Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

janka1874
6. júl 2009

simona1906 už som tu písala že Šaca bude maľovať a budú presúvať do novej nemocky pacientky a má to byť teraz v júli tak asi tak
a nadštandard je len otázka šťastia

ludenkaa
6. júl 2009

Ahojte babulky. Neviete, ktorí lekári mávajú teraz služby? Alebo nemajú dovolenku? Ja som chodila za Dr. Murínom, ale teraz má 3 týždne dovolenku. Takže, keď dovtedy neporodím, kým príde z dovolenky, tak ...

Máte dohodnutého lekára? Alebo je lepšie pri tom kto má službu? 😨

simona1906
6. júl 2009

monikabe, tiez som chcela Rosakovu (vsetci ju tu chvalili) ale baby pisali ze ide na dovolenku 13.7 a bala som sa ze to nestihnem, potom som mala vybrateho Murina ten je teraz tiez na dovolenke. Nakoniec som sa rozhodla lekara nevybavovat, necham to na nahodu (mozno budem lutovat) lebo vraj v novej nemocke su povacsine odbornici (az na niektore vynimky, zatial som sa docitala o Oberlovej)

simka9122008
6. júl 2009

A čo máte s tou Oberleovou?

lovacka
6. júl 2009

ja som sa bola asi 3 tyzdne pred porodom zapisat maju taky papierik a tam ma napisali ze chcem nadstandart.a potom ked bol volny tak sa opytali ci ho teda chcem a prelozili ma na inu izbu 😉

lovacka
6. júl 2009

aj dr Rosakova je uz na dovolenke dnes som tam bola a uz tam nebola.aj dr Matta je na dovolenke a aj dr Cicajova ide na dovolenku.ostal tam primar,besi knop a neviem ci aj suchnek

monikabe
6. júl 2009

Sorry, ale Rosakova este nie je na dovolenke. Dnes som s nou volala a zajtra idem na kontrolu. Ona ide na dovolenku az buduci tyzden. Tak ja dufam, ze to stihnem.

lovacka
6. júl 2009

aha lebo mne dnes len povedala kamoska co tam lezi tak sa ospravedlnujem za zlu info 😅

monikabe
6. júl 2009

lovacka- Ja som jej volala a mne hovorila, ze je cely den na sale takze ma nemoze zobrat, ale zajtra tam bude. Ja dufam, ze to u nej stihnem. A ty si rodila u koho?

suem
6. júl 2009

Tak Knop a Suchanek .... ziadna vyhra... ale to je len moj subjektivny pocit. Sacu idu malovat a v Novej budu cerpat dovolenky, to tam bude zabava 😖
Tak sa drzte dievcata, a ziadne strachy oni su sikovni.

milliigoret
6. júl 2009

Suchanek neviem ale Knop je dobrý 😉

suem
6. júl 2009

Milli ja netvrdim, ze je zly, len ja s nim mam veeeeeelmi neprijemnu a necitlivu skusenost. ☹
Myslim, ze tam nie je nikto vysloveny babrak, aj spominana Dr.O. nespravila na mna zly dojem ale nerodila som pri nej. Vela faktorov vplyva na to ci porod prebehne hladko, niekedy ja asi aj jedno aky lekar tam je, a lekar - porodnik a anesteziolog zvlast -je stale jednou nohou v kriminale 😒

milliigoret
6. júl 2009

suem ,ja mám s Knopom len dobré skúsenosti a nedám na neho dopustiť a nemám pocit aby bol zlý alebo necitlivý 😉
ale keď máš takú skúsenosť tak ja ti to samozrejme neberiem 😉
na druhej strane tu tiež baby chválili lekárov s ktorými som mala tiež ja osobne velmi zlú a ako píšeš necitlivú skúsenosť 😒 ale čo spravím.... 😖

suem
6. júl 2009

Milli to ja mam zase velmi dobre skusenosti s P.B. a vacsinou ho opisuju pomaly ako netvora. O jeho odbornosti ani pisat nemusim, ale mne sadol aj ako clovek. Ci som mala len stastie na jeho dobru naladu, alebo sme si len porozumeli ludsky neviem... A ked poviem ze ked ma na mna niekto siahat tak on, vacsinou su reakcie typu, ze drzy, arogantny hulvat...
Milli nemozes spat, ci pracujes?

milliigoret
6. júl 2009

suem nepracujem,len nespím 😉 😅 s P.B. ja osobne som v kontakte nebola takže nemožem tvrdiť,či je zlý alebo dobrý ,ale mám známu čo nemá dobré spomienky na porod a nebudem rospisovať prečo 😒 rodila si pri ňom?teda neviem,či máš dieťa... 😅 ak sa možem spýtať... 😕

suem
6. júl 2009

No jasne ze rodila 🙂 A nie len rodila, on nam malu "vypestoval" a zaroven mne neznicil zdravie. My sme boli zlozity pripad, mozno aj preto medzi nami vznikla spolupatricnost. Po tragickych veciach co sme zazili, to bol balzam na dusu, vzbudil vo mne doveru a nepripustila som si, ze by sa stalo nieco zle, a akoby som vsetku zodpovednost hodila nanho. Mala som pocit istoty, aj ked viem ze ani on nie je nadclovek, alebo poloboh, neviem to vysvetlit.
Tvojej znamej mi je luto, pocula som par historiek o nom, a nechcelo sa mi verit ...

milliigoret
6. júl 2009

no suem ,tak každý má šťastie na niekoho iného 😉 a každému vhovuje niečo iné,hlavne že si bola spokojná 🙂 a takému lekárovi ,čo by mi len pomohol by som bola tiež vďačná,za to že mám zdravé dieťa 😵 veď nakoniec ,kto by nebol ... 🙂a myslím si ,že je lepšie v tej ktorej nemocnici neísť na slepo,ale mať tam aspoň nejakého lekára ktorému možeš doverovať 😉 aj keď počas porodu sa možu niekedy pritrafiť také veci ,ktoré už on ovplivniť nemože 😉 ale aj keď sa bavíme o tej nemocke ja mám strašne pekné spomienky aj na porod aj po porode 😵 😵 😵 spokojná som bola,a keby že mám isť druhý krát rodiť tak určite tam 🙂

katy2
7. júl 2009

Ja som tiez rodila u PB, chodila som k nemu pravidelne od 13tt a mam s nim dobre skusenosti.... Aj ked niekedy tie jeho reci... Ale ked ide o dolezite veci, tak je uplne iny.... Aj pri porode som ho zazila a bol uplne super. Psychicky ma podrzal aj vtedy, ked som prisla do nemocky v 13tt s krvacanim a s pocitom, ze je vsetkemu koniec.... Bol velmi zlaty.... Dalsie pripadne tehu zasa len pri nom.... 😵

mili1
7. júl 2009

Ahojte, ja si myslim ze vsetci lekari v novej nemocnici su dobri,ale je dobre mat svojho doktora, ktorý sa o vas stara - je to nieco ine, ja mam tiez dobre skusenosti s Rosakovou, v nemocnici si ju kazdy chvalil ale doslova vsetci boli zlati ale samozrejme aj oni maju zle dni 😅, Suchan. je tiez dobry, sice ma svoju povahu ale je odbornik 😉

nera
7. júl 2009

mili - ja neviem, ale o Suchánkovi som už svoje písala, no určite to nebolo o jeho odbornosti...je mňa je postrach, ktorý tam nemá čo robiť....

janka1874
7. júl 2009

no ja tiež zastávam názor že je dobre mať svojho lekára a teraz sa mi to opäť potvrdilo bratova priateľka ležala na oddelení cca týždeň nemala dobré prietoky a každý lekár jej povedal niečo iné a to asi 3 ju chceli hneď rodiť a pritom bola presne mesiac pred normálnym termínom t.j. bábo malé a ako iste všetky viete najhorší mesiac na pôrod je 8 hlavne kôli pľúckam len lekár s ktorým bola dohodnutá (dr. Murín) ju ukľudňoval že nič netreba rodiť a nikam sa ponáhľať počkal kontroloval výsledky a potom ju pustil domov teraz chodí často na kotroly a zatiaľ je všetko o.k. tak normálne sa čaká

milliigoret
7. júl 2009

nera-viem,že si písala,ja len som reagovala na príspevok suem,teda že so Suchánkom nemám skúsenosť žiadnu(tak som to myslela) a s Knopom len dobré,nemenila by som a ak by som išla do nemocnice znova tak určite k nemu 😉 švagriná tiež chodí k nemuí,termín má 28.7. tak už sú dohodnutí 🙂
janka hej hej dokonca som už počula o takom niečom akože radšej ak je to nutné rodiť v siedmom mesiaci ako naťahovať do osmeho,ale to len keď je to nutné 😒 netvrdím,že je to pravda,len som počula... 😉
a ešte k tým lekárom,ja osobne by som do nemocnice k porodu nešla bez toho aby som nevedela kto ma bude rodiť a nechávala všetko na náhodu 😉

nera
7. júl 2009

milliigoret- ja som reagovala na príspevok mili1....ktorá tvrdila, že Suchánekj je odborník....
ja som v novej rodila 2x a aj som okrem toho 2x ležala, takže trošku mám prehľad...Na Knopom mám neutrálny názor, no Suchánek.... 😝
a s tým s Tebou súhlasím, ani ja by som len tak na blind nešla rodiť, stále som vedela koho tam chcem a koho v žiadnom prípade...

mili1
7. júl 2009

Nera ja som tiez lezala dlhsie v nemocke a to nedavno tak mam nejake skusenosti, s tymto lekarom mam dobre skusenosti a viem ze je odbornik, stretla som vela mamiciek a tehotnych ktori si ho chvalili, o ktorych sa staral ale kazdy ma iny nazor a kazdemu vyhovuje nieco ine 😒
a inac ani ja by som nesla rodit bez dohodnuteho porôdnika 😉

milliigoret
7. júl 2009

nera -sorry 😅 ale dúfam,že to nevadí ,že som odpovedala 😉

nera
7. júl 2009

milliigoret - vôbec nevadí 😵 pohoda...
mili1 - neviem či si čítala, ale ja som už písala aké chyby porobil len pri mne, nehovoriac o tom čo som počula od iných...a prehliadnuc či je plod živý a či je to niečo iné(už si nepamätám s čím si to poplietol...)tak to je už čo povedať....atď...veď nebudem sa opakovať....(a spôsob jeho jednania, opovrhovanie a ohováranie kolegov pred pacientkami, dokonca primára...)tak to nie je profesionálne už vonkoncom...takže asi tak, tým ťa nechcem presviedčať iba vysvetliť svoj názor....dúfam, že nehneváš...nemyslím to v zlom

suem
8. júl 2009

Juuj dievcata ja som nechcela vyvolat nejake hadky 😔 to bol len moj nazor. Dufam, ze to tak aj vsetky beriete ako vymenu skusenosti a nazorov, a nie ako utok na vasho lekara s ktorym ste boli spokojne.
Este k lekarom, vobec som nechapala ked som zistila ze Dr.R. ma sudny spor. Je mi jej velmi luto, ona vzdy bola ludska, ustretova, sikovna odbornicka. Asi mala smolu, ze v ten den sluzila ... Samozrejme je mi velmi luto mamicky, ale bohozial sa deju veci ktore clovek, ani neviem aky dobry lekar nedokaze zvratit....

mili1
8. júl 2009

Samozrejme ze sa nehnevam, ja som to necitala .... 😉
tak ako pise milligoret kazdemu vyhovuje nieco ine, a kazdy ma stastie na niekoho ineho, ja mam so spominanym lekarom dobre skusenosti, a vacsinou so vsetkym v novej nemocnici aj s Rosak., je mila a ustretova
ale ako sa hovori suem niekedy sa deju veci ktore lekari nedokazu ovplyvnit 😒
Myslim ze ma kazdy ma iny nazor na kazdeho lekara .....

zuzanka2911
8. júl 2009

no tak ja som rodila v novej nemocnici ked som este lezala na riziovom tak sestricky tam boli uzasne ale s jednou doktorkou som sa strasne vadila. a strava no tak mohli by varit lepsie a pestrejsi

martinake
10. júl 2009

ahojte, máte niektorá skúsenost aj s dr. Sovovou a Csicaiovou ci ako sa píse?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre