtedy som chodila do poradne k svojmu gyn.
A ano je na 16. posch.

susan66: dakujem, my cakame chlapceka a vcera bolo tiez vsetko ok, az na to ze sa dokimu zdal byt nejaky chudy, ked mu meral obvod bruska, ze max 3,2 kg bude mat. Ale ma to asi po mne, tiez som bola dlha a chuda 🙂
Najblizsie idem k nemu buduci tyzden v stredu, tak ho pozdravím 🙂

ankam
24. mar 2009

timulik tak to budes urcite spokojna.potom mi das vediet ako hej?
ja som k nemu prisla nahodou ma ked ma prijali do nemocky on mal vtedy sluzbu...a este mi aj on tu sekciu urobil tesne predtym ako mu koncila sluzba a dokonca aj z domu ma bol pozriet 😉

dievcata drzim vam palceky 🙂

susan66
24. mar 2009

Ankam ja som sa k nemu dostala cez jednu moju znamu,ktora tam robi sestricku - zvykne byt pri porodoch. Zatial neviem ci to bude normalny porod,alebo cisarsky asi je v mojom pripade este skoro a ano chodila som k mojej lekarke a az tak k nemu a moja lekarka mi povedala,ze tak ci tak mam este k nej prist, tak neviem to asi kazda inak. Cislo ti poslem.

timulik 3,2 kg je malo? ja som si myslela,ze je to tak normalne. Ved aj mensie dedicky sa rodia nie ? No tak ja sa mam u neho ukazat tak zhruba o mesiac,takze zatial si mozem pomaly,ale isto zhanat vybavicku 🙂

ankam
24. mar 2009

juj tak sa tesim na ciselko 😉
moja mala 1690g 😀
ja som myslela ze on robi len sekcie 😀

timulik
24. mar 2009

Ja som k svojmu lekarovi chodila do 36 tt, este Ti musi na zaver urobit posledne vysetrenia krvi a vyteru - aspon tak to bolo u mna, od 36 tt by som uz mala chodit k porodnikovi - tak mi to povedal moj lekar.

Nie, ze 3,2 kg je uplne v pohode, len vcera ked malickemu meral obvod bruska, tak bol o 2 tyzdne mensi ako to zodpoveda danemu tyzdnu - preto povedal,ze je chudy ale ked som si pozerala udaje podla tejto tabulky:
http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trime...
tak je v norme, tak neviem. Vseobecne som si myslela, ze bude vacsi, kedze my s manzelom sme dost vysoky 🙂 Ale to nie je podstatne, hlavne nech je zdravucky...

Ankam, dam Ti vediet urcite 😉 a este ked sa mozem opytat, preco si rodila sekciou? ako dlho si sa po nej zotavovala? resp. ako dlho si bola po nej v nemocnici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre