Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

rubinka
28. jún 2010

Uff, no nepríjemne, tak všeličo sa stáva...

bombula
28. jún 2010

@zuzu101 doktor B. je priserny. nasledky z 3dnovych kontrakcii, otvarania maternice rukou pocas kontrakcii, nepostupujuceho porodu a naslednej nutnej sekcie mam dodnes. chodim po rehabkach kedze mam v panve priserne bolesti pre posunutu sponu a pridruzene komplikacie. o jeho jednani ani nehovoriac. tiez som ho mala vybaveneho, povedali mi aky je skvely, ale lutujem, lutujem, lutujem. nebudem pouzivat jeho slovnik aby som mu to aspon slovne vratila, na jeho uroven co sa tyka jednania sa snad ani neda znizit.

camilla_1
28. jún 2010

doktor B je kto ???

bombula
28. jún 2010

ja osobne by som odporucila dr. csicsaiovu este, ak neviete u koho. bola som u nej vysetrovana, je pedantna, mila a co sa tyka jednania , ako to nazvat... na urovni.

andrea0903
28. jún 2010

@camilla_1 povedzme si rovno Boszermeniy

rubinka
28. jún 2010

Ja nechcem toho doktora B...., Poslucha ani Suchánka, inak tam snád nie sú už žiadny ktorých sa treba báť... Alebo som na niekoho zabudla?

andrea0903
28. jún 2010

@bombula suhlasim mam u nej odrodene dve deti a dokonca bola pri mne aj ked som potratila v siestom mesiaci uzasna ta Csicsaiova takisto aj Rosakova , Hoppann a Murin odporucam vrele

rubinka
28. jún 2010

@andrea0903 - Ty nemáš nejaké info o Murínovi, lebo zdá sa mi že si písala v inej téme že si ťa má vziať na starosť...

camilla_1
28. jún 2010

andrea0903- poznas hoppana z pocutia ci mas aj skusenosti nejake? ja o nom uvazujem

camilla_1
28. jún 2010

nooo Boszermeniy tak dakujem budem mudrejsia budem sa mu vyhybat hehe

bombula
28. jún 2010

@rubinka cista katastrofa chodiaca je oberleova a mlady polepetko matta. ak si to spojis s uz spominanymi tak hadam ti zostanu tak maximalne 5ti lekari ku kt. sa da ist🙂 inac v lete sa zastupuje hojne, takze sa tam vyskytuju aj taki kt. sa tam bezne nevyskytuju..🙂

andrea0903
28. jún 2010

@rubinka no zajtra idem do poradne tak sa popytam ak nieco zistim tak ti urcite dam vediet a skusim ti zohbnat ciselko

rubinka
28. jún 2010

@bombula - a to je kto? Tí čo sa tam nevyskytujú bežne?

andrea0903
28. jún 2010

@camilla_1 aj skusenosti aj z pocutia a odrodili pri nom viacere moje kamosky je perfektny citlivy a berie tak ako je stanovene zakonom fakt je dobry stara sa aj po porode a dokonca sa zaujima aj o malicke az kym ta neprepustia

rubinka
28. jún 2010

@andrea0903 - si zlatá mne by trebalo to číslo a že kedy má dovolenku...

bombula
28. jún 2010

@camilla_1 pri beznom porode (ak by to nebodaj na teba nahle vyslo) kde o nic nejde, tak je takmer kazdy lekar OK. takze je tazke si vyberat, ked mozno niekto rodi 3 hodiny vdaka prirode a mysli si ze to bolo skvelym lekarom🙂

smejkaa
28. jún 2010

@rubinka Neverim tomu, ze v novej nemocnici Ta odrodi nejaky lekar na zmluvu. Ano, zmluvy sa podpisuju,ale to iba naoko. Po porode sa roztrhaju a peniaze chce lekar do vrecka. Neviem, ci stacia ti ektore si chcela dat na zmluvu. Ale drzim place. Resp. ved je tu niekto, kto rodil tak, ze si potom oficialne zaplatil zmluvu? Hmmmmm.....

bombula
28. jún 2010

@andrea0903 predpokladam ze myslela si hoppana?

camilla_1
28. jún 2010

andrea0903. jej dakujem za odpoved si mila,chodim k nemu do poradni vies je to moj lekar a uvazujem o tom ze si ho zaplatim aj ako porodnika , no som dost taka ze stresujem a bojim sa tak preto sa pytam na skusenosti a tak,kamosky rodili kklasicky? ci sekciou? este som sa ho nepytala ci robi aj sekcie

andrea0903
28. jún 2010

@bombula Oberleova je krava z Moyzesky este ked som po porode dostala silnu alergiu na betadin a vysypal sa mi cely spodok 😉 do ziveho a posity atak ta nalpa mi isla pichnut calcium a trafila mimo zilu aj to som ju prosila ze ci mi nemoze dat radsej masticku a vtedy ze aha.mate pravdu....tak diky nikdy vice

camilla_1
28. jún 2010

bombula- mas pravdu preto si myslim ze nie kazdy lekar je ´´lekar´´ hehe ..... mozno pojdem na sekciu lebo mam zdr.potiaze

bombula
28. jún 2010

@rubinka no napriklad taki kt. robia bezne o poschodie nizsie.

smejkaa
28. jún 2010

No a Oberlovej sa samozrejme vyhnut. To uplny suhlas.

andrea0903
28. jún 2010

@camilla_1 rodila som klasicky a robil mi spolu s Csicsaiovou aj sekciu hned po sekcii prisiel za mnou...myslela som Hoppyho kamosky tiez nic neplatili navyse a ked ich chytili bolesti zavolali mu a cakal ich pred nemocnicou...no ja to mam len pozitivne co sa jeho tyka ale je to na kazdom ...vsetky mame ine skusenosti a kazdej vyhovuje cosi ine

rubinka
28. jún 2010

A ten Hoppan koľko berie?

bombula
28. jún 2010

na sekcii v novej pri starsich lekaroch sa nie je lahke dohodnut. resp. ak nie je na to med. dovod, tak to asi nepochodite. primar priiel na vizitu a hned sa vycitavo pytal: preco bola sekcia?! tam sa zastavo nazor prirodzene je prirodzene. jednu mamicku tam odrodili aj za stavu ze dieta bolo panvovym koncom, nechcela by som byt na jej mieste. ak by som sla este raz rodit, volim sacu.

andrea0903
28. jún 2010

@bombula ja som pripad ktory nie je bezny som unikat takze ja ked sa tam na sale objavim mam o lekarsky tim postarane.......ja mam tam skor vyhrady voci niektorym sestrickam na sale.inak lekari ok

andrea0903
28. jún 2010

@rubinka ja viem ze tych 166 eura ci kolko sa to teraz plati

camilla_1
28. jún 2010

andrea0903- ano myslim ze mas pravdu vies kazdi pise o nom ze berie vela lenze aj keby som si na to mala 9 mesiacov setrit aj tak sa oplati ved to nie je sranda v dnesnej dobe,ja osobne sa velmi bojim porodu aj sekcie aj klasickeho porodu ... ale dakujem ze si poradila lebo som o nom nepocula este nic co sa tyka porodov priamo...

rubinka
28. jún 2010

@andrea0903 - toľko stojí aj to zazmluvnenie ak sa nemýlim... či on chce toľko ešte mimo toho?

andrea0903
28. jún 2010

nie nie on berie iba tolko co ja viem
@rubinka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre