Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

gabika7706
17. feb 2012

@matonka26 ano, ano 🙂

@suem vsak ak mas foto, tak daj 😉

matonka26
17. feb 2012

@gabika7706 taaa to som potom aj ja mala nepriamo tu cest..jaaaj no 🙂

adelaida33
17. feb 2012

ozaj, dobrý nápad, dajte jeho foto, ak máte niekto, možno aj ja som ho "stretla"... 😅

matonka26
17. feb 2012
bintang
17. feb 2012

@matonka26 @gabika7706
môj muž hovorí, že vyzerá ako Leslie Nielsen 😀

matonka26
17. feb 2012

@bintang hej hej take daco moze byt..ja som ho len raz videla ked som cakala na svojho dr ale nevedela som ze to je on 🙂

eeffka
17. feb 2012

Ja som cerstvo porodena a hned na CP som sa pytala kto sluzi.nastastie moji ,,favoriti,, mali volno. Usla sa mi Dr.dianiskova, mila, ludska super pristup aj so sestrami.mena neviem. Rodila som v noci takze klud.ziadne studentske procesie 🙂 som nadmieru spokojna,nakolko fnsp bola volba kvoli vzdialenisti.

dany1986
17. feb 2012

@eeffka ja som sa tiez hned na CP pytala kto ma sluzbu 🙂 a tiez som 2krat rodila v noci a to bol taky klud.... nebolo tam prilis vela ludi 🙂 to je asi ta vyhoda ked sa rodi v noci lebo cez den tam je moc,moc ludiii 😀

gabika7706
17. feb 2012

@eeffka prajem skore zotavenie a vela vela zdravicka obom, ja som mala prvy cisarsky na zeleny stvrtok vecer, bol vtedy aj "akoze" strajk, ale to len tak symbolicky mali stuzky pripnute, taka celkova pohoda tam vladla,klud...neda sa to porovnast s tym druhym, ten bol v pondelok rano, no to bola ina kava

eeffka
18. feb 2012

@gabika7706 dakujem,dufam ze nas v pondelok uz pustia. Tu na 17.tom je dost kosa,vezmite si pre deticky deky a ciapky na nic.

matonka26
18. feb 2012

@eeffka blahozelaaam 🙂 inak som nevedela ze nova nemocka ma take vymozenosti ako wifi 🙂 inak ta dr co mala sluzbu-taka mlada blondina dlhsie vlasy?

eeffka
18. feb 2012

@matonka26 ze WiFi 🙂 ,co si nedonesies nemas,ja som zabudla pribor a pohar tak som chvilu jedla s bagrom. A ta lekarka to bude,dlhsie blond vlasy.tak 35?,trosku silnejsia. Vcera ma dokonca bola pozriet ako sa mame.

matonka26
19. feb 2012

@eeffka hej ani ja som nemala prvy den pribor ta polievku som vypila a druhe rukami abo som nejedla vobec uz ani napamatam 😀
a ta dr,ja len preto sa pytam lebo a mi zda ze ona mi stehy vyberala ale nie som ista ...sa mi nezda ze by bola pri sebe,ale tam su skoro vsetky inak mlade,super mila bola teraz si nespomeniem na meno ale taka mladucka vravela ze je mladsia ako ja takze tak 26 moze mat tmave vlasy zvykla xodit na vizity casto

evulilik
19. feb 2012

Ahojte mamičky .. viete poradiť .. do nemocky mám vziať aj nejake oblečko pre bábo na pobyt v nemocnici alebo perinku ?? či to nam daju tam ich oblečko a ja mám doniesť len plienky a oblečko domov ... 😕 mam aj latkové plienky doniesť ??

julcek
19. feb 2012

@evulilik oblecko pre male na pobyt tam ti daju aj perinku, potrebujes len pampersky, vlhcene obrusky, kremik na zadocek ak by bolo treba, a zhruba 3 ks latkovych plienok. Vlastne oblecko az na domov

evulilik
19. feb 2012

@julcek ďakujem 😉 a poštolky ???

julcek
19. feb 2012

@evulilik postolky az na domov ked budes odchadzat tak potom nech ti donesu 🙂

julcek
19. feb 2012

neviete mi poradit, ak by som chcela nadstandardku izbu, treba ju vopred nejako rezervovat, alebo aky je postup ???

katy2
19. feb 2012

@julcek rezervovat sa nadstandardka neda... treba len verit, ze nejaka bude volna, ked budes rodit... treba si ju pytat hned pri prijme na sale... 🙂

julcek
19. feb 2012

@katy2 tak dakujem za info, pri prvom bol taky natresk ze nebola sanca na nadstandardku tak teraz by som chcela aby to vyslo

katy2
19. feb 2012

@julcek ja som oba porody bola najprv na 16.p.... Pri prvom sa mi potom usla nadstandardka, pri druhom nie... ale hlavne je, ze vsetko dobre dopadlo a deticky su zdrave... ostatne je uz len fakt vedlajsie....

julcek
19. feb 2012

@katy2 no ja tiez tak hovorim ze ked sa neujde tak ze sa svet nezbori, ja som pri prvom bola na izbe so super babami, len akurat ja som tam bola 9 dni kvoli zltacke s malym a dost mi vadilo ze ma potom presunuli a este som zazila 2x odchody spolubyvajucich

dany1986
20. feb 2012

@evulilik postolky nemusis staci az ked das doma.....

matonka26
20. feb 2012

@dany1986 a mozno ani nebude treba davat 🙂

gabika7706
20. feb 2012

@evulilik postolky netreba vobec, iba ak Ti ortoped povie, ze isto treba...ja som nedavala vobec, ani doma. Ak je problem s klbikmi, len postolky to nevyriesia...zbytocne babo takto zatazovat

dany1986
21. feb 2012

@matonka26
@gabika7706 tak to mate pravdu ja som nedavala vobec a vsetko je v poriadku

matonka26
21. feb 2012

@dany1986 ani nasa nepotrebovala 😎

1talizmanik1
21. feb 2012

@zuzka111111 o boszormenyim viem tiez svoje.....kus k****a.....

1talizmanik1
21. feb 2012

@kathka0022 ja na neho nemam ani 1 dobre slovo.....

camilla_1
21. feb 2012

@dany1986

L9 si mala napisat ked uz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre