Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

ewana73
8. feb 2012

@gabika7706 mne sa presne toto stalo s Radio taxi,ze som si zavolala,ked bol maly chory,dispecerka vraj posielam auto a my dole cakame a nic ,po 20min.volam,ze kde je taxi a ona,ze poslala,ze uz je urcite na ceste,prisiel o 7min....tiez to bolo na jesen...ale aspon co som si ja vsimla,pracuju tam asi len dochodcovia,na inych som nenatrafila a to vyuzivam dost casto.naposledy ked sme isli do BA sme potrebovali ist na stanicu,prisiel ako inak dochodca a celu cestu hresil a nadaval,ze ma na rukach psoriazu ci co ,ako mu lekar "dobabral" ruky a na vsetko sa stazoval.... no viem,ze je to velmi neprijemna choroba ale vsade po aute bola olupana koza,k tomu tie jeho vylevy,nadavky.....no proste hroza ,citila som sa fakt neprijemne 😒

patulka83
8. feb 2012

ahojte baby, ja som chodila ku MUDr. Suchankovi od zaciatku svojho tretieho tehotenstva (predosle 2 skoncili v 7.tt ☹ ). na odporucanie jednej sestry , ktora pracuje na novorodeneckom. Prvykrat som z neho mala naozaj zvlastny pocit, ale po pravidelnom navstevovani - od zaciatku som bola na rizikovom kvoli zlemu zrazaniu krvi, sme si nejak "sadli" a rozpravala som s nim "jemu vlastnou recou". Dost som mu oponovala, co ho zrejme aj trosku uzemnilo, videl, ze mam svoj nazor a cuduj sa svete po par stretnutiach bol uuuuuuplne normalny. Moje tretie tehotenstvo som aj vdaka nemu dotiahla do uspesneho konca a velmi mu za to dakujem. A nebojim sa povedat, ze sme sa mu aj s manzelom "patricne " podakovali a urobili by sme to znovu. 🙂

matonka26
8. feb 2012

@patulka83 jeeej konecne aspon jedna spriaznena dusa 😎 presne tak ako vravis, u nas to bolo to iste,na zaciatku mierny sok, ale casom ok..aj ked musim priznat ze aj potom ma vedel este prekvapkat 😀

patulka83
8. feb 2012

🙂 tiez si bola na rizikovom ? ked som za nim chodila na usg, tak v cakarni vsetky baby, co tam boli hospitalizovane, hned ze "suchanek robi, ked nemusis, nechod " : 😝 a ked som im este povedala, ze je to "moj " doktor a ze ho chcem pri porode, pozerali na mna ako na vyjav... :D

matonka26
8. feb 2012

nie nie na rizikovom som nebola, len presne tie pocity prve z neho boli rovnake ako u teba,ale kebyze si mam vybrat pri dalsom tak zasa jeho..ono co zena to nazor a dojem, mne sa pacila jeho uprimnost ze sa na nic nehral a ku mne bol vzdy mily,aj ked to malo asi viac dovodov preco bol 🙂

patulka83
8. feb 2012

hmm 🙂 aj tebe sa zakazdym pytal ze kde pracujes ?tym ma totalne dostal...az raz som otvorila dvere a po pozdrave som mu hned povedala, ze pracujem tam a tam 🤐 presne ako pises, pri druhom ho znovu vyhladam 😉

matonka26
8. feb 2012

no mna si podla mojej roboty zapamatal a ked ma stretol napr dole ked sme chodili na monitor tak kukol na mna a vravi to ste vy ta koziarka zeee? 🙂 a ja hanbaaa 😝

dany1986
8. feb 2012

@patulka83
@matonka26 kocky ja tiez mam s nim dobru skusenost lebo ked som lezala v nemocke stale som mala to stastie,ze na usg bol on 🙂 mna pre zmenu sa stale pytal na skolu...co studujem a co som studovala to bolo u neho pravidelne na usg 😀 a ked som mu povedala na aku strednu som chodila tak pozeral na mna jak na zazrak zee to aj taku skolu mame v ke ??? 😀 😀

patulka83
8. feb 2012

@dany1986
@matonka26
tak predsa nejake pozitiva na pana MUDr. Suchanka 😉

matonka26
8. feb 2012

@patulka83 ale heeej 😉

evulilik
8. feb 2012

@gabika7706
@matonka26 no to bol ten 3 Eurový taxi 😠

tinuska12345
12. feb 2012

ahojte.
Neviete mi poradit, kde mam v novej nemocnici na Terase absolvovat pohovor o epiduralke. Netusim kde mam ist a kedy tam mam ist, co k tomu potrebujem.velmi pekne dakujem za radu.

matonka26
12. feb 2012

@tinuska12345 ahojky to ta dr posle, ale je to v poliklinike len neviem na ktorom poschodi to bolo,ale to ti aj dr povie ...nic k tomu nepotrebujes oni ti daju precitat poucenie a hotovo... 🙂

tinuska12345
12. feb 2012

@matonka26 ja mam taku mladu doktorku a ona mi nevedela povedat, kde to je. ale vraj tam robia iba do 12-tej.ake je to oddelenie?vraj 3.poschodie...a ta poliklinika, to je ta budova oproti zastavkam?dakujem🙂

eeffka
12. feb 2012

@tinuska12345 ano 3.al 4, nepamatam 🙂, tej 7.p budove optoti zastavky 18ky , anesteziologicka ambulancia a ambulancia pre liecbu bolesti, ale este vas poslu na testy zrazania krvi, predtym to nerobili ale teraz vam to bez nich nepichnu.

tinuska12345
12. feb 2012

@eeffka dakujem velmi pekne.tak tam skusim zajtra zajst a hadam to vybavim.

zuzky1104
15. feb 2012

@tinuska12345 4te posch. 😉

bintang
16. feb 2012

Baby koľko plienok mám vziať so sebou do pôrodnice, stačí mi to 78ks balenie Pampers? a tie plienočky dávam sestričke, alebo ich mám pri sebe na izbe a oni si ich potom odtiaľ berú? A prosím mamičky, ešte jedna otázočka: Ak má drobček predpoklad, že bude mať už pri narodení cez 4kg na aké plienočky sa mám zamerať na tie newborn 2-5kg, alebo radšej tie mini 3-6kg.

gabika7706
16. feb 2012

@bintang moj maly mal pri narodeni 4370 g, pouzivali sme Pampers premium care 2-5 kg, v porodnici stacia aj tie, doma neskor uvidis, ci zapnes alebo ci ho budu tlacit na nozickach...78 ks balenie staci bohate, pokial teda nebudete v nemocnici nejako dlhsie kvoli zltacke, ale to by Ti potom priniesli z domu dalsie. Ked som ja bola v porodnici, chodili sestricky pre plienky, vzdy vzala par kusov, ziadne odovzdavanie celeho balika sa nekonalo. Ale my sme boli po cisarskom, takze maly bol u nich prve 3 dni a neskor tiez viac-menej, lebo sa tam slnil u nich v solarku

bintang
16. feb 2012

@gabika7706 ďakujem Gabika 🙂

gabika7706
16. feb 2012

@bintang drzim palce, nech vydrzi drobec v brusku co najdlhsie a pevne zdravie vam obom 🙂

matonka26
16. feb 2012

@bintang ja ked som rodila, tak som im cele balenie dala aj utierky...tiez som bola po sekcii tak mozno preto zeby furt nexodili po plienky...

dany1986
16. feb 2012

@bintang ja som im dala 5-6 plienok + vlhcene servitky a ked im dosli plienky stale mi to sestricka povedala a dala som jej znova 🙂ale cely balik nedavaj,,lebo ich budu pouzivat pre romcata 😀D

camilla_1
16. feb 2012

@dany1986
No neboj sa su aj romky ktore maju na plienky ja som doniesla cely balik a nedali z neho ani jednu plienku nikomu inemu len mojmu malemu tak sa kontroluj co pises ...

dany1986
16. feb 2012

@camilla_1 ja sa kontrolujem co pisem lebo pisem pravdu...ale aj ty mas pravdu nie kazda romka je taka ale konkretne som mala na mysli tie z L 9 alebo tie kt.tam nechaju deti....

matonka26
16. feb 2012

baby viete niektora ako vyzera dr. Bozsermeni ( neviem ako sa pise taze sorryy 😎 )

bintang
16. feb 2012

@gabika7706
@matonka26
@dany1986 ďakujem dievčatá 🙂

gabika7706
16. feb 2012

@matonka26 no viem ako vyzera ale ako Ti to opisem? 🙂 Chudy, vysoky ...

suem
17. feb 2012

@matonka26 😀 Dobreee, sa bavite o nom ako o Fantomovi FN SNP 😀

matonka26
17. feb 2012

@gabika7706 a ma sive vlasy? a taky celkom na svoj vek dobre vyzerajuci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre