Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

bene
26. apr 2009

no v pondelok budem volat a on povie kedy maam dojst tak ti napisem

gomolova
26. apr 2009

Ahoj Dankaa,Ja sa chystám rodiť v novej nomocnici,termín porodu mám koncom mája,a Ty

gomolova
26. apr 2009

Ahojte baby,tak čo ako sa citite,mne už odbyje iba jeden mesiac a mám to za sebou,už chcem mať potom,,,,

mystery7
26. apr 2009

gomolova: a kedy mas termin? ja mam termin tiez koncom maja, mozno sa tam stretneme 😉

kvila
26. apr 2009

joj, zeny, ja mam uz totalne dost ☹ Chcem rodiiiit!!! Uz mi je taak dlho, ze uz nemozem o porode nic ani pocut ani citat, uz sa citim vselijak, vlastne uz 2 tyzdne sa citim tak, ze kazdu chvilu by som isla do porodnice a oficialny termin je v piatok 2.5., tak som zvedava. Ale tak ma uz picha na spodok, ze fakt mam pocit, ze to dieta zo mna vypadne kazdu chvilu 😝

norik1
26. apr 2009

juj Kvila, verim ti 😔 neboj zachvilu mas po tom 😉 a potom uz bude fajn - ved to poznas 🙂

kvila
26. apr 2009

no, po prvom porode to tak skoro fajn nebolo, ale po druhom porode a doma pri dvoch detoch verim, ze nebude casu sa lutovat a bude to fajn velmi skoro... joj, len keby to uz prislo. Kazdy den, ked som s malym von cakam, ci mi odtecie voda na pieskovisku, alebo pri hojdacke, alebo v obchode 😅

betty111
27. apr 2009

Ahojte baby smiem sa k vam pridat? 🙂

bene
27. apr 2009

ahojte babz, chcem sa spytat, chcela by som ist si vybavit tu epiduralku, musim mat nejaky vymenny listok
alebo nieco do novej nemocnice?
alebo nieco od doktora ci len dojdem a poviem ze som dosla na poucenie a oni mi zoberu krv a daju tie
papaiere podpisat?
ako to je?
dik za info

tinaa
27. apr 2009

bene ja som isla rovno za anesteziologickou, tam sa podpisali papiere, ona mi vsetko vysvetlila, a potom som ich len odovzdala pôrodnikovi. Potom to treb ist vyplatit do pokladne, a pokial by nebola aplikovana pri pôrode, tak ti peniazky vratia. To bol aj môj pripad 😀

bene
27. apr 2009

dakujem tinaa,
len ja neviem ci nahodou neberu aj krv a ci nemam prist rano nenajedena.
asik to necham na stredu ked pojdem za dokim a spytam sa.

norik1
28. apr 2009

bene neberu krv, nemaju preco.... 😉

katka2808
28. apr 2009

kočky a co teda robia? nejake vysetrenia? mna to tiez caka coskoro.

norik1
28. apr 2009

no ja som mala len poucenie, slovne. Aj to pocas porodu 🙂

bene
28. apr 2009

norik ale teraz ti ju nepichnu ak nemas pred porodom poucenie a vraj beru aj krv ako predoperacneee len nie som si istaa

veland
28. apr 2009

ahojte.ja som bola v anesteziologickej ambulancii pred 2 tyzdnami - ponaucenie bolo o tom, kde sa to picha...podpisala som papier, dr. vyplnila dotaznik o chorobach a je k tomu potrebny odber krvi - riesi sa zrazanlivost, tieto odbery robi gynekolog alebo vseobecny lekar. Mne zobral krv moj vseobecny lekar. Ale tie odbrery urobia aj pri prijme - pred porodom v nemocnici....ale je dobre ich mat skor a prist s tym uz do nemocky.

bene
28. apr 2009

dakujem veland, tak pojdem za tym mojim gynekologom nech tu krv zoberie
ironia je ze je v mexiku tak verim ze tu prasaciu chripku neprenesie na mna 😀

veland
28. apr 2009

😀 tak to hadam nie....
.....nuz ale najprv chod do tej anesteziologickej ambulancie....tam ti daju papier, ake odbery potrebuju..

edusik
28. apr 2009

ahojte, ja mam termin 22.6. ale SC takže asi skôr. Mam otazočku - da sa v novej nahradiť klystír JAL-om? Sestrička mi pri obhliadke odd. povedala, že klystír musí byť stále, ale nepýtala som sa ešte na ten JAL....

katka2808
28. apr 2009

bene, nestras,... 😕 😀

norik1
29. apr 2009

hej baby viem ze teraz uz musi byt poucenie pred porodom, no a kedze som si robila predoperacne vysetrenia, asi to bolo aj tam lebo prepokladam ze pri riziku operacie potrebuju vysetrit aj zrazanlivost... juj veland tak to drzim palce, zachvilu to mas za sebou 😎

edusik, ja som si dala klasicky klystir ale na poziadanie ti aplikuju Yal. Mne ho porodnik moc neodporucil, tak som si dala radsej klasicky....

mystery7
29. apr 2009

ja som bola teraz u mojej gynekologicky a ona mi brala krv na nejake testy. vysledky mi zapise do tehu knizky a vraj bez toho nemozem ist rodit. ja si myslim, ze vnemocke by mi aj tak vzali sami krv a otestovali keby som dosla s tym, ze uz rodim 😉

norik1
29. apr 2009

juuuuj mystery uz to mas za par.... ked si spomeniem ako ti pri mene svietilo 7tt 😵 😵 😵 drž sa kočka 😵

smejkaa
29. apr 2009

Neviete mi niekto poradit, ako sa dostanem na obhliadku do nemocnice? Chcem si ist pozriet izby a tak dalej. Za kym mam ist? Dakujem.

mauzos
29. apr 2009

Smeji a naco chces ist na obhliadku izieb? Je mala pravdepodobnost, ze bude volna ta, ktoru si vyberies 😉

mystery7
29. apr 2009

norik: veru tak 🙂 cas strasne leti. dnes mi dr. vravela ze to bude mozno aj 2 tt pred terminom, podla placenty 🙂

susan66
29. apr 2009

caute kocky ja som bola vcera za mojim dokim a tiez mi povedal,ze to asi bude skor ako by som cakala podla placenty aj podla vahy, vraj je velka. No ale to moje dietatko tam asi nacvicovalo nejaku akrobaciu, naposledy bola este dobre otocena a teraz je naopak, ked sa neotoci tak -cisarsky,no co uz ked to musi byt.

bene
29. apr 2009

ahojte,
ja som bola na pouceni dnes v novej,
takze nic nepotrebujete len tehotensky preukaz.
ziadne vysetrenia on sa vas spyta na niekolko chorob, vratane palenia zahy 😀
a podpisete a to musite zobrat do nemocky k porodu. ziadnu krv neriesil aj ked
sa pytal ci som nemala problem so zrazanlivostou a ja som nikdy nemala. mozno
ak si mala tak treba extra krv. ani moj mi nic nebral len krvny obraz a ten mas stale
v tehu knizke. bere sa 3krat.

mystery7
29. apr 2009

susan co znamena ze je velka? ktoremu tyzdnu zodpoveda? aj moj maly je vacsi, skoro o 2tt 😅

susan66
30. apr 2009

Mystery podla lekara som v 36 tyzdni a mala ma 2864g, no a povedal, ze na tento tyzden je velka. Ved ma byt po kom ani ja ani manzel nie sme ziadny drobci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre