Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

reny7982
9. nov 2011

@kiwi82
Dik za odpoved!

reny7982
9. nov 2011

@moncicip
Dakujem za odpoved!

zuzky1104
9. nov 2011

@ivettk ahoj, nie, druhy porod, my uz mame doma malu slecnu, tak to sa moze kludne stat, ze sa v porodnici stretneme 🙂

zuzky1104
9. nov 2011

@bboossoorka a v Novej sa kde chodi na prietoky? na 2.posch.alebo na 16te? diky

1talizmanik1
10. nov 2011

@smejko1984 ved to je pravda, mlade asistentky boli super, aj mladi lekari su tam super 🙂

ivettk
10. nov 2011

@zuzky1104 no hej možno kedy maš termin.tak ty už maš skusenosti z novou nemocnicou či si rodila inde?

bboossoorka
10. nov 2011

@zuzky1104 chodi sa na 16poschodie a potom ta pošlu na monitor na 2ku.ja idem akurat zajtra....tak uvidime čo a ako to bude.ti ideš kedy.....

bboossoorka
10. nov 2011

@smejko1984 ahoj a nevieš mi povedat ktori den robi ktori dr prietoki v nemocnici l.pastera?bo chcem ist zajtra a obavam sa tich dvoch dr čo tu boli ich mena spominane....ozaj su tak strašny?dakujem za odpoved....

nani7278
10. nov 2011

@bboossoorka Boszormenyiho sa obávať netreba- je pravda, že má niekedy svojské komentáre, ale čo sa týka ultrazvukov, a nie len toho, je to ozaj odborník. A Suchánek vie byť aj milý a ústretový... každý má občas svoje divné dni

evulilik
10. nov 2011

Ahojte .. babulky ..mama jednu otázku tak dúfam že nevadí že sa vopchám k Vám ... Ešte mám síce čas ale napevno som rozhodnutá pre pôrod v novej nemocnici .. ale čo ak by som chela rodiť u svojho gynekologa dr. Sedliaka ktorý má ale súkromnú ambulanciu na Rastislavke .. je vôbec niečo také možné ???... alebo je treba si radšej vybrať lekára z novej .. Jeho totiž poznám .. chodím k nemu už roky ao ostatných lekároch žiaden prehľad .. a sto ľudí sto názorov ... tak ďakujem za odpovede

sweetsuzi
10. nov 2011

@bboossoorka zajtra robi Murin, takze ok 😉 dr.B robi utorky, takze tym by som sa vyhla - tiez s nim mam hroznu skusenost 🙄 tieto dva dni viem urcite a pokial sa dobre pamatam, tak v pondelok Rosakova, stredu Knop a stvrtok Suchanek, ale za to uz ruku do ohna nedam 🙂 Drzim palce

1talizmanik1
11. nov 2011

@nani7278 nikto mu neberie, ze je odbornik, ale chova sa jak hovädo.....

gabika7706
11. nov 2011

@bboossoorka na dverach su sice napisane mena tusim v takom poradi, ako pisala @sweetsuzi ale ked som tam bola v jeden pondelok so svagrinou, namiesto Dr. Rosakovej bol Dr. Knop a v stredu tam v ten tyzden bol Suchanek...takze to nie je 100%, ze tam naozaj bude v ten den dany lekar.

@nani7278 mozno je Suchanek mily a ustretovy, ale ako odbornik u mna klesol hlboko hlboko pod ciaru

katy2
12. nov 2011

@bboossoorka ten rozpis lekarov pri uzv sa uz nedodrziava... vobec podla neho nerobia....

andu1
14. nov 2011

@evulilik musis sa opytat svojho lekara, ktoreho preferujes, on ti najskor povie ci je to mozne. Ak ma sukromnu gynekologicku prax, mozno nevykonava porodnika a s novou nemocnicou by asi musel mat zmluvu, ked nie je ich zamestnanec - moj nazor. 🙂 treba sa opytat, mozno ze aj v nemocnici by ti vedeli na to odpovedat.

katy2
14. nov 2011

@evulilik podla mna to mozne nie je 😖 asi skor by to bolo mozne v starej....

lenka028
14. nov 2011

Ahojte 🙂
Chcem sa spytat, moj gynekolog ma uz poslal do poradne do nemocnice. Neviete nahodou kde sa hlasit, aky je tam postup co a jak? Porodnika si nevyberam. Dakujem pekne za kazde info 😉

katy2
14. nov 2011

@lenka028 v 36tt sa zacina chodit do nemocnice na poradne aj na monitor... Ak si zazmluvnis konkretneho lekara, u ktoreho chces rodit, dohodnes sa s nim a chodis k nemu a na monitor do ambulancie na 2p. (centralny prijem) Ak konkretneho dr. zatial nemas, nic sa nedeje, chodis len do tej ambulancie na 2pp, tam ti vypisu kartu, a normalne ti urobia poradnu... su tam dvaja dr., stale jeden ordinuje, tak nie je problem... Zazmluvnit si mozes konkretneho dr. aj neskor, a potom chodis k nenmu... Jasne ze zazmluvnovat nikoho ani nemusis... vtedy sa vsetko robi v ambulancii na 2.p.

lenka028
14. nov 2011

@katy2 dakujem krasne 🙂 a este sa spytam, je potrebne tam najprv zavolat alebo staci rovno prist?

katy2
14. nov 2011

@lenka028 staci rovno prist... alebo telefonicky sa objednat hned aj na monitor a spojit to s tym

zuzky1104
14. nov 2011

@katy2 ale prietoky na 16.tom, ci? 😉

katy2
14. nov 2011

@zuzky1104 prietoky ano - na 16.p na uzv 🙂 ale to sa uz da spojit s poradnou...

evulilik
15. nov 2011

@andu1
@katy2 tak Vám ďakujem za odpoved... budem sa ho musieť na to opýtať ...alebo sa poobzerať po dobrom pôrodníkovi .. 😒

mimca20
15. nov 2011

@evulilik Jej Sedliak je aj moj gynekolog 🙂.

mimca20
15. nov 2011

Inak baby nepotrebuje niektora z vas tampony do podprsienky (40ks) + caj pre dojciace maminy?? Mne to ostalo neotvorene, lebo po 2 mesiacov mliecko nam odislo na spacirky 🙂 do Prahy ci kde. Predam ich spolu za 7eur (najskor som to davala za 9eur), nech mi to nezavadzia v skrini. Mozem spustit este z ceny 1euricko 🙂.

mimca20
15. nov 2011

@evulilik v Novej Nemocnici mas docela dobrych porodnikov, aspon moja vlastna skusenost z pred 4 mesiacov.

evulilik
15. nov 2011

@mimca20 no dnes som študovala a čo sa hodnotení lekárov týka tak by som brala MUDr. Branislav Murín , MUDr. Jozef Knop, alebo MUDr. Iveta Rošáková .. ale veľa záleží aj od osobného stretnutia .. to bude až v posledný mesiac tehotenstva nie ??? a Ty si u koho rodila ??,

mimca20
15. nov 2011

@evulilik Moj manzel ma tam spoluziaka zo ZS, ten mi odporucal Molokaca, ale nestihol nas odrodit isiel na dovolenku. Potom som mala 2 stretka s Rosakovou ale v den ked som rodila tak bola odcestovana. A nakoniec ma odrodila Androvicova, uplne paradna baba islo jej to lavou zadnou. Ale aj sestricky na sale boli fajn, pomahali my ako mohli. Murin rodil mojej svagrinej dvojicky 🙂 pred 3 rokmi. Len vybrat si spravne a pohodicka, hlavne aby mal aj smenu ked pojdes rodit 🙂. A tie osobne stretnutia stacia v posledny mesiac ako pises.

moira16
16. nov 2011

@evulilik Ja som obe baby rodila pri Murinovi. Chodili sme k nemu od 16.tt. (mali sme problemy s AFP hodnotami). Je mily clovek a dobry lekar. Mali sme ho zazmluvneneho, takze bolo jedno ci ma sluzbu alebo nema. Prva sa narodila rano, takze sme ho tahali z postele rano o 4:50 😝 (ale ranajkoval uz doma) , pri druhej mal akurat sluzbu.

zuzky1104
16. nov 2011

@evulilik a to podla akeho hodnotenia? kde si take nieco nasla alebo z tejto diskusie? Inak tak nejak, dobra volba resp.postupka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre