Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

fecova
10. nov 2010

@gabika7706 no presne tak to bolo teraz aj so mnou, Rosakova sa velmi nepotesila, ze idem domov, ale primar ma pustil,tiez som musela slubit, ze budem lezat, ale ked mas doma 4 rocneho certika tak to niekedy nejde, no som zvedava ako ja dopadnem s tym porodom, lebo mna neskutocne bolia panvove kosti

dany1986
10. nov 2010

@gabika7706 ked mala zimova sluzbu stale pisala do karty ze mame bolesti pricom ziadne neboli lebo zevraj nemozme lezat v nemocnici ak niesu bolesti..............ze je to hlavne udaj pre poistovne lebo by inac nic nehradili ........

martinka17
10. nov 2010

nevie niekto náhodou čo je s andrea0903?

andrea0903
11. nov 2010

@martinka17 no doma som od pondelka aj to ten pako primar ma nasral lebo do prepustacej spravy mi napisal ze som sla domov na vlastnu ziadost 😠 v nemocnici som bola dva tyzdne potom po tyzdni zacali malej blbnut ozvy 3dni som lietala po sale chystali ma na sekciu a nakoniec pan primar mudrlant rozhodol ze on ziaden dovod nevidi ze vsetko je v poriadku a dokonca mi termin porodu presunul az o mesiac dozadu!!!!!!!!!!! 😖 dneska idem akurat na kontrolu aj na USG dalsie a podobne uvidime co dalej pretoze kazdy lekar vravel daco ine......jeden mi nameral na utz take miery malej ako pred mesiacom lekarka zas daco druhe dalsi lekar daco tretie tak ja nemam ani sajnu o tom kolko mala vazi ci meska v raste alebo nie som skratka nasrata jak pes lebo neviem nic 😠 tak hadam mozno dneska mi dalsi lekar povie daco ine uz fakt neviem.............inak som ok bolesti ziadne brucho netvrdne vobec krcok na 1,5cm uzavrete a ako povedal pan primar odbornik hlavicka balotuje nad vchodom 😀 tak uz len teraz cakat co bude dalej

martinka17
11. nov 2010

@andrea0903 ahoooooj, veľa som na teba myslela, som ti stále kotrolovala blog, čo nové 😀
TEDA, primár to je Kraus? Lebo len toho tam poznám...vraj je odborník, ale trošku no "neľudský". NEviem, len na codbe som ho videla, sestra chodí do poradne a je spokojná, ťažko posúdiť 😖
Tak len keby už bola malinká na svete, to by bolo najlepšie 😉 a nezabúdaj aj doma oddychovať 😵

andrea0903
11. nov 2010

@martinka17 nie Kraus je prednosta a ten bol OK primar je tam MIkolaj a ten je jak pako netusi ani kde je sever.......a doma oddychujem mam v§csi veget ako asi ine maminy......muz je doma koli mne deti jedna v skole druha v skolke tak co dodat uz len cakame teraz kazdym dnom kedy to pride 😀

martinka17
11. nov 2010

@andrea0903 joj, tak hlavne, že ste tak ďaleko došli a už len pár dní a teraz sa to iste podarí ukážkovo potiahnuť k termínu. Ale ak by ste boli 5 už dnes, ja by som len blahoželala 😀

andrea0903
11. nov 2010

@martinka17 jaj nesranduj ze uz dnes 😀 staci zajtra 😀 😀 😀 ale nie dufam ze to potiahneme spravnym smerom a moj muz dufa ze malinka sa narodi na jeho meniny a tie ma on 30.11. a ja budem akurat vtedy mat ukonceny 37tt tak sa nechame prekvapit

gabika7706
11. nov 2010

@andrea0903 tak drzim palce nech to dotiahnete spolu s princeznou co najblizsie k terminu 🙂

martinka17
11. nov 2010

@andrea0903 tak potom nech malá potiahne ešte tých pár dní a nemusíš mužovi nič kupovať na meniny 😵

andrea0903
11. nov 2010

@gabika7706
@martinka17 dakujem dufam a verim zaroven ze to tak bude......a odbijem tym aj Vianoce ne?

martinka17
11. nov 2010

@andrea0903 tak jasnéééé, on bude nadšený ešte pár rokov, máš po probléme 😀

fecova
11. nov 2010

@andrea0903 sranda ze hlavicka balotuje nad vchodom aj mne to iste napisali, asi opisali moju prepustaciu spravu, lebo to iste mam ze 1,5cm uzavrete. a ako kontrola?

andrea0903
11. nov 2010

@fecova ja mam skor pocit ze ten pako pisal kazdemu to iste stavim sa s tebou ze urcite to napisali aj Zite do spravy 😀 zajtra idem na monitor v pondelok na krv a vyter potom ma vypise na matersku az a mam brat do uvahy to co povedal Murin aj to ako mi urobil ultrazvuk a napisala normalne ze mam ukonceny 34tyzden a bezi mi 35tt mala dost ked som jej vravela co bolo

fecova
11. nov 2010

@andrea0903 ale ako ze nemas este papiere na matersku? lebo mne tak povedala v pondelok na socialke, ze ked nedonesiem papiere do 15.11, ked robia uzavierku, tak dostanem prvu matersku az v januari za dva mesiace.

andrea0903
11. nov 2010

@fecova tak lebo ja to mam tak vybavene ze mne je jedno kedy ju dostanem pretoze ja prechazdam priamo z rodicovskej dovolenky ktoru mam s Vaneskou do jej 6.tich rokov rovno na matersku to je taka poistka kdyby neco

fecova
11. nov 2010

@andrea0903 jaaaaj ta si mala povedat, a co nove?ja budem v pondelok volat lekarke, ze kedy mam prist, inak ti poviem, ze monitor zacal pipat, odchadzali ozvy, az lekar prisiel z tej ordinacie, ze co sa deje a ja ze neviem, tak mi kazal sa pretocit na bok a uz bolo dobre, lenze ja som stale ako lezala na boku, no nevadi, povedal, ze ked chodim ku Rosakovej, tak ze on to nebude riesit, ze mam ist za nou.

andrea0903
11. nov 2010

@fecova no bohovsky ta si ma potesila dufam ze mne to tam pipat zajtra nezacne bo ma urve ta mozno len mala ti usla na druhu stranu abo co a inak ako?nevolala si s Helou bo Zuzka mi pisala ze ju vraj vcera prepustili domov tak neviem ze co

fecova
11. nov 2010

@andrea0903 hej bola som za nou v pondelok, hovorila, ze maly ostava v nemocnici a ona ze bude za nim chodit a ze ked porodim, tak ma pride pozriet a nedohodli sme sa nejak na stretku, tak ona ma teraz asi ine starosti, si ma nakazila more, uz aj mne tecie

andrea0903
12. nov 2010

@fecova sa opicis hej? 😀 😀 😀 no to som rada ze je ako tak ok jej malinky a Hela byva blizko tak to ma k malemu na skok kym nekoji.........a ty si uz s Rosakovou dohodla ci ides spinal alebo celkova?

fecova
12. nov 2010

@andrea0903 neopicim, co siiiii, idem za nou nabuduci tyzden, ale asi nebude chciet robit celkovu, ked nie je dovod, cize mi ostava ten spinal, uz sa s tym nejak pokusam vyrovnat, a ty co nove? moja mala je akasi cudna posledny tyzden, cez den spi, cely den fakt a odbije 17.00 a koniec sveta, prevalovanie, kopanie, ckanie, no umieram z nej, dajaka je ospala cez den.a zmenili sme meno bude nakoniec Deana, lebo Diana sa mi az tak nepaci.

andrea0903
12. nov 2010

@fecova no ta len si pekne zvykaj na spinal no ja som dnes bola na tom monitore vsetko ok mala mala dobre ozvicky vyskocili len ked kopla a pod 130neklesli pozrel ma aj a povedal ze hrdlo mam na 2cm a nie na 1,5cm ako primar napisal a mam si urobit interne este mam ist na sono k Murinovi cez tyzden a potom uz len na CPO do poradne nic som neplatila a Kolinovsky bol v pohode tiez takze som spokojna........no mne mala toto robila inac donedavna teraz je aktivna cely den ale az tak ze ma boli cele brucho co ma furt rozkope 😀 no a Deanka sa aj mne viac paci my sme zvazovali predtym ze ak tak Deanku ale zakotvili sme inde 🙂 a to interne si mam urobit koli sekcii ta som dilino z toho

kvojtanikova
12. nov 2010

@andrea0903 ahoj andrea vitaj doma po dlhom case, som rada ze ste obidve zatial v poriadku, tak sa len drzte a oddychujte a mozno do toho 30.11. vydrzis... ja akurat zvazujem ako porodnika Mikolaja, lebo bol aj pri mojom synovi, no ale teraz si ma od toho asi aj odhovorila🙂 inac on uz aj vtedy mal taky divny pristup ale zas na kvalitu prace sa u neho nemozem stazovat, tak neviem...

fecova
12. nov 2010

@andrea0903 no ja uz nebudem chodit na CPO ku Kolinovskemu, lebo sa ma pytal ci ma porodnika, tak som povedala, ze mam Rosakovu a on ze mam chodit k nej a ja si tiez mam spravit interne kvoli sekcii, a to kde mam ist? za obvodnou lekarkou ci co? ci sa opytam Rosakovej?ja som z toho mimo.

andrea0903
12. nov 2010

@fecova no mala by ti dat Rosakova papier ze ziada o interne a potom ty s tym papierom musis ist za obvodnou ta ti da vymenny listok na interne a pojdes tam aspon ja som si tak vybavovala......no ale chapes aj Kolin. povedal ze odporuca sekciu ta ja uz fakt neviem ☹
@kvojtanikova dakujem tak verime si ze vydrzime teda.......neviem mam pocit ze je tam trosku viac odbornikov ktori su lepsi ako Mikolaj ale to je moj nazor

fecova
12. nov 2010

@andrea0903 no ked budes chodit teraz uz len ku Kolinovskemu, tak on napise pred porodom zaver, ze odporuca sekciu, aspon tak mi vysvetloval, inak mne primar povedal, ze isto bude sekcia, ale nikde to napisane zatial nemam, len mi to Rosakova potvrdila.

watergeenie
12. nov 2010

Caute baby, neviete nahodou, ci este v novej nemocke robi MUDr. Posluch? Pred 2 rokmi bol primar a neviem, ci uz je uplne na dochodku, alebo este robi konzilia alebo co. Diky 🙂

andrea0903
12. nov 2010

@watergeenie bol tam ale myslim ze je skor na 16,tom
@fecova no ta fasa si ma potesila ta teraz ja uz fakt neviem jak budem rodit 😠 a som ti vravela ze ten primar je kus mimo ci co uplne od veci vravi pise ta neviem ale podla mna ked ti Rosakova povedala ze sekcia tak bude sekcia urcite

fecova
12. nov 2010

@andrea0903 nie si aj na facebooku?

andrea0903
12. nov 2010

@fecova som cica nomalne by si neverila a este len tam jaku mam fotku neuveris 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre