Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

norik1
21. apr 2009

Timulik gratulujem aj ja, tesim sa ze je vsetko ok 😉 hlavne Ty a Risko 😉

Katy pri spinalke ani nevies, ze nieco s tebou robia...ak nieco citis, tak ti toho namiesali malo.... anesteziolog ti robi davku podla vahy, neboj....a nebudes to citit nijak, ako keby sa to ani teba netykalo 😉

Obrusky: Mystery vies co vsetko v tom musi byt, aby to ocistilo kozu od stolice a zaroven ju aspon ako tak predezinfikovalo? toooolko chemie, ze az sa necudujem, ze deti chytaju na to dermatitidy... nam nerobili dobre Tesco utierky, inak Nivea a Pampers v pohode. ale ako hovorim, nepouzivam ich stale. Zaparenu ritku sme mali raz, poviem vam to bol hrozny pohlad...
Niekedy mam pocit ze maly sa pokaka naschval lebo vie, ze pojde do vane... a to je jeho 🙂 🙂 🙂

mauzos
21. apr 2009

Timurik gratulujem s syncekovi 🙂
Na ktorych izbach ste nakoniec boli s Ibineckou? Ja som tiez bola na nadstandarde na izbe c. 1 a pustili ma az v stredu, takze sme sa tam museli vidiet 😉
katy ja som tiez mala sekciu a spinal a nic som pri tom necitila. Toho sa bat naozaj nemusis, je to len take divne, ze si akokeby od pol pasa ochrnuta ☹ Ja som ale vstala az na treti den, skor som sa nevladala ani posadit. Ale to bude mozno tym, ze som mala dvojicky. Este stale ma to pobolieva a to som mala sekciu 6.4.

katy2
21. apr 2009

babenky, dakujem za upokojenie 😉
mazous, chlapci su nadherni 😵 😵 😵 gratulujem 😵 😵 😵

norik1
21. apr 2009

Mauzos gratulejsn este raz 😉 rozkosni su!!!

nic si z toho nerob, ja som ten rez citila tiez dost dlho...a teraz ma ta rana tiez hocikedy svrbi - ked sa ma zmenit pocasie...

smudlinka19
21. apr 2009

ahojte babenky....no tak sme dnes boli na kontrole u Murína a tam bol ten papier ohladom platenia tých 5000....že si to zazmluvníš a lekár je k dispozícii nonstop ale mne nikto zatial nič nevravel tak uvidíme ako to dopadne....neviete či sa nedá dohodnuť s lekárom že ti porod vyvolá alebo vyvolávajú až ked prenášate 😀 😀 😀

mauzos
21. apr 2009

katy, norik dakujem 🙂
norik to si ma teda potesila s tym svrbenim. Teraz sa idem niekedy zblaznit ako ma to stekli a neviem si to poriadne poskrabkat 😀 😀

katy2
22. apr 2009

Dr.je nevinna 🙂
http://www.pluska.sk/aktuality/kosice-lekarka-j...

Inak je to hrozne, ti dr. su stale jednou nohou v base..... 😒

timulik
22. apr 2009

mauzos gratulujem k drobcom...
s ibineckou sme boli len prvy den spolu na izbe, potom ma prelozili na nadstand c. 5 a ibinecku na c 4, uz teraz viem ze som ta raz na chodbe videla ale nebola som si ista, ci si to ty...

ibinecka
22. apr 2009

Ahoooj Timulik a všetky žienky, tak už som sa konečne dostala k PC aj ja. Všetko sme super zvládli /aj vďaka spolutrpiteľkám na izbe 😀 /. Málá karinka je nádherná, a už konečne aj priberá drobec malý. Velmi sa tešíme. 😀 😀
Mauzos, tiež gratulujem, to som ja čo mi tak vyvoniaval tvoj čajík keď si si ho stále varila na chodbe 😀 len škoda nestihla som ochutnať. Držte sa !!!!
A žienky čakateľky, ničoho sa nebojte lekári a sestričky sú ozaj super a dobrý odborníci.

mystery7
22. apr 2009

kocky, mate krasne deticky, nadherne.
ja sa uz tesim na tohomojho milacika. dnes sa mi od rana natahuje po celom brusku 😉 asi bude gymnasta 😀

mauzos
22. apr 2009

no teeeda baby vy ste ale kamosky, ze ste sa ku mne nepriznali 😠
Ibinecka mozes si zato sama, ze si neochutnala, ja som ti nukala 😉 Teba kedy pustili? tusim si tam este bola, ked sme isli domov my ...

mauzos
22. apr 2009

a inak tiez blahozelam k babatkam 🙂

katka2808
22. apr 2009

smudlinka ahoj. mne prave vcera doktor, u ktoreho mam rodit, povedal, ze porad vyvolame. ze mi pichne infuzku s oxytocinom v ramci jeho normalnej sluzby.
neviem, ci je to dobre, alebo zle, ma to svoje vyhody aj nevyhody... neviem, ci zena uz potom moze len lezat, alebo jej dovolia este s infuzkou chodit (ja som este infuzku v zivote nemala, neviem) ... a ako dlho potom porod potrva. ale vraj tu infuzku mi pichne, az ked uz budem trochu otvorena... a budem citit normalne kontrakcie. zatial viac neviem...

norik1
22. apr 2009

Katka s infuzkou mozes normalne chodit, tlacis si ju na takom tom stojane.... ja som tak odpochodovala cely den a celu noc...

ibinecka
23. apr 2009

mauzos, ja som odchádzala vo štvrtok, ešte som ťa tam vyzerala ale som ťa nevidela. Lebo až predposeldný deň som si všimla že máš 2 pásiky na ruke a tak som si pomyslela že si to určite ty. 😀 A ten čajík ľutujem že som si nedala 😀

smudlinka19
23. apr 2009

katka dakujem....no mame sa stretnuť 04.05 tak som zvedavá ako si to on predstavuje...a kedy ti to naplanoval??? lebo ja mam dva terminy a je medzi nimi rozdiel 2 týždne tak neviem či on nebude čakať do toho vzdialenejšieho no fakt neviem 😀 😀 😀

kvila
23. apr 2009

dievcata, chystate sa daktora rodit teraz niekedy? Ja mam termin 2.5., ale chystam sa kazdym dnom 😀 Tak dajte vediet, nech mam sancu, ze tam nebudem "sama".

mystery7
23. apr 2009

ja mam termin 26.5. ale dnes ma detska doktorka odhadla ze o 2 tyzdne, tak sa mozno stretneme 😀 😉

veland
23. apr 2009

ahojte...ja mam termin dnes🙂...ale na porod to v ziadnom pripade nevyzera-nasmu babu sa nejako nechce, mame sa prist opat ukazat v pondelok🙂

....novopecenym maminkam blahozelam a prajem vela radosti s babatkami🙂

....po porode by som chcela mat babo pri sebe, tak by som mala zaujem o nadstandard - tie ktore ste rodili teraz, viete mi prosim povedat ci mam sancu sa tam dostat....a ako to s tym funguje?....ktory stupen by ste odporucali?...dnes, ked som tam bola som bola zdesena, ze kolko tam je ciernych:(:(

mauzos
23. apr 2009

ibinecka nas pustili uz v stredu, ved som tam bola ovela skor ako ty. Tak skoda, ze si sa ku mne nepriznala, mna ani nenapadlo, ze to mozes byt ty ☹

ibinecka
23. apr 2009

mauzos nevadííí 😀 veď si môžme dať kávičku v lete niekde v cukrárni 😀 Urobíme stretávku mamičky z MK 😝

mauzos
23. apr 2009

oki, uz teraz sa tesim. Donesiem Ti prdikovy cajik? 😀 😀

kvila
23. apr 2009

veland, super, tak to by sme sa mohli stretnut, ja uz par dni citim take dost "dobre" pichanie na spodok, tak asi to uz nebude dlho. Zajtra mam poradnu v novej a inac mam aj napisanych lekarov, ktori maju sluzbu do konca aprila 😀 Ale je to asi jedno, lebo nepoznam osobne nikoho 😅

veland
24. apr 2009

No, tak to ano Kvila - je sanca, ze by sa stretli - lebo ako hovorim u mna posledny tyzden skoro ziadne priznaky - okrem tvrdeho bruska...ale dufam, ze nase babo bude este aprilove🙂To pichanie som tiez sem - tam citila...ale davnejsie🙂
Neviem, ci som dobre pochopila ....nechodis na poradnu ku konkretnemu porodnikovi?...teda chodis na centralny prijem? ...ci ako to je v takom pripade?Drzim na dnes palce🙂

mystery7
24. apr 2009

ja mam poradnu na cpo v utorok, nebude tam nikto z vas? 😉

kvila
24. apr 2009

hej, veland, presne si uhadla. Chodim do poradne na CPO, vzdy mi urobia monitor a pozru, ci sa neotvaram a tak. Chodim raz za tyzden. Dnes to dopadlo vcelku fajn, hoci mi museli monitor opakovat, lebo babo spalo. Poslali ma chodit po schodoch, aby sa prebralo 😅 Ale potom uz bolo vsetko ok. Zial, stale sa neotvaram ani nic nenasvedcuje tomu, zeby som mala ist nedajboze rodit 😒 No uvidime, co dalej. Objednali ma na 1.5., ale verim, ze tam uz nepojdem. 😀

kvila
24. apr 2009

veland, a ty mas akeho porodnika vybaveneho?

katka2808
24. apr 2009

smudlinka ahoj. na kedy to naplanoval, to este neviem... kazdopadne povedal, ze uz musim byt trochu otvorena a az vtedy mi pichnu oxytocin. bolo to take prve stretnutie s doktorom, tak sme nic nerozoberali dopodrobna, chapes. urobil mi to CTGcko, ci ako sa to vola, ked sa 20 min monitoruju ozvy babatka a stahy maternice tusim... no a nabuduce aj ultrazvuk, teraz sa nedalo. a to nabuduce je buduci tyzden. tak mozno budem vediet viac. ak bude mat doktor cas chvilu pokecat.

bene
25. apr 2009

katka neboj sa,
len si to s nim preber aj tu variantu ak by si chcela cakat na kontrakcie ze nechces vyvolat, co v tom pripade.
a hlavne co ak kontrakcie pridu skor ako ste si napr. naplanovali?
to su dve otazky ktore sa urcite opytam ked pojdem tento tyzden za svojiiim.

katka2808
25. apr 2009

Bei a kedy ides?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre