Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

rubinka
25. jún 2010

Ahojte nemáte niektorá tel. číslo na Murína?

camilla_1
25. jún 2010

@fecova .... moja teraz uz planujete sekciu ? citam ze si v 15tt 😕

fecova
26. jún 2010

camilla mam planovanu sekciu, kvoli prvemu cisarskemu, hrozila ruptura maternice, a dvakrat mi este otvarali jazvu, lebo mi vyberali na onkologii myomy z maternice, mam robenu myomectomiu, cize cisarsky je planovany kvoli tomu.

moniciak
26. jún 2010

ok rodit sa este niekolko mesiacov nechystam 🙂 ale neviete ci si mozem ist dat ku zubarke osetrit kaz???je dost hlboky a zacina ma boliet...

strasska
26. jún 2010

@moniciak mne osetrovali kazy cele tehu, ale je pravda, ze najlepsie je vyckat prvy trimester 😉

kveta
26. jún 2010

@moniciak Moničiak, zápaly v tele vedia spustiť potraty aj predčasné pôrody. To je jeden z dôvodov, prečo tehulky majú ísť k zubárovi dva krát za tehotenstvo... Takže k zubárovi choď doslova čo najskôr a pokiaľ možno bez liekov...

strasska
26. jún 2010

@kveta suhlasim, presne preto sme to aj u mna riesili aj pocas 1. trimestra

shaarka
26. jún 2010

@rubinka
rosakova ta nevzala?? 😕

rubinka
27. jún 2010

@shaarka - Vieš čo ona by ma aj vzala ale bude mať dlhú dovolenku, zatiaľ sa mám v utotok hlásiť že mi povie kedy mám prísť na prietoky, ona ma asi potom niekomu posunie...

shaarka
27. jún 2010

jaaaj, no skoda. ale okrem nej by som si aj tak nevedela vybrat, vsetci su strasne zlati 😵
osobne sa mi pacil aj par primar aj Dr. molokac 🙂

bombula
27. jún 2010

@shaarka molokac je primar???? si si ista?

shaarka
27. jún 2010

bombula, ved ja nepisem, ze je primar 😕
pisem, ze sa mi pacil aj jeden aj druhy

terina25
27. jún 2010

no,ja som primára v novej nezažila.a baby čo ho zažili,tak hovorili ,že je hrozný.tak som bola rada 😉 a dúfam,že ani teraz ho ,,nestretnem,,.vraj je odborník,ale nevie jednať s ľuďmi a chová sa podľa toho,ako sa vyspí... 😖

camilla_1
27. jún 2010

Tak ake vysetrenia sa robia v novej nemocnici pred cisarskym den pred sekciou ? 😔

luciaanna
27. jún 2010

Ahoj camilla 1.
Pred sekciou sa robí interné predoperačné (internista ti odmeria TK, popočúva ťa a opýta sa, či berieš nejaké lieky, to je vše), potom ARO vyšetrenie a klasika odbery, ktoré ti spravia na oddelení alebo priamo na pôr. sále. Pokiaľ je to akútna SC, všetko sa robí rovno na pôr. sále.
Primár sa volá Mikolaj.....

martinka17
27. jún 2010

mňa rodil molokač, nebol zazmluvnený, videl ma prvý krát v živote a napriek tomu bol úúúúúžasnýýýýýýýýýý, strašne mi pomohol, podporil ma, bol fakt super 😀

julcek
27. jún 2010

Caute, chcem sa len opytat, ako si zazmluvnujete lekara, teda ci sa ho opytate ci Vas odrodi ? je to spravne postavena otazka, aby to pochopil ???

luciaanna
28. jún 2010

Ahoj julcek. Môžeš sa napríklad opýtať, či sa môžeš naňho (na ňu) obrátiť, či sa o vás postará...... 😉

bombula
28. jún 2010

@shaarka prepac az teraz som si vsimla🙂 molokac je uuuzasny! super mily, super ochotny a super komunikativny lekar, fakt unikat oproti vsetkym naokolo co su tam.
mikolaj je taky primarsky tazko sebavedomy, ale hadam profik ked uz je primar. co viem tak nerobi ziadne sluzby typu nocne alebo vikendy takze poznam malo rodiciek resp. len jednu co pri nom rodila pocas toho mesiaca co som tam lezala (na acku).robi velke vizity a nariaduje zasadne kroky postupu pocas hospitalizacie, zdal sa mi pocas vysetrenia ok, akurat fakt neviem kedy rodi lebo ja som sa s takou rodickou nestretla co by rodila pri nom ak to nie je nejaka znama vopred dohodnuta..

bombula
28. jún 2010

@julcek tak to je fakt take neprijemne, lebo to sa niektorym doslova musis tlacit do zadku aby ta vobec zobrali, rodiciek je teraz strasne vela a navyse nastava cas dovoleniek...vidim ze mas september, to sa este dovolenkuje. skus aj dr. csicsaiovu , aj ona je skvela! nie je to vsetko len rosakova a murin, myslim ze ti to uz musia brat hakom pri takom pocte rodiciek co chcu ist k nim. ja som bola tiez pri takom jednom a bola to mensia katastrofa..meno nebudem spominat , radsej poviem opakovane ze ak mas pohodove tehu (teda ziadne extremy s tebou alebo bejby)skus aj dr. molokac a dr. csicsaiova.

rubinka
28. jún 2010

No veru teraz je čas dovoleniek tak ťažko dakoho zazmluvniť, ale na náhodu to nechcem nechať lebo sú tam istí lekári ktorých nechcem ani za svet 😒
Baby nemáte nejaké info na Murína, že kedy má dovolenku a prípadne aj čisielko naňho?

henrike
28. jún 2010

Ja viem o jednej, co so mnou lezala na izbe a rodila u primara!!! 😀 Sla za nim a priamo sa ho opytala. On priamo naznacil, ze zadarmo to nebude a po obdrzani obalky a nahliadnuti do nej opat priamo naznacil, ze zbytok si prosi po porode (slo o sekciu). Tolko o primarovi. Vysetrenie u neho som nezazila ... takze ho poznam iba z videnia a z pocutia ...
Dr. Molokac, prijemny a mily, ale na moje otazky ohladom mojho stavu a stavu babatka mi nikdy nevedel fundovane odpovedat ...

zuzu101
28. jún 2010

Ahojte.prepáčte že vám tu vstupujem.sem tam si to tu prečítam, aj ja som rodila v tejto nemocnici.keď sa tu bavíte teraz o primárovi, tak ja by som pri ňom určite nerodila.ležala som tam tri mesiace a v 38tt mi nechcel povoliť sekciu, že som zatvorená.do karty mi samozrejme nepozrel že malý viac ako tri týždne nepribral aj prietoky a monitor som nemala bohvieaký.mojej spolubývajúcej ktorá tam bola ešte dlhšie a mala silné bolesti povedal že potrebuje psychiatra a to len preto že jej už ani analgetiká nezaberali a stále ju naťahovali s termínom.ja som mala plánovanú sekciu u dr.B. a bola som nadmieru spokojná.staral sa o mňa od 9tt a nabudúce pôjdemlen k nemu.je síce taký svojský, ale zo všetkých lekárov tam najviac dôverujem jemu, lebo je priamy a nechodí okolo "horúcej kaše" ako iní.samozrejme súhlasím s vami že aj rošaková je dobrá, aj molokáč je taký srandista. 😀 😀 😀

camilla_1
28. jún 2010

hmmmm u Hoppana nerodil nikto ?

rubinka
28. jún 2010

@camilla_1 - neviem ale zdá sa mi že tu niekto spomínal, že je dosť drahý...

camilla_1
28. jún 2010

rubinka , ano viem ale zatial som tu nikoho nestretla co by u neho rodil 😠

rubinka
28. jún 2010

@camilla_1 - a ty plánuješ uňho rodiť?

camilla_1
28. jún 2010

ja asi ano pretoze je to moj lekar a som s nim velmi spokojna len som chcela pocut docitat sa o nom co sa tyka porodu vies . ty u koho budes rodit?

rubinka
28. jún 2010

@camilla_1 -Neviem lebo chcela som Rošákovú ale tá bude mať dovolenku a teraz zháňam info o Murínovi že či dakto nevie kedy má voľno. Ked ani jeden z nich nevýjde tak potom fakt neviem koho si vybrať. Ja si chcem lekára zazmluvniť a dalšie peniaze navyše nemienim dávať 😒

camilla_1
28. jún 2010

@rubinka-no neviem o rosakovej som citala pocula habadej poslala som k nej kamosku,rodila klasicky u nej . Uz v poslednej faze tlacenia ju ´´nestihla´´ nastrihnut co nechapem do dneska .... roztrhla sa a hodinu a pol ju sila ... tak asi tak ale vies jak to je kazdy ma iny organizmus atd atd....len nechapem kde pozerala do zeme v tej chvili???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre