Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

lussy83
6. feb 2013

@katy2 ja som povodne ti tam kukala ze si napisla od 30teho tyzdna..som slepa.. 😀 sorry.. 😝

katy2
6. feb 2013

@lussy83 v pohode 🙂 drz sa 😉

lussy83
6. feb 2013

@katy2 dakujem aj ty... 😉

lussy83
8. feb 2013

kocky viem ze sa to u uz preberalo,ale brala by som najaktualnejsie info..dik..jedna sa o cenu porodu v tejto nemocnic..teda kolko stoji epi,kolko stoja izby a tak..dakujem za kazdu odpoved a snad rychle odpovede kedze ma to uz pomaly aj isto chyta..a ozaj,ked pojdem po prvy krat do nemocnice teda ako myslim ze ma uz chytia kontrakcie mam ist na druhe poschodie hned a oni ma potom odoslu na 17te ci ako?ako vraivm dakujem za kazdu odpoved,aspon nebudem zmetkovat.. 🙂

stanulka25
9. feb 2013

@lussy83 Ak si zazmluvnis lekara tak to stoji nejakych 165 eur, epiduralka: bola som nedavno na poucenie a v papieroch je cena 85 eur, ale na dverach v tej anesteziologickej ambulancii bola cena 110 eur, takze predpokladam ze to uz bude ta vyssia suma. Co sa tyka izieb tak tam su ceny rozne, zalezi na type izby, presne sumy neviem, ale myslim ze od 3,30 do nejakych 23 eur

kathka0022
11. feb 2013

@lussy83 ano ak to na teba pride ides na 2.posch a stamade ta poslu na 17.posch. Ja som mala svojho dr.takze ked som bola na ceste do nemocky tak som mu volala 🙂

citronius
16. feb 2013

čo si mám pripraviť do novej nemocnice v Ke pre seba a čo pre bábätko? ďakujem za odpovede

michelle19
20. feb 2013

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci niektora z Vas nerodila niekedy teraz u p. Dr. Androvičovej alebo Dr. Vatralovej, a aka bola vasa skusenost. Dakujem.

zfidorka
20. feb 2013

@michelle19 ja som rodila u dr. vatralovej - teraz sa vola lazorcakova, spokojnost maximalna, aj dr. androvicova je velmi mila (lezala som niekolko tyzdnov v nemocke)

rubinka
21. feb 2013

Baby ked chcem epi tak treba si spraviť znova poučenie ked som ju mala už pri prvom pôrode? A ak áno tak kde? Ďakujem

carmen86
23. feb 2013

@rubinka ak mas zaujem o PEDU treba ist znova a to na 4.poschodie ARO ambulancia na poliklinike pri Novej nemocnici, číslo dverí 421, tam ťa poučia a dostaneš k tomu papiere, ktoré treba pri príjme na pôrod. sálu predložiť a povedať a v ambulancii robia kazdy den od 8-12.hod. netreba sa objednávať...

emily83
23. feb 2013

@carmen86 ahoj, a kedy sa plati za PEDU?
Netreba mi zdravotnu kartu ked pojdem do ambulancie?

dulkagabulka
24. feb 2013

Vypovedá expertné hodnotenie slovenských pôrodníc objektívne o kvalite poskytovanej zdravotnej starostlivosti? Kritický pohľad na expertné hodnotenie pôrodníc.
čast prvá http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/napisal...
časť druhá http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/item/20...

carmen86
24. feb 2013

@emily83 za PEDU sa plati az po porode, v priebehu hospitalizacie a netreba ti zdravotnu kartu...

emily83
24. feb 2013

@carmen86 dakujem!

dulkagabulka
25. feb 2013

Prof. Alfred Rockenschaub – pionier prirodzeného pôrodníctva v Rakúsku - veľmi prínosný a hodnotný rozhovor plný nových informácií...na jeho klinike bola miera cisarskych rezov len niečo cez 1%...

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/rozhovo...

rubinka
25. feb 2013

@carmen86 - ďakujem za info 🙂

Baby ešte som sa chcela spýtať, čochvíľa mám začať chodiť na poradne do nemocky, treba mi odporúčací lístok od môjho lekára? A kde treba ísť? To mi tam spravia monitory aj všetko ostatné? Ozaj ultrazvuk sa tiež nejaký robí? Lebo naposledy som bola na utz v 31. tt, do pôrodu už nebude bábo merané, či ako? Ďakujem

pasad
25. feb 2013

@rubinka viem, ze tam chodia zeny na monitor, prietoky aj usg. ale bohuzial neviem ti povedat, ci k tomu treba nejaky papier od tvojho dr.

barbie0209
26. feb 2013

Ahojte, rada by som sa podelila o skúsenosť čo sa týka pôrodu a starostlivosti po pôrode v novej nemocnici. Rodila som 26.12.2012 no musím uznať že novú nemocnicu by som len odporúčila neviem si ju vynachvaliť aj čo sa týka porodu a aj po porodnej starostlivosti.Pri pôrode som mala dr. Rošákovú jedna skvelá lekárka starala sa o mňa aj mesiac pred porodom prístup skvelý o všetkom som bola informovaná.Čo sa týka pôrodu odviedla skvelú prácu bolo to rýchle kedže som rodila CS ale pekne odviedla aj rez mam pekný no proste číslo 1 je tá dr. Rošáková a taktiež aj popôrodná starostlivosť čo sa týka dr. bola skvelá stále prišla pozrieť skontrolovať ma či som v poriadku ak som mala bolesti hneď som dostala niečo od bolesti no bolo o mna postarané, personál na oddelení milý, príjemný , ochotný. Keď by som mala opäť rodiť tak každopádne nová nemocnica a určite spomínaná doktorka.

karolina812
11. mar 2013

@barbie0209 Zdravim Barbie (a i ostatne baby), ja som prave ukoncila 35 tyzden a podla svojho lekara sa mam ist hlasit do Nemocky, ktora za mna preberie starostlivost az do porodu. Rada by som sla do Novej a o Dr. Rosakovej som pocula taktiez len chvaly. Mohla by si mi prosim poradit kam to mam presne ist na predporodne a ako sa mozem uistit, ze mojou lekarkou bude pani doktorka Rosakova? Dakujem 🙂

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pasad
13. mar 2013

@bettypo ahoj, mrzi ma tvoja skusenost a dufam, ze ste obaja s babatkom ok uz. nevadilo by ti napisat mi do spravy meno toho lekara? ja by som rada zazmluvnila jedneho v novej, tak len dufam, ze to nebude ten isty. dakujem a drzim prsty.

lussy83
13. mar 2013

@bettypo mne sa stalo takmer to iste co tebe..az na to ze mne babetko nezachranili..dneska je tomu presne mesiac..napis mi do ss kto ta odrodil a ako to prebiehalo a tka..ak teda mozes a chces..chcela by som vediet co sa ti stalo kedze mne sa stalo takmer to iste...ale hovorim moja dcerka to neprezila.. 😢

missy5
13. mar 2013

Ahojte, chcela by som vedieť ci máte niekto skúsenosti s Dr.Čelovsky z novej nemocnice,m či bol niekomu pri pôrode. Alebo, či máte info. aký je ?

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emily83
14. mar 2013

@carmen86 Ahoj, este by som sa ta chcela opytat na odber krvi pre PEDA. Na ARO amb. mi pvoedali ze odber ma robit mo moj obvodny gynekolog..Moja gynekologicka mi zas povedala ze kedze je to spoplatnena sluzba, ma to spravit nemocka ktorej to zaplatim..Volala som znova na centralny prijem atam mi povedali ze to je omyl...
Ako sa mam z toho vysomarit? Kto mi ma vziat krv? Tebe kto bral, ak si mala PEDA?
Dakujem!

pasad
14. mar 2013

@bettypo jasne chapem, dakujem za odpoved a zelam vsetko dobre tebe aj babatku.
@lussy83 je mi velmi luto vasej straty. zelam vela sily.

carmen86
14. mar 2013

@emily83 krv ti odoberu pri prijme na porodnu salu ked pojdes rodit, len tie papiere poucenie o PEDE im treba hned dat do ruky aby vedeli 😉

emily83
14. mar 2013

@carmen86 Takze to netreba skor? To mi nemohla povedat ta lekarka na ARO amb.? 😠 A tie papiere mam este dvojmo, s kopirakom. Mne sa tak vidi ze povedala ze s vysledkom krvi mam prist znova na ARO amb...Ked ja si nepametam, lebo tam bolo asi 10 medikov a to ma vykolajilo 😅 😕 😔 Mam si este zavolat na tu ARO amb., ci ako?
A dakujem za odpoved 😉

emily83
14. mar 2013

baby? ako si zistim ake mam hodnotenie od predavajucich?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre