Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

gelifil
28. apr 2012

Vyzera to tam celkom ok, ale lekari tam vraj velmi nechcu rodit, ze ten stol je nizsie ako klasicky.Ty si mala dohodnuteho lekara?Inak malicky je naaaaaaaaaaadhernyyyyyyyyyyyyyy. 🙂 🙂 🙂

alohim
29. apr 2012

@1talizmanik1 vdaka za odpisanie, cize na klasickej sale sa neda ta klasicka postel polohovat? no idem kuk album, nevyzera zle, no nie je trosku siroka? hmm...asi zacnem uvazovat o nadstandarde, uvidime

alohim
29. apr 2012

mali take nieco tam kupit do toho nadstandardu, vtedy by som nevahala 😉 http://www.borcad.cz/porodni-postel-ave-porodni...

1talizmanik1
29. apr 2012

@alohim na nadstandarde mas sukromie .)

alohim
29. apr 2012

@gelifil presme to ze aj mna odhovarali, ze nie je te stol idealny....no to sukromie ma laka
@1talizmanik1 a ano, suhlasim, mas krasneho chlapceka;)

1talizmanik1
1. máj 2012

@gelifil ,mala som dohodnutu lekarku 🙂, sukromie je na nezaplatenie 🙂, podla mna je blbost otec pri porode na 10 minut, ked ho vlastne potrebujes pri kontrakciach a na nadstandarde ho tam mas 🙂

1talizmanik1
1. máj 2012

@alohim dakujeme :D

tehulka_mk
2. máj 2012

Baby, skusenosti s MUDr. Jozef KNOP ? 😕

alohim
3. máj 2012

@tehulka_mk s porodom nie, mne robil iba usg,...trochu mal naponahlo, lebo dost to tam bolo vtedy nabite pacientkami, tak nepovysvetloval vsetky detaily vyseterenia. Inak velmi mily, usmievavy. Ale viac neviem.

dany1986
3. máj 2012

@tehulka_mk Ja tiez iba skusenost na usg prv sa mi zdal taky divny ale nakoniec ked mi robil usg tak zlaty bol vysvetlim mi vsetko a to som nebola pri nom len raz,vzdy bol zlaty😉nic zle nemozem napisat 🙂

gelifil
3. máj 2012

@alohim Ty mas kedy termin?uz za chvilu, pozeram, drzkaj sa apotom daj vediet co a ako.Ty tam mas nejakeho dohodnuteho dr?

gelifil
3. máj 2012

@dany1986 A u koho si tam rodila?Ja tam nikoho nepoznam, tak hladam nejake info a zdroje.Prve som mala u Dankovcika v starej.

mata1976
3. máj 2012

ahojte baby, kde presne sa treba hlasit v novej nemocnici od 36tt?

dany1986
4. máj 2012

@mata1976 na CP 2.posch.

dany1986
4. máj 2012

@gelifil tiez som nikoho nepoznala sla som na nahodu kto ma sluzbu a teraz tretie som rodila u mladej dr.Androvičovej- velmi zlata a este jedna je tam taka zlatucka mlada a to dr. Vatraľová 🙂inac tam su vsetci dr. dobry 😉 ..ak chces este nieco vediet kludne pýtaj sa 🙂

gelifil
4. máj 2012

@dany1986 Ja chcem vediet vsetko 🙂 🙂 🙂 A na kontroly si chodila stale k niekomu inemu?Uz si tam bola teraz po rekonstrukcii?Aku si mala izbu?Platila si?...

susan66
4. máj 2012

@gelifil ja som mala dohodnuteho dr. Murina a bola som velmi spokojna aj teraz sa k nemu chystam a rovnako ako tu pisali dr. Knop mi robil Usg a bol v pohode este mam skusenost s dr.Boszromenyim oj je dobry odbornik len je taky svojsky trochu, hej a este mi robil usg aj dr. Suchanek, mne osobne sa nejak nepozdava,ale len co sa ludskej stranky tyka jeho odbornost nedokazem posudit. A este viem,ze dr. Mikolaj je velmi dobry odbornik,len som pocula,ze caka dost do vrecka. Ale ako tu uz par krat odznelo vsetci lekari v novej su dobry 🙂

dany1986
4. máj 2012

ano na kontroly som chodila na centralny p.a kto mal sluzbu lenze ja som mala stale stastie na toho isteho ...striedaju sa tam dvaja dr...nie nebola som tam po rekonstrukcii ..izbu som mala klasicku takze som neplatila a bat sa nemusis s cigankami ta nedaju na izbu. a ak nieje miesto na poporodnom odd. tak davaju na odd.rizikovej greavid. 😎

dany1986
4. máj 2012
kathka0022
4. máj 2012

@gelifil ja ma dohodnuteho dr. Boszromenyiho 🙂 ja s nim nemam ziaden problem ale je taky svojsky niekedy az moc prehana takze ak si velmi citliva tak radsej sa mu vyhybat 😀 ale inac odbornik je dobry 🙂

gelifil
4. máj 2012

@dany1986 A co sa tyka navstev, mohli chodit k tebe aj na tu klasicku izbu?Vy ste teda mali sprchy, wc spolocne na chodbe?

gelifil
4. máj 2012

@kathka0022 Citliva som riadne, tak ten radsej nie 😉

kathka0022
4. máj 2012

@gelifil ale je mozne ze nanho natrafis ked pojdes na usg 😉 on robi utorky ale niekedy aj ine dní 😎

gelifil
4. máj 2012

@kathka0022 no "super" 🙂

dany1986
4. máj 2012

@gelifil ano wc-ko a sprchy boli na chodbe ale dalo sa... no ja som mala stastie lebo som nelezala na poporodnom odd.ale na rizikovom koli tomu lebo nebolo miesto a tam v pohode chodili za mnou na izbu nikto na to nedaval pozor, ale pokial viem ak lezis na poporodnom nemozu ist navstevy na izbu iba ak ty vindes na chodbu alebo do spolocenskej miestnosti cize jedalen 😉 ale tam neodporucam lebo ked sa tam dotrepe cely L9 tak si vies predstavit co je tam za vzduch 😝

gelifil
4. máj 2012

@dany1986 no uplne zivo si to viem predstavit 😢 😢 😢 , a babo si mala pri sebe aj na tom rizikovom?A ked vyjdes von k navsteve, mozes zobrat babo?Boli ste 3 na izbe?

dany1986
4. máj 2012

@gelifil ja som nanho stale mala stastie a mne sa zdal v pohodicke az som ostala prekvapena lebo toto co som ja o nom pocula sa mi nepotvrdilo 🙂 mne ked robil usg tak bol normalny vsetko poukazoval a vysvetlil.. 😀 takze asi som stale mala stastie na jeho dobre nalady 😀 😀

dany1986
4. máj 2012

@gelifil ano aj tam som mala babo pri sebe cely den aj noc 🙂 len troska nevyhoda ak tam lezis lebo tam si zabudnuta a ked chces nieco od sestriciek z novorod. tak aj 20 krat musis za nimi chodit lebo stale na teba zabudnu 😔 ale ked si uz druhorodicka tak uz ti to az tak nevadi lebo vies co ako robit 😀ano lezala som tam z tehulkami 🙂 tak si vies predstavit co to bolo ked chceli oddýchnuť a mala mi zacala plakat 😀 ale zvykli si to som s nimi bola 2 dni zvisne 3 dni som bola sama a mala som klud 🙂mozes zobrat vonku na chodbu ukazat ale asi len na chvilu toto neviem ako to je na poporodnom ja som tam mohla kedy som chcela 😉

alohim
4. máj 2012

@gelifil praveze nemam dohodnuteho;) nepoznam tam nikoho, pocula som ze v gobale su tam dobri odbornici tak som zvedava 🙂

gelifil
4. máj 2012

@dany1986 a to rizikove je na rovnakom poschodi....inak nic moc pre tie tehulky...neviem, ten pocit, ze ty uz mas a ony maju problem... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre