Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

mata1976
13. máj 2012

@matonka26 suhlasim s tebou, len si myslim ze taketo 'preslapy' by sa nemali v dnesnej dobe stavat. Tiez sa chystam rodit do novej nemocky no zacinam mat strach co ma caka, ci niekto neurobi chybu a doplati na to moje babo. ☹

kveronika
13. máj 2012

@adulikh dakujem, ze si napisala i ked viem, ze to ani teraz nie je lahke. Dufam, ze som ti tym nepripomenula tu bolest, to nebol ciel mojej otazky. Ja len si neviem predstavit, co mam teraz robit. Odzneli poporodne bolesti, brucho sa mi zmensuje a ja si coraz viac uvedomujem, co sa stalo. Ze je tu prazdno a ticho, ze sa nemam o koho starat, ze tu nie je moje dieta :(((((
Navzdy je to nas Ondrik, do vsetkych papierov sme mu tak dali napisat, len takto sme sa s nim rozpravali tych 9 mesiacov. Je to nadherne meno.
Drzim vam palce v snazeni, aby vam pribudol dalsi poklad do rodiny.

My sa urcite budeme snazit o par mesiacov, len neviem co robit dovtedy.

kveronika
13. máj 2012

@mata1976 Nechcela som svojim prispevkom nikoho strasit, aj som uz odbocila od temy. Drzim vam palce, nech vsetko dobre dopadne.

zdraviezprirody
13. máj 2012

Ja som síce rodila už dávnejšie, ale bola som maximálne spokojná. Verte tomu a všetko dobre dopadne 🙂

adulikh
14. máj 2012

@kveronika máš pravdu, bolí to stále a aj bude..... tie prvé dni, týždne, mesiace budú dosť ťažké, ale verím, že až príde ten správny čas a budete zasa čakať bábätko a neskôr ho držať v náručí, tak si už nepoložíš otázku, čo robiť... Myslím na Vás a držím palce. Verím, že aj vo vašom prípade je túžba silnejšia ako ten strach, ktorý vo Vás určite zostal po tom, čo ste prežili.

alohim
16. máj 2012

je tu niekto, kto sa tu chystá rodiť najbližšie dni? 🙂

gelifil
16. máj 2012

@alohim my az v septembri....malemu sa nechce do toho uprsaneho studeneho pocasia, u mamky v brusku teplucko 🙂 🙂 🙂

alohim
16. máj 2012

@gelifil ja sa len tak pýtam, či niekho potom nestretnem 🙂 lebo každú chvíľu som tam

matonka26
17. máj 2012

@alohim no kukam termin a malemu sa dajak nexce 🙂 a u koho budes rodit?

alohim
17. máj 2012

@matonka26 veru nechce sa mu do tej zimy;) nemám Dr. zazmluvneného, teda odrodí službukonajúci, počula som, že väčšina je tam dobrá. Ty si u koho rodila? bola si spokojná s nemocnicou a personálom?

ivyk
17. máj 2012

@alohim ahoj, ja by som sa chcela chystat uz🙂 termin mam v nedelu, no dnes mi dr. povedal, ze to nejak nevidi v blizku dobu - tak neviem do kedy budem cakat...maly je tiez asi spokojny🙂

alohim
17. máj 2012

@ivyk no nikdy nevies;) mozno sa stretneme...mne sa tiez nic nerysuje, dufam ze zmena pocasia urobi svoje. drzim prsteky

ivyk
17. máj 2012

@alohim no dufam, dufam🙂 treba nejake poznavacie znamenie do porodnice🙂 aj ja drzim prsty, nech sa to rozbehne cim skor...

alohim
17. máj 2012

ti napisem do IP poznavacie znamenie 🙂

ivyk
17. máj 2012

@alohim napisala som aj ja svoje🙂))

matonka26
18. máj 2012

@alohim ja som rodila u Suchanka-pohoda 🙂 a personal tiez v pohode len ma zaskocilo ze novorodenecke neinformuje matky o vysetreniach, ktore robia dietatu..treba sa asi pytat 🙂 laktacna je fajn, za mnou dost xodila a pomahala pri kojeni ( po cisarskom to totiz islo biedne ) a sestry na oddeleni vacsina velmi mila ozaj 🙂

gabika7706
22. máj 2012

@matonka26 mna informovali o vsetkych vysetreniach, dokonca sa ma bola sestricka pytat, ci ho moze zaockovat ;)

matonka26
22. máj 2012

@gabika7706 tak to si asi mala stastie na sestricky 🙂 mne ani prd nepovedali,jedine som vedela ze ju idu ockovat proti TBC aj to len preto ze jej isli aj usi prepichovat 🙂

gelifil
22. máj 2012

@matonka26 😲 😲 😲 akoze by ta o ockovani neinformovali???To na ktory den ockovali?Uz to bolo vtedy zrusene?....lebo teraz to uz nie je povinne...

matonka26
22. máj 2012

@gelifil no moja to mala este povinne a tusim den pred odxodom domov ockovali-teraz si nie som ista ale asi tak to bolo

jaruskka
23. máj 2012

ahojte, mám ísť budúci týždeň (30.tt) na prietoky do Novej nemocnice. neviete mi povedať, či sa treba objednať?? pamätám, že pred 3 rokmi netrebalo, ale mohlo sa to zmeniť...

kathka0022
24. máj 2012

@jaruskka Nie netreba sa objednat pojdes na 16.posch a cakas 😉

jaruskka
24. máj 2012

@kathka0022 ďakujem

jaruskka
24. máj 2012

@susan66 Celkom súhlasím... pri prvom pôrode som mala dohodnutého mudr. Mikolaja a bola som nadmieru spokojná. nič nepodcenil a starostlivosť po pôrode bola perfektná. bol dohodnutý na poslednú chvíľu, ale nepýtal viac ako sa normálne platí za pôrodníka, plus ešte všimne. teraz sa chcem dohodnúť s mudr. Rošákovou, keďže mi odporúčala plánovaný cisársky.

gelifil
24. máj 2012

@jaruskka akoze nepytal viac?!...ale narovinu nieco pytal?

tehulka_mk
24. máj 2012

@kathka0022 Prosim ta a odkedy sa tam da cakat od rana? 🙂 Teda tak, kedy beru prvu pacientku?

kathka0022
24. máj 2012

@tehulka_mk Skoro rano sa neoplati ist tak okolo 10-tej lebo rano maju prednost pacientky a ked je ich dost tak by si sa tam nacakala,no netvrdim,ze ked prides po 10-tej ze si tam aspon 30min.neodsedis 😉

sunny15
26. máj 2012

@tehulka_mk usg sa tam ma robit od 8.00-zavisi ktory den sa tam chystas-ak chces rodit pri Knopovi on robi usg v stredy tak si tam kludne nacupkaj okolo 9.00...on nema tych usg vela...ale pravdou je ze pacientky z odd.maju prednosť...tych je niekdy 10 niekedy 2...to sa neda urcit dopredu...
urcite neodporucam ist v pondelky,utorky a v piatky...títo lekari maju vela vlastnych pacientiek a tam sa dlho načakas...

mata1976
26. máj 2012

baby, plati sa za USG po 36tt, kt.robia na 16.poschodi?

zapka21
26. máj 2012

@mata1976 ja som neplatila nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre