Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

sabiatko
20. aug 2010

ahojte, ja som v marci rodila v novej nemocke. prve dva dni som bola na normalnej izbe a dalsie dva na nadstandardke, ked sa uvolnilo miesto. bolo super v normalnej izbe kecat s babami, boli zlate, len jedna z nich chora na antibiotikach s ruskom na ustach, tak sa clovek aj boji o babo. ale zas aspon povaruju babo, ked idete na obed. ale na nadstandardke je naozaj viac sukromia, ani navstevy druhych vas nerusia - clovek si potrebuje aj oddychnut, mat klud. tiez ked babatko place, nemusite sa stresovat, ze to niekoho vyrusuje. a ked chcete, kedykolvek mozte skocit za inymi na izbu. ja som ich tiez bola obcas kuknut.

sabiatko
20. aug 2010

no inak na nadstandardke vam aj tak donesu jedlo do izby, takze ste stale s babatkom 🙂

shaarka
20. aug 2010

baby, o akych zaznamoch to hovorite?
predporodnych? ja som si tiez listla "chorobopis", ale nic o mne som tam nenasla. teda nic take, ze socialen izolovana alebo co.
to sa pise aj po porode? ci? nechapem 😀 😅 😅 😅

luciaanna
20. aug 2010

@camilla_1, Mudr. Hoppan je veľmi milý a šikovný pán doktor, pozorný k pacientkám. Má ambulanciu na Jazere a viem, že pacientok má veľa. Rozhodnúť sa musíš ty, je to veľmi subjektívne, na teba nemusí pôsobiť dobrým dojmom....a neviem, či nerodí už iba svoje pacientky, ktoré k nemu chodia do ambulancie. Pred dvoma rokmi to bola tak, že na pôrodnej sále mal iba niekoľko služieb do mesiaca, nedal sa tam veľmi zastihnúť. Netuším, ako je to teraz....
Možno by ti skôr poradila iná mamina....

camilla_1
20. aug 2010

@luciaanna
Dakujem 🙂

camilla_1
20. aug 2010

Chcem sa opytat ci ste si pocas tehu farbili vlasy ? 😅

luciaanna
20. aug 2010

Nie, s farbením som prestala, ani som si nelakovala nechty, možno pre niekoho trošku prehnané, ale pre istotu, nič ma to predsa nestálo 😉 , a predsa 9 mesiačikov nie je tak dlho 🙂 .

fecova
20. aug 2010

ja si farbim vlasy s tou novou farou color and gloss, ktora neobsahuje amoniak, cize tak neskodi, a normalne si lakujem nechty, na tom nic zle nevidim, ale ak niekto s tym ma problem tak mu to nezazlievam

andrea0903
20. aug 2010

@camilla_1 takisto suhlasim s
@fecova aj s
@luciaanna ja si farnim vlasy tiez farbou ktora neobsahuje ten amoniak ale nechty v pohode lakujem.....ale zase na druhej strane ktora ako chce v kazdom pripade sme aj tak krasne 😀

camilla_1
20. aug 2010

Nooo tak kaslem na to a vyckam este do novembra hehehe radsej nefarbim vlasy....no ale s tym lakovanim nechtov ma to ani nenapadlo ze by to mohlo skodit a pritom tiez stresujem dookola co mozem a co nie hehe ... 😀

andrea0903
20. aug 2010

@camilla_1 zas sa nesnaz byt taka celkom tabulkova....rob to co stale ale s mierou nic sa nedeje a tehotenstvo nie je choroba

gabika7706
20. aug 2010

@shaarka ked som lezala na rizikovom, tak tam som mala v karte tie zaznamy 😉

gabika7706
20. aug 2010

@camilla_1 normalne som chodila na melir a aj nechty som si lakovala, kym som sa ako-tak vedela zohnut, tak aj na nohach 🙂

andrea0903
20. aug 2010

@gabika7706 mne je smiesno bo ja fucim jak lokomotiva a nechty na nohach mi lakuje manzel ja som si z neho vychovala univerzalneho vojaka 😀 😀 😀 chudak musi vsetko pri mne zvladat

camilla_1
20. aug 2010

@andrea0903
xixixixi pomaly uz aj u nas to tak asi bude uz mam problem sa hybat :D a ktore babo uz cakas?

andrea0903
20. aug 2010

@camilla_1 no zo siedmich tehotenstoev mam zatial iba dve deti a teraz cakam tretie........a kedze uz mam dve princeznicky tak sme si urobili aj do tretice princeznu a tak moj muz nema inu moznost ako vsetko pri tolkych zenach zvladat 😀

camilla_1
23. aug 2010

@andrea0903
tak si si potom teda presla svoje vsak? ked zo siedmych cakas teraz len tretie ☹

henrike
23. aug 2010

Jeeej, zaznamy ... tych som sa pred kazdou vizitou nacitala! 😀 Hej, bolo bezne docitat sa, ze je cloveku smutno z odlucenia od rodiny 😠 , ze sa citi byt izolovany ... Sestricky proste musia deno-denne pisat nejaky osetrovatelsky proces a netreba si z toho nic robit - nikto (okrem pacientok asi) to necita a nic si z toho nerobi! No a tu blond sestru v strednych rokoch mam v zivej pamati (nevola sa nahodou Bozenka???). Raz nam normalne vymkla na oddeleni navstevy 😅 a nechcela dat kluc ani svojej kolegyni!!! Sme museli manzelov vyvadzat cez porodne saly ... No brutal! Ale mali sme s nej (my, ktore sme na oddeleni rizikovej gravidity lezali dlhsie) dobru srandu aspon! 😎

henrike
23. aug 2010

ma tam byt samozrejme "z nej" 😉

andrea0903
23. aug 2010

@henrike uz konecne viem o ktorej sestricke sa to baivte tak to je general taky jak Napoleon........ 😀

fecova
30. aug 2010

no baby, tak dnes som volala s Rosakovou, mam ist za nou na prvu konzultaciu, tak uvidime, povedala som jej o svojom stave, ako ze sekcia a tak, a ze sa na to pozrie, tak ale mam tam ist az o tri tyzdne, ked bude sluzit.

delissa123456
5. sep 2010

Ahojte má niektorá z Vás skúsenosť s Dr. Mattom v novej nemocnici?????

delissa123456
5. sep 2010

@henrike Pane bože ved tá sestrička Božena Fonferková sa volá......

andrea0903
5. sep 2010

@delissa123456 dobry gynekolog a aj porodnik je ludsky a koktavy😀

gabika7706
5. sep 2010

@andrea0903 nooo....ked som lezala s Martinom na rizikovom, po tyzdni lezania, cakania, bez informacii som mu jednoducho vynadala, ale vzal to dobre 😎

andrea0903
5. sep 2010

@gabika7706 ved vravim ze je ludsky my sme si z neho robievali obcas srandu 😀

julcek
6. sep 2010

@delissa123456 Ahoj, ja nie priamu ale v stredu som sa vratila s porodnicu a rodil spoluleziacu 🙂 , bola velm spokojna ze mal velmi dobry pristup

julcek
6. sep 2010

@delissa123456 Ahoj, ja nie priamu ale v stredu som sa vratila z porodnice a rodil spoluleziacu 🙂 , bola velm spokojna ze mal velmi dobry pristup

julcek
6. sep 2010

@delissa123456 Ahoj, ja nie priamu ale v stredu som sa vratila z porodnice a rodil spoluleziacu 🙂 , bola velmi spokojna ze mal velmi dobry pristup

julcek
6. sep 2010

sorry ale nejako mi zblbok konik ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre