Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

veronika60188
1. dec 2009

a vedeli by ste mi poradiť,ako prebieha zazmluvnenie dr. k porodu mimo služby?

katy2
2. dec 2009

svetlanka, to ti neporadim, lebo ja som chodila k svojmu porodnikovi a robil mi ich on, ked sme sa dohodli....
veronika, ked si vyberies porodnika, treba sa ho spytat, ci ta odrodi aj mimo sluzby, keby nieco... a potom len zajdes na sekretariat, na 16.p (pri uzv) a tam vypises tlacivo. Plati sa az po porode, ak bol mimo sluzby. Inak nie... Ale ty to uz mas za par, ja som v 38tt rodila 😉 Drzim palce... 😵

lovacka
3. dec 2009

prietoky len na ultrazvuku a objednava sa asi na centralnom prijme alebo priamo no 16 kde sa robi utz

svetlankat
4. dec 2009

LOVACKA Ďakujem

nell201
6. dec 2009

svetlankat,ja mam termin 25.2.A ty?

nell201
6. dec 2009

Mimochodom,bola som za mudr. Rosakovou.Je naozaj velmi zlata,takze z mojej strany iba spokojnost 🙂

svetlankat
6. dec 2009

NELLahoj ja mam termin 21.02.2010, tak mozno ze sa stretneme.

edusik
7. dec 2009

Nell201, ja som rodila u Dr.R. v júni tohto roku sekciou, klobúk dole, jazvička - no hľadať ju mikroskopom treba a celkový prístup super, už som bola za doky - dať bonbonieru, aby som si ju "zazmluvnila" aj na ďalší pôrod ak raz bude.. a Kraus je tiež fajn, ten ma vyšetroval pred aj po pôrode, ja mať od neho už odrodené, tak nemám boja ho osloviť, čo že má funkciu, veď rodiť musí stále...

nell201
8. dec 2009

Svetlankat,no neviem ci sa stretneme.Po vcerajsom sone mi oznamili novy termin 1.3.Asi ma picne to uz je treti termin,ale uvidime.

nell201
8. dec 2009

Edusik,uvazovala som aj teraz nad mudr.Krausom,ale moja gyn. ma odhovorila aj ked pred tym mi ho vlastne ona doporucila.Mozno preto,ze teraz ma toho naozaj vela.A mas pravdu rodi stale.Uz som dohodnuta s mudr. Rosakovou a nebudem to menit,a ani nemam dovovod.Myslim ,ze sa Krausovi prinajmensom vyrovna.Som rada,ze aj ty si s nou mala dobru skusenost a to pri zakroku,ktory mi asi hrozi a nemam s tym skusenost,kedze som pred tym rodila normale.Maly sa totiz neotocil do spravnej polohy.

svetlankat
8. dec 2009

NELL: tak hadam Ti to rychlo ubehne a vsetko bude OK. My sme uz otoceny, tak ako mame, tak dufam, ze to tak ostane az do konca, lebo niekedy mam pocit, ze sa v tom brusku toci ako sa jej zachce. Keby sa clovek mohol pozriet do toho bruska kazdy den, bolo by to super. Ja idem v utorok na buduci tyzden na prietoky, tak dufam ze to bude vsetko ok. Drzim palceky.

cory
8. dec 2009

ahojte zienky, chcem sa opytat, ked na vas prisli porodne bolesti a isli ste do nemocky, ako ste sa dostali na to sedemnaste poschodie? isli ste tym urgentnym vytahom? a ked tam nikto z personalu nebol, ako ste to riesili? totiz ja mam za par dni termin a nerada by som sa trepala s bolestami a odtekanim plodovej vody po preplnenych vytahoch 🙂 poradte mi, prosiiim 🙂

svetlankat
8. dec 2009

CURY: ahoj, neviem ci ja mam dobre info, nakolko som este nerodila, ale po prichode do nemocnice sa hlasis na centralnom prijme, oni ta potom vyvezu hore. Aspon ja mam take info, mam termin vofebruari. Drzim palceky

cory
8. dec 2009

svetlankat, dakujem velmi pekne za info, aj tebe prajem vsetko dobre 🙂

nell201
8. dec 2009

Cory,Tak ako pisala svetlankat.Prides na centralny prijem,tam ta vysetri gynekolog a podla stavu ti povedia co dalej.Pride osetrovatelka a vezme ta na porodnu salu.Nic sa neboj vsetko bude ok.

cory
8. dec 2009

jeeej nell, dakujem velmi pekne, uz zacinam poriadne stresovat, uz mam iba mesiac 😀

lovacka
9. dec 2009

cory ja som prisla na centralny prijem a kedze som nemala take brutalne bolesti tak som mohla ist normalne vytahom ale ked som bola v 28tt v noci na prijem na porodny salu tak po mna prisiel osetrovatel s vozickom a odniesol ma az pred dvere porodnej saly zalezi to od situacie 😉

veronika60188
12. dec 2009

aje tu niekto, s kým sa na Terase stretneme hádam ešte pred vianocami?

daniella5588
12. dec 2009

ahojte dievcata . chcela by som sa opytat ci ma niekto nejake skusenosti s dr. martinom hoppanom . dakujem

cory
12. dec 2009

Kto ide rodit okolo 8.januara 2010 ? S kym sa stretnem? 😵

suem
13. dec 2009

daniella Dr. Hoppan je velmi zlaty. Taky kludny, rozvazny, pekne vsetko vysvetli... teda aspon taky bol pred par rokmi, dufam ze sa nezmenil ... A ma aj ordinaciu niekde na Jazere ...
Myslim ze budes spokojna, moje kamosky pri nom rodili a vychvalovali ho do nebies 🙂

yoya
14. dec 2009

Ahojte 🙂

Cory, pýtala si sa s kým sa stretneš 8.1., tak možnože aj so mnou. Zajtra sa snáď dozviem viac a doktor mi povie, kedy sa mám pripraviť, keďže ma pravdepodobne čaká sekcia/takto sme dohodnutý, ale všetko sa môže zmeniť/. Termín mám až 18.1., ale doktor ma upozornil, že to bude asi omnoho skôr, takže mala by som byť pripravená aj od 6.-10.1.Ja budem celkom rada, keď vydžím aspoň do konca roka, rada by som, ale to nezáleží len odo mňa.Takže keď by som tam bola, tak nejako sa ozvem.Snáď sa aj nájdeme. 😀

cory
14. dec 2009

OK yoya, tak sa ozvi, hladaj cory 🙂 dufam ze aj my vydrzime, u koho rodis ty? daj zajtra vediet co a ako 😵

yoya
14. dec 2009

budem rodiť u primára dr.Mikolaja, za ním chodím, dúfam, že sa zajtra dohodneme, tak ti dám vedieť 😉

yoya
14. dec 2009

ozaj a ty? u koho budeš rodiť?

nell201
14. dec 2009

Bola som dnes na sono a robil ho mudr.Hoppan.Videla som ho sice prvy krat,ale posobil na mna velmi dobrym dojmom.Taky kludas usmievavy a mily a trosku aj posrandoval.Myslim,ze je to dobra volba ak sa niektora prenho rozhodne.

daniella5588
14. dec 2009

suem dakujem no tak asi stavim na neho :D

daniella5588
14. dec 2009

nell dakujem

lovacka
14. dec 2009

daniella neviem ci uz mas Hoppana zajednaneho ale pokial ja viem nechce chodit k porodom kedze ma male deti a aj ambulanciu.Musi to byt fakt velmi dobry znamy aby prisiel a resp co ja viem tak ze pyta aj dost za porod 😅 ale neviem ci je to pravda len viem ze 100% nechce chodit k porodom aj ked ja som mala to stastie ze sluzil resp ja som rodila u dr Rosakovej a kedze mi hrozila sekcia maly mal snuru 2x okolo krku tak som mala pri porode aj jeho aj dr Suchanka pre pripad rychleho presunu na sekciu

cory
14. dec 2009

yoya, ja budem u dr.rosakovej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre