Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

mimca20
24. jún 2011

@katka888 Tak to mas pravdu, ved ona uz v tom ma prax a uz teba pozna. Tak vie co bude robit 🙂

katka888
24. jún 2011

@mimca20
podla mna tak dlho by ta nenechali, kvoli babatka, kto vie ako bude s plodoou vodou a tak... nebój, urcite to bude skor... mysli poriadne na to, aby to bolo skor 🙂

katka888
24. jún 2011

@mimca20
ani nevies aka som zvedava na zajtrajsok, je svata pravda ze kazdy porod, tehot je ine.. vika prisla na svet pred terminom, nemala som takychto poslickov, dokonca ked ma prijimali, mala som kontrakcie kazdyc 5 min a nic som necitila.... teraz je to uplne ine, tak som zvedava aj na porod.

svetlankat
24. jún 2011

@katka888 Kati drz sa zajtra, budem na teba silno mysliet

svetlankat
24. jún 2011

@mimca20 pripajam sa ku Katke,urcite ta nenechaju tak dlho cakat, aku mate teraz vahu?

katka888
24. jún 2011

@svetlankat
dakujem, hadam budem schopna rozmyslat a posielat sms 🙂

svetlankat
24. jún 2011

@katka888 😉 ak nie ja som na linke v nedelu, tak si nerob starosti 😀

svetlankat
24. jún 2011

@katka888 o ktorej to ides?

katka888
24. jún 2011

@svetlankat
o 9tej

svetlankat
24. jún 2011

@katka888 ok moja, tak drzte sa, nech je to rychle,idem si lahnut, bru.

katka888
25. jún 2011

@mimca20
asi sa dnes nestretneme ...
ja som bola za doktorkou, spravila hamiltona, ale ze hodku dve si mozem ist niekam pochodit, tak sme sli domov, zabudla som pripravit mm dokumnety na rperabku, zase som sa najedla, ideme na postu, k nasim pre kartu na vytah / vytahy pre zamestnancov, lebo mm odmieta cakat na tie rpe navstevy 🙂 / a zase uz s taskou n aprijem. a to uz budes mat po monitore. tak drzim palceky a napis ako si dopadla, ja sa hadam k netu na chvilku dostanem, mm povedal, ze mi donesie mobilny net aby som si pozrela postu, ked budem chciet

janina7911
25. jún 2011

@katka888 Držím palce, nech to dobre dopadne. 🙂

dany1986
25. jún 2011

@katka888 tak sa drz :D nech to mas co najskor za sebou 😉

dany1986
25. jún 2011

@katka888 ako si prezila hamiltona, lebo co citam tak ze vraj to boli
aku mas ty skusenost 😕 lebo kamoske vravela dr.ze ked nic tak potom prv skusi hamiltona, tak nech jej poviem naco sa ma pripravit 😝

mimca20
25. jún 2011

A vyzera to ta, ze aj tento vikend sme doma 🙂. Sestricka na nas, ze pani vy mate kontrakcie 🙂 a ja reku, ze nic nove, aj vo stvrtok boli a nic. Ale uz v pondelok mame stretko s porodnikom a dohodneme sa na postupe (datume co a ako, kedy), lebo on odchadza zaciatkom jula na dovolenku. Takze na 100% buduci tyzden to isti hihihi.

mimca20
25. jún 2011

@svetlankat Vahovo sme cca 3kg 🙂 mame modela, ale to je len orientacne. Ze moze aj viac aj menej.

1talizmanik1
26. jún 2011

@katka888 drzim palceky 🙂

mimca20
26. jún 2011

@1talizmanik1
Inak Katka888 ma uspesne porod za sebou (som s nou v telef. kontakte). Vcera to zvladla na jednotku 🙂, urcite sa nam ozve na popise viac ake to bolo.

1talizmanik1
26. jún 2011

@mimca20 a u rosakovej rodila nakoniec?ja som tak chcela ist do sace, ale kvoli jiske musim zacat riesit novu nemocnicu a nejak neviem, ku komu...:(

mimca20
26. jún 2011

@1talizmanik1 Ano rodila u Rosakovej. Porod sa jej vydaril paradne, maly sa narodil o 17:55 a to este doobeda bola na prijme okolo 11tej (videl ju moj manzel 🙂 ). A ako citas, rosakova jej spravila toho hamiltona... A zabral, parada. Myslim ze ta Rosakova nie je zla, dobre recenzie som na nu citala, ale ja som uz mala "rezervovaneho" Molokaca, tak som uz nemenila lekara. Uvidime ako dopadneme my zajtra mame sa s nim stretnut a riesit nas, prenasame uz 4 den 🙂. Manzelov spoluziak zo ZS robi gynekologa v Novej Nemocnici, ale nema este bohvieake skusenosti (podla mna) a dal nam kontakt na Molokaca, tak preto ho mame. Ja som s nim spokojna.
Ale ak by som chcela zenu, tak sa urcite skontaktujem s tou Rosakovou, je fajn aspon podla tych recenzii, ohlasov co su tu na webe.

1talizmanik1
26. jún 2011

@mimca20 no ja rozmyslam nad nou, alebo murinom,lebo on mi bdie nad malinkym asi od zaciatku problemov-morfologiu mojmu gyndakovi robim, alebo androvicova, sice mladucka, ale vraj velmi sikovna a je to dcera maminkinej kolegyne , gtak ak by nemohli tito dvaja, asi vezmem ju...

mimca20
26. jún 2011

@1talizmanik1 Takto mas pekne na vyber. Hlavne porozmyslaj a vyber spravne. Su vsetci traja odbornici. Murin odrodil pred 3 rokmi moju svagrinu - ma dvojicky dievcata.

1talizmanik1
26. jún 2011

@mimca20 on je taky zlaty doktor, len ja si nemozem pomoct, aj moj lekar je muz a ja sa staletak hanbim, tak radsej asi chcem zenu 🙂, ako viem, ze on akurat tak na mna je zvedavy :D :D, ale blby pocit stale.....

mimca20
27. jún 2011

@1talizmanik1 Tak to rozhodni sa pre tu Rosakovu. Ja by som ju brala, nepocula som na nu nic zle, len same pochvaly.

1talizmanik1
27. jún 2011

@mimca20 asi vezmem 🙂,uvidime, ci nam tobiasik ostane v brusku az do riadneho terminu 🙂, budem jej musiet volat 🙂

svetlankat
27. jún 2011

@1talizmanik1 Rosakova je super odbornicka, ma toho vela za sebou a vie rychlo reagovat, ale aj Murin je super, pri porode nebudes mat cas sa hanbit 😉
@mimca20 Katka hrdinka, ma to uspesne za sebou, tebe drzim silno paste

1talizmanik1
28. jún 2011

@svetlankat uvidime, jak dopadnem zajtra v poradni, ci mam zacat vybavovat, ci nie 🙂

svetlankat
28. jún 2011

@1talizmanik1 ja som k Rosakovej sla az v 36tt, ono skor ani netreba pokial nie su nejake komplikacie, drzim paste

stanka04
28. jún 2011

Ahojte,chcela by som sa spytat,tie,co ste uz rodili v Novej,nocne kosele a zupany davaju erarne? Alebo oblecenie pre babo mozem mat aj svoje? Citala som,ze ano,ak si donesiem.A este s plienkami,davate si svoje,ci nejak sestricky beru a davaju? Urcite ste uz poculi pribehy,ze v "mojich Pamperskach ciganca od vedla..." 😝
Pekny den 🙂

gabika7706
28. jún 2011

@stanka04 nocne kosele a aj zupan Ti daju, z mojho pohladu - zo zaciatku lepsie spinit ich ako svoje ;)
Pre babo tiez komplet oblecko maju, ak das svoje,nemusi sa Ti vratit, po kazdom kupani obliekaju ciste (ak sa povracka alebo prekaka, tak samozrejme aj skor) ...iba ak by malo babo reakciu na ich prasok, tak vtedy jasne, ze treba z domu, inak by som to vobec neriesila.
Napr. ja som pred rokom odniesla kopu kosielok a dupaciek a nebola som sama, maju tam toho dost, myslim.
Co sa plienok tyka, v mojich urcite ine deti neboli 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre