Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

maryy
22. okt 2010

@camilla_1 ahoj, ja som mala epi v novej a nemala som absolutne ziaden problem... segra a kamoska mali tiez epi a tiez bez akychkolvek tazkosti... anesteziolog bol prijemny a musi to byt skuseny lekar, cize si myslim, ze na obavy nie je dovod... 🙂

mireag
22. okt 2010

@maryy Mozem sa opytat, ake ti vysli testy na zrazanlivost? Mne vysiel zvyseny fibrinogen - co je v tehu bezne a uz ma chcel moj gyndos posielat po hematologii. Tak som si dnes zavolala priamo do anestez. ambulancie, odkial mam aj poucenie a povedali, ze je to ok. Uz som sa zlakla, ze mi to odmietnu pichnut... 😅
Mate s tym niekto skusenosti?

maryy
22. okt 2010

@mireag uprimne povedane, neviem... moja lekarka neriesila nic, co nebolo v danej chvili nutne... a kedze bezne krvne testy som mala vzdy takmer idealne, tak necitila potrebu mi ich komentovat, takze neviem... a pokial ma pamät neklame, tak v nemocnici mi tieto testy nerobili, len na pouceni pred epi som bola, cize predpokladam, ze vsetko bolo ok...

camilla_1
23. okt 2010

@maryy
Dakujem 🙂
Tak to som rada,a zabrala ti hned ? vraj kazdemu zabera inac a zalezi aj od lekara ci to vie pichnut vies...A ako dlho trvalo kym uplne vyprchala z tela po porode?

maryy
23. okt 2010

no anesteziolog mi ju pichol, ked som mala bolesti cca kazdych 5 minut... zabrala takmer okamzite a vydrzala asi hodinku... potom sa kontrakcie vratili, boli omnoho omnoho intenzivnejsie ako predtym a lekarka sa ma pytala, ci chcem dalsiu "davku", povedala som, ze ano - to mi uz ale na bolesti nezabralo, ale stacilo to na take urychlenie, ze mala bola v priebehu 20 minut v mojom naruci 😉 🙂

maryy
23. okt 2010

@camilla_1 no anesteziolog mi ju pichol, ked som mala bolesti cca kazdych 5 minut... zabrala takmer okamzite a vydrzala asi hodinku... potom sa kontrakcie vratili, boli omnoho omnoho intenzivnejsie ako predtym a lekarka sa ma pytala, ci chcem dalsiu "davku", povedala som, ze ano - to mi uz ale na bolesti nezabralo, ale stacilo to na take urychlenie, ze mala bola v priebehu 20 minut v mojom naruci 😉 🙂

camilla_1
23. okt 2010

@maryy
jeeeeej tak sa to krasne cita 🙂 aj ja si to takto predstavujem 😔

camilla_1
23. okt 2010

@maryy
...a mala si aj svojho porodnika?

maryy
23. okt 2010

@camilla_1 myslim, ze v tvojom pripade budu predstavy onedlho skutocnostou 😉 vsetko bude tak, ako ma byt a vsetko dobre dopadne 🙂

maryy
23. okt 2010

@camilla_1 ano, rodila som u mudr. rosakovej... 🙂

carmen86
23. okt 2010

@camilla_1 podla mna je jedno aka nemocka, vzdy zalezi od sikovnosti anesteziologa ale tam su sikovní 😉

carmen86
23. okt 2010

@fecova vezmi si aspon 3 latkove plienky, ked budes kojit sa ti zidu, ja som mala pre malu aj ciapocku a rukavicky,aj malu deku do postielky ked bola pri mne na izbe 😉

fecova
24. okt 2010

@carmen86 dakujem Jarka, som si aj myslela, ze treba deku a plienky.no dufam, ze budem kojit.

camilla_1
24. okt 2010

@maryy
Dakujem 😉

svetlankat
24. okt 2010

@fecova keby si nemala deku oni ti pozicaju, nie je s tym problem, ale je lepsie mat vlastnu, aspon ja som tiez mala

gabika7706
24. okt 2010

@fecova s kojenim Ti urcite pomoze laktacna sestra, pred 4 rokmi (4,5) nebola, ale teraz je a je velmi mila a ochotna, keby si mala problemy skor, nez za Tebou sama pride, urcite ju vyhladaj (na novorodeneckom), pracuje ale len do 15tej hod. Drzim palce.

fecova
25. okt 2010

@gabika7706 no dufam , ze mi pomozu, lebo si fakt uz asi nebudem pamatat ako a co, joj si to neviem ani predstavit, ale mozno to pride same nie?taky materinsky instinkt

andrea0903
25. okt 2010

@fecova jaj no cau zena tak ja idem na to utz som velmi zvedava ze co si predstav ze uz dva dni som mala poslickov brucho mi kleslo ta normalne sa bojim co mi dnes povie dokina aj na utz.............a ten instinkt pride neboj nic

fecova
25. okt 2010

@andrea0903 akurat som volala rosakovej, idem aj ja do nemocnice, len cakam na mm kym pride po mna, a ze si mam zobrat aj tasku.

fecova
25. okt 2010

@andrea0903 no nakoniec budeme aj spolu lezat na izbe

andrea0903
25. okt 2010

@fecova no fasa to fakt?tak moja dufam ze dojdes nazad s tou taskou domov a popripade dufam ze ja sa domov po tu svoju nebudem musiet vracat

andrea0903
25. okt 2010

@fecova uz mi zviera zaludok ci pana drzme si palce

fecova
25. okt 2010

@andrea0903 no bodaj by si mala pravdu, dufam, ze pojdem naspat domov, ja to tam neprezijem asi

fecova
25. okt 2010

@andrea0903 a este aj chora som, lebo maly ma priedusky chytene, tak som sa od neho nakazila

andrea0903
25. okt 2010

@fecova bude dobre uvidis mna boli cela prava strana spala som na styroch 😢 hotova som...........prezijes moja uvidis len nech ste s malickou ok ja som tak bola chora tiez daju ti ATB a vsetko prejde

fecova
25. okt 2010

@andrea0903 ani nevies aka ja som polepena, som dlho vahala si jej mam volat a nakoniec som sa odhodlala, pocuja aj tvoja mala neskutocne v noci sa pretaca a mam pocit ze tak silno kope ako keby sa motala do pupocnej snury a ty kedy ides o ktorej na utz?

andrea0903
25. okt 2010

@fecova no dobre ze si jej volala radsej nech hodi na teba oko aby bolo ok vsetko 😎 no ja mam pocit ze ta uz neprestava kopat vobec a boli to neskutocne kazdy jej pohyb akurat som mm vravela ze dajak je divne otocena abo co bo ma kope do bokov obidvoch ako keby sa nepretocila alebo co a malo mi roztrhnut brucho........nie som objednana na hodinu ale akurat sa idem obliect a vyrazam tak za 20minut 😒 ale idem s blbym pocitom

fecova
25. okt 2010

@andrea0903 no ja som jej povedala, ze pridem okolo obeda, lebo nemam s kym zatial nechat maleho, lebo mm je v robote a mama isla na urad, tak ju cakam, ked pride ,tak vyrazim, a mm mi pre istotu pride len po tasku. joj dufam, ze to nebude potrebne, ale mam divny pocit, tak sa drz a daj vediet ako si dopadla, ale keby som sa ja neozyvala, tak som tam ostala.

andrea0903
25. okt 2010

@fecova urcite napodobne ked sa neozyvam som tam prinajhorsom dame rande 😀 drzim prsty moja a budem mysliet na teba verim ze nam to dopadne ok obom

gabika7706
25. okt 2010

@andrea0903, @fecova tak co s vami baby? Neozyvate sa, zeby ste boli obe v nem? Uff, drzim palce, nech to este potiahnete aspon cez november

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre