Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

evulilik
19. nov 2011

@zuzky1104 ahoj .. no našla som na nete stránku http://www.nasilekari.sk/ ... kde su hodnotenia lekárov od pacientov .. každý tam vyjadruje svoju spokojnosť alebo nespokojnosť s prítupom lekára ... jeho odborných znalosťí ,,, a taktiež vybavenia ambulancie ... 😉

evulilik
19. nov 2011

@moira16 ale ste ho mali zazmluvneného cez nemocnicu ??? či len tak ako sa to robí - súkromne.(obálka) .. nebol problém keď hovoríš že o takej hodine musel prísť.. ??, Jasné že nik neskáče od nadčenia .. ale myslím že podráždenosť a tak ..

moira16
19. nov 2011

normalne, cez nemocnicu, oficialne podpisana zmluva. nebol ziaden problem. osobne som ho este nevidela podrazdeneho 🙂 Ked ho mas zazmluvneneho to znamena, ze je ti kedykolvek k dipozicii (mylsim porod), pretoze len malokedy vies naplanovat presny cas porodu 🙂

ivettk
22. nov 2011

ahojte ktora z vas mi vie poradiť kde sa v novej nachadza centralny prijem

reny7982
22. nov 2011

Ahojte baby, mohli by ste mi niektora v IP poslat cislo na Mudr. Rosakovu? DIK!

fibus
25. nov 2011

@andu1 ahoj este si cela?

andu1
26. nov 2011

@fibus 🙂 dnes sme prisli domov s malym uzlickom. narodil sa 22.11. o 12.05.

fibus
26. nov 2011

@andu1 blahozelam, mas to uz zasebou, uzivajte drobatko 🙂

toncika
26. nov 2011

Ahojte. Neviete nahodou kolko by sa dava porodnikovi - primarovi do obalky po porode? Diky za info.

katy2
26. nov 2011

@toncika zazmluvnenie lekara s porodom mimo jeho sluzby (teda aj primara) stoji 98 eur... v case sluzby alebo v pracovnej dobe je to zdarma....
jedine ze by si mu dala uplatok a to je uz na tebe....

toncika
26. nov 2011

Ved ide o ten uplatok...... Myslim, ze zazmluvnenie je 165 EUR vo fakultnej nemocnici. My teraz uvazujeme, kolko mu mame dat do obalky....

katy2
26. nov 2011

@toncika ja som platila teraz za zazmluvnenie a porod v noci mimo sluzby 98 eur
a o uplatku sa bavit verejne... neviem, neviem... v kazdom pripade ide o trestny cin.... 😖

toncika
26. nov 2011

Mas pravdu. Ale na nete som nasla zazmluvnenie 165 EUR, tak neviem, preco iba 98 pytali....

katy2
26. nov 2011

@toncika neviem, ja som rodila pred 6 tyzdnami.... volali sme lekara z domu, lebo som rodila v noci....

1talizmanik1
28. nov 2011

@katy2 ja som platla tych 165 oficialne v nemcnicnej pokladnici....

1talizmanik1
28. nov 2011

@ivettk na 2 poschodi

katy2
28. nov 2011

@1talizmanik1 aj ja v pokladni 😕 ale zasa aspon sme usetrili.... nechapem... urcite doplatit nepojdem 😉

1talizmanik1
28. nov 2011

@katy2 tak nemam sajnu...my sme cvakali 165,97....

lilly77
29. nov 2011

Ahojte dievčatá, mohli by ste mi niektorá poslať číslo na Mudr. Murína ? Ďakujem 🙂 Ešte sa Vás chcem opýtať v ktorom týždni ste oslovili pôrodnika,ktorého ste si vybrali.

svetlankat
29. nov 2011

@lilly77 Ak chces Murina, jehomozes kludne oslovit aj skor. Aspon budes pod dohladom,

zuzanka111
29. nov 2011

Dievčatá, dávanie úplatku je trestný čin! Takto verejne to tu nepretriasajte.

moira16
29. nov 2011

@lilly77 Obe nase dievky sme rodili pri nom. Staral sa o nas od 16.tt. Velmi vela nam pomohol. Ak este nemas tc, ozvi sa 🙂 Ale tusim kazdy piatok robi usg v nemocnici, tak sa mozete dohodnut aj osobne.

lilly77
30. nov 2011

@svetlankat Ďakujem za odpoveď,asi mu zavolám čím skôr. Vidím,že je o neho veľký záujem. 😉 Na mňa zapôsobil veľmi dobre. 🙂

svetlankat
30. nov 2011

@lilly77 urcite sa mu ozvi, ved za to nic nedas, drzim silno paste.

livka23
30. nov 2011

Ahojte dievčatá, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť, či nemá niekto číslo na MUDr. Rošákovú? Poprípade ak máte niektorá skúsenosť s pôrodom u nej, piiiište 😅

lilly77
30. nov 2011

@svetlankat
@moira16 Ďakujem za čísielko, volala som mu a dohodli sme sa, že po 30. týždni sa mu ozvem, že by to nemal byť problém. 😅

svetlankat
30. nov 2011

@lilly77 🙂

moira16
30. nov 2011

@livka23 tu o nej pisu... ona mala sluzbu pri nasom prvom porode, ale my sme mali zazmluvneneho uz Murina. Bola mila, ale asi by som sa bala po tom, co sa jej stalo v 2003.
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/mudr-rosakova-kosice-nova-nemocnica-mate-skusenost/

moira16
30. nov 2011

@livka23 http://korzar.sme.sk/c/4617266/lekarka-za-smrt-... I ked bolo to davno, ja som vybrala radsej podla overeneho odporucania kamaratky.

sweetsuzi
30. nov 2011

@livka23 ja som rodila u Rosakovej a dalsie babo jedine u nej 🙂 je pozorna, velmi dobra odbornicka a ma skvely pristup, je ludska, prijemna a snazi sa ti porod ulahcit.
Bola som s nou velmi spokojna a mam viacero kamaratok a znamych ktore maju uplne rovnaku skusenost, takze vrelo odporucam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre