Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

mimusa4
3. sep 2009

ahojte..
janka ja som vás len doposiaľ čítala..tak dúfam, že budeme rodiť viaceré 😉 a pridajú sa aj ostatné 🙂

janka1874
5. sep 2009

no nemusí nás byť nejako brutal veľa aspoň bude pohodička a nebudú prepchaté izby 🙂 aj keď my sa asi nestretneme kedže máme rodiel cca mesiac 😀

jankahurtukova
5. sep 2009

júúúúúúj kočky, veď bude ešte veselo, aspoň dúfam 😝
a keby boli obsadené iba nejaké izby, bol by kľud. hlavne bude viac ticha 😉
inak je tu niekto kto má termín pôrodu okolo 4. novembra????
to by sme sa tam potom mohli stretnúť. vie mi niektorá maminka povedať, ako sú v novej nemocnici rozložené postele v izbách? čitala som niečo na stránke nemocnice, že sú tam sprchy spoločné pre 2 izby?? alebo ako to tam je???

mimusa4
6. sep 2009

tak veru, že sa nestretneme, vy ste novembrovky..a však to neva..

veronika60188
7. sep 2009

Ahojte, chcela by som nejaké aktuálne informácie, poprípade skúsenosti s poplatkami aj samotnými porodníkmi v tejto nemocnici

katy2
7. sep 2009

Veronika, co viem, tak vsetci lekari su dobri.... Da sa zazmluvnit konkretny gynekolog, ktory ta potom urcite aj odrodi.... To stoji 5000 sk, ale plati sa az po porode, lebo ak vyjde porod v case sluzby alebo pracovnej doby zazmluvneneho lekara, tak neplatis nic.
Co sa tyka nadstandardiek izieb, su tam 3-postelove za 100sk na noc, 2-postelove za 300 sk a jednotka za 700sk. Ja som bola v trojke, WC aj sprcha je na chodbe ale je len pre tie tri pacientky danej izby... Bola som spokojna.... Len ked je naval, tak je tazko dostat sa do nadstandardky...
Inak ja som bola s personalom - lekarmi aj sestrickami z poporodneho aj z novorodeeckeho v celku spokojna....
Lekara som mala zazmluvneneho ale rodila som v jeho sluzbe.... Ak bude druhe, budem rodit zasa u neho.... Max. spokojnost....

veronika60188
7. sep 2009

Katy,a vieš niečo o takých tých tajných poplatkoch?

katy2
7. sep 2009

veronika, to je podla mna kazdeho osobna vec... pokial mas lekara zazmluvneneho, tak peniaze dostane za porod. ak to vyjde v sluzbe a ty sa chces nejako odvdacit, mozes.... mna lekar odordila aj bez poplatku.... 😉

veronika60188
7. sep 2009

ešte raz ďakujem.chystala som sa inde, ale kvoli najlepšej neonatologii nam doporučujú novu a tak sa chcem trošku zorientovat.inak pozrela som fotočky a máte krásnu Haničku (my sme tiež vybrali toto meno, ale vraj bude Jakubko ) je to zázrak, ako sa rýchlo mení, však? kam chodíte plávať?

katy2
7. sep 2009

veronika, aj ja som sa rozhodla pre novu kvoli najlepsej neonatologii.... keby nieco....
plavat chodime do novej nemocnice na rehabilitacne... cvicime aj vojtovku a plavanie je sucast....
drzim ti palce, nech to vsetko dobre dopadne... ubehne to ako voda.... my by sme tiez mali jakubka, keby bol chlapcek 😉

veronika60188
7. sep 2009

pri druhom si to teda prehodíme 🙂 zatiaľ pekne rasťte

yoya
8. sep 2009

Ahojte 🙂
veľa sa tu nepopíše, myslím, že mamičky po pôrode nemajú toľko času, nie?
katy2 pri kom si rodila? ak sa smiem spýtať a vieš mi napísať, pri nadštand.izbách v 2izb. je tiež wc-ko a sprcha na chodbe? ďakujem 😉

osa
8. sep 2009

zdravim a hlasim sa k novembrovkam 😅

tinaa
8. sep 2009

ahojte, tiez sa hlasim, citam vas stale 🙂

lovacka
9. sep 2009

ahojte
veru uz nie je tolko casu ked je babo na svete ako ked sme boli tehu 😀
yoya na nadstandarte ked ste 3 na izbe tak mate jednu kupelnu so sprchou a WC na chodbe.klucik mate na izbe a pouzivate tuto kupelnu len vy tri.ak si na izbe sama za 300 na den tak na izbe mas spchu a wc mas na chodbe a klucik od wc maju len tie tri izby co ste po 300 na den.a ak si zaplatis 700 mas aj wc aj sprchu na izbe

susisus
9. sep 2009

Ale nechápem prečo urobili len toľko nadštandardov, keď každý má o to záujem a len so šťastím dostane takú izbu ☹

tinaa
9. sep 2009

pri prvom pôrode som mala stastie a bola som sama na izbe. Bolo to perfektne, manzel bol stale pri nas, mali sme sukromie, tentokrat by som ju chcela zase. Take izby su len dve, co je velka skoda.

lovacka
9. sep 2009

za 700 sk su dve izby ale potom su este tri izby po samom za 300

jankahurtukova
10. sep 2009

a to sa dá dopredu dohodnúť akú izbu chceš? asi nie, že? podľa toho čo bude volné alebo ako sa to tam dohaduje? a niečo som čitala aj o nadštandardnej pôrodnej sále, neviete o nej niečo?

katy2
10. sep 2009

janka, da sa dohodnut nadstandardka, ak vies presne kedy budes rodit, co sa niekedy presne odhadnut neda.... a samozrejme, ked je to volne.... niekedy je tam velky natresk.... casto sa moze stat, ze ked nie je volna nadstandardka, zapisu ta, ze ju chces a hned ako sa uvolni, tak ta prestahuju.... ak samozrejme nepojdes o chvilu domov....

lovacka
10. sep 2009

nadporodna sala je vraj totalne nevyhovujuca pre rodicky.postel je strasne velka a siroka a ak ti potrebuju pomoct tak sa k tebe nemaju ako dostat.pre prvorodicky ju vobec nedoporucuju vraj ju navrhoval nejaky american pretoze je taaaaaaaak siroka ze tam lahnu aj dve tehulky :- 😀 😀

janka1874
10. sep 2009

no podľa toho čo ja viem tak nadštandardná izba sa objednať nedá ale nemám to nejako overené len čo som počula

jankahurtukova
11. sep 2009

Ďakujem za info, som zvedavá ako to tam bude všetko vyzerať a ako tam dopadne náš novembrový pobyt. ja by som privítala, keby sme na izbe boli aspoň 2 to by bolo podľa mňa lepšie ako čistá samota, to si ja myslím

katkaaa26
13. sep 2009

ahojte je tu niekto decembrovy?som tu prvykratjavascript:addEmoticon('😀','vBody')

veronika60188
13. sep 2009

Ahoj,Katkaaa23, ja som.Kedy máš termín, Ja 19.12

katkaaa26
13. sep 2009

ahoj ja mam termin 14

veronika60188
13. sep 2009

A rodila si tam aj prvého?

veronika60188
13. sep 2009

babz, máte skúsenosti s vyvolávačkou?

janka1874
13. sep 2009

jankahurtukova aj ja som zvedavá ako to tam bude vtedy možno sa aj stretneme 😀 😀 😀

tinaa
14. sep 2009

ja som mala vyvolavacku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre