Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

dany1986
13. nov 2010

@watergeenie ahoj teraz je na 16posch. tam je vedúci oddelenia ...

watergeenie
13. nov 2010

@andrea0903 @dany1986 Dakujeeeem a drzim vam palceky, nech vam vsetko dobre vyjde a nech mate coskoro zdravucke deticky uz doma 🙂 My sme este len na zaciatku, v sablovacom stadiu 🙂

gabika7706
13. nov 2010

@watergeenie ze sablovacie stadium 🙂 nech to teda skoro prejde a prajem pohodove tehotenstvo

otulik
14. nov 2010

ahojte mate niektora skusenosti s primarom Mikolajom?pri porode?alebo koho by ste mi odporucili v novej nemocnici ku porodu?

nani7278
14. nov 2010

@otulik Ja by som bola za Murína, zažila som ho pri pôrode, bol veľmi ľudský a zdá sa mi, že je aj dobrý odborník.

otulik
14. nov 2010

@nani7278 a je este tam?

nani7278
14. nov 2010

@otulik Áno, je

anulik888
14. nov 2010

@otulik ahoj, nemam skusenost pri porode s Mikolajom ale mam s nim skusenost a nie velmi dobru. aj kamoska ktora mala u neho dohodnuty porod si postazovala ....

otulik
14. nov 2010

@anulik888 koho by si mi poradila?ty si uz rozmyslala kto ta odrodi?

jantulka
15. nov 2010

ahojte neviete mi niektora z vas povedat zoznam co vsetko budem potrebovat do porodnice.dakujem

gabika7706
15. nov 2010

@jantulka okrem hygienickych potrieb, porodnickych vloziek a oblecka pre seba si urcite pribal aj pribor a pohar (hrncek). Ja som mala aj termosku, deku pre maleho. No a tiez OP, kartu poistenca, tehu knizku, sobasny list, nabijacku na mobil, krem na bradavky, aspon 2 bavlnene plienky, glycerinove cipky, sprej do nosa (s morskou vodou - suchy vzduch)...Pre babo nepotrebujes, okrem plienok a vlhkych utierok, nic - az pri odchode domov.

jantulka
15. nov 2010

@gabika7706 dakujem pekne

watergeenie
15. nov 2010

@gabika7706 Dakujeeeeem 🙂

fecova
16. nov 2010

baby oznamujem ze andrea0903 porodila dievcatko.

martinka17
16. nov 2010

@fecova dííík, a sú obe v poriadku?

fecova
16. nov 2010

@martinka17 no podla fotiek vyzera, ze ano

martinka17
16. nov 2010

@fecova tak super, si zlatá, že si napísala 😀 a ty sa kedy k nej pridáš?

jantulka
16. nov 2010

@fecova a su v poriadku ved ona mala rodit vtedy ked aj ja to nejako skoro

martinka17
16. nov 2010

@jantulka ona mala rodiť minimálne o 2 týždne skôr a myslím si, žeje šťastná, že potiahli až doteraz a nerozpadla sa na 2 už skôr 😀

jantulka
16. nov 2010

@martinka17 no to mas asi pravdu lebo predsa v 36tt to uz nie je take rizikove

martinka17
16. nov 2010

@jantulka u nej iste lepšie ako niečo prešvihnúť 😉

zuvu1010
16. nov 2010

@otulik ja som ležala v novej n. mesiac a vystriedalo sa u mňa viac lekárov, ale mala som vybraného MUDr. Jozefa Knopa bola som spokojná,on sa rozhodol ukončiť tehotenstvo a nakoniec to všetko dopadlo super,hoc po tyždni som bola zase na sale a robil ma MUDr.Branislav Murín ten je suprovy veľmi ľudský dobre som sa cítila a vôbec nebála a ja som poriadny strachopút,a veľa žien si pochvaľovalo MUDr.Ivetu Rošákovu.a o MUDr.Mikolaj velmi pekne nerozprávali

otulik
16. nov 2010

@zuvu1010 nechcem tu nikoho hanit ziadneho lekara len ja som tiez strachoput ale chcem ludskeho lekara nie co na mna bude vrieskat pri porode a aby to dopadlo dobre vsetko....dakujem ti za typi lekarov velmi si mi pomohla uz viacero bab mi pisalo tych lekarov 😉 este raz dik

gabika7706
16. nov 2010

@fecova pozdravuj andreu a ze blahozelam, nech sa drzia baby 🙂

fecova
16. nov 2010

@martinka17 tak my sme sa v nemocnici dohodli, ze ideme na to akoze spolu, len nejak ma predbehla, ja este mam vydrzat aspon tri tyzdne pokope a potom ideme tiez na to, ale ona ma tam mozno pocka,
baby odkazem jej vsetko co ste popisali, a su v poriadku.

camilla_1
18. nov 2010

Ahojte kocky hlasim sa ze to mam za sebou . Syncek sa narodil 7.11.2010 o 11.25h. s mierami 2080gr a 50 cm . Musim povedat ze vsetky sestricky komplet na novorodeneckom na gyn.odd. boli super kazda jedna . Mudr.Molokac ktory bol pri porode bol uplne super bez neho a manzela by som to vobec nezvladla pretoze zacal porod spontanne a skoncil sekciou.Velka vdaka a chvala Dr Molokacovi . Odporucam Novu nemocku vsetkymi desiatimi,podarilo sa nam byt na nadstandartke velkej s telkou,gaucoukou prebalovacim pultom Izb.c.5 .... Zla skusenost Dr.Boszormeniy neviem ci pisem spravne... a inac som so vsetkym bola spokojna pricom som dost narocna 🙂 Drzim vam palce !! 😀

kvojtanikova
18. nov 2010

@camilla_1 blahozelam!!! super ze si to zvladla a drzim vsetky palce aby kazda chvilka s babatkom bola pre vas nazebudnutelna a krasna...

meruska
18. nov 2010

@camilla_1 blahozelam a super ze si bola spokojna, lebo tiez sa mi zdalo ze vela ocakavas , podla toho co si sa tu vzdy pytala 😉 a usla sa ti i najlepsia izba...mala si teda super stastie, ale najvacsie stastie je teraz asi tvoj Samko 😉 preco ale nakoniec sekcia?

gabika7706
18. nov 2010

@camilla_1 blahozelam 🙂 prajem skore zotavenie, vela mliecka a Samkovi dobry apetit 🙂 Super, ze vsetko dobre dopadlo (preco sekcia?) a aj izbu si veru mala tu najlepsiu 🙂

martinka17
18. nov 2010

@camilla_1
blahoželáááme, máš to za sebou a teraz to už bude super 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre