Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

1talizmanik1
5. jún 2011

@jajusa a co vsetko si mala ?myslim, epidural, sukromna izba a tak 🙂

sammy244
5. jún 2011

@katka888 aj ja chodim k Luptakovi...najprv som chcela rodit v saci..ale teraz tiez rozmyslam nad novou..chcem ist za Rosakovou..ale neviem ci ma vezme..ked ma tak vela pacientiek :(

katka888
5. jún 2011

@sammy244
zavolas jej a uvidis

sammy244
5. jún 2011

@katka888 mam aj cislo ale radsej asi za nou zbehnem...dufam ze ma vezme...lebo ak ma ona nevezme tak idem do sace..a to sa mi velmi nelubi koli tym poplatkom...

katka888
5. jún 2011

@sammy244
no urcite jej zavolaj, lebo ju len tak nenajdes, beha medzi 16tym a 17 posch, potom porody, operacie....

katka888
5. jún 2011

baby neviete, je aj na predporodnom nejaka nadstan izba?

mireag
5. jún 2011

@katka888 Ano, ked som tam lezala, jedna baba chcela byt sama (lebo je vraj jedinacik a ona je tak zvyknuta... 😀, niiic jej nechutilo, vsetko bolo zle - to len tak na okraj...) 😀
a bola v jednopostelovej. Nenazvala by som to vsak nadst. izbou. 😉 Platila tusim 6e. Treba sa opytat sestriciek na 17/A. 😉

sammy244
5. jún 2011

@katka888 na A su aj jednopostelove izby...a plati sa teraz 7e....ale tie izby su hrozne..neda sa otvorit okno...a je v nich dost horucoo....

sammy244
5. jún 2011

@katka888 a ked viem ze zajtra sluzi...a len sa opytam sestriciek ze kde je???lebo ked jej zavolam..ona nevie kto som..co jej poviem..

mireag
5. jún 2011

@sammy244 Ak ti mozem odpovedat. Normalne jej zavolaj - najlepsie po 18.00, cize aj teraz a povedz, ze chces u nej rodit. To je vsetko. Ona nema cas sa vykecavat, tak ti len povie, kedy mas za nou prist. 🙂 Ja by som ju po oddeleni nenahanala.

sammy244
5. jún 2011

@mireag dakujem a mozem napisat aj sms?? 😅 ci je to nevhodnee???

mireag
5. jún 2011

@sammy244 Normalne jej zavolaj. Vravim, mozes aj teraz. 😉 Nema cas odpovedat na sms.

sammy244
5. jún 2011

@mireag dakujem pekne za radu 🙂 🙂 🙂

katka888
5. jún 2011

@mireag
@sammy244
ja len chcem izbu kde by som bola sama. o nejaky luxus mi nejde.... 😒
lebo asi si ma zajtra nechaju v nemocke

katka888
5. jún 2011

@sammy244
ako pise
@mireag , urcite volaj a nepis sms.... podla mna je nevhodne, ak nieco od niekoho chces, tak napisat sms. jej vola kopec tehuliek, nebudes ani prva ani posledna.

sammy244
5. jún 2011

@katka888 tak na 17/A su 3 take izby nadstandard plati sa za nich 7e..lebo baby boli teraz tak...🙂 a preco ta nechaju v nemocke 😕

katka888
5. jún 2011

@sammy244
p.s. ona sa ta len spyta na termin a povie kedy sa jej mas zase ozvat, lebo este mas termin daleko

sammy244
5. jún 2011

@katka888 a mam jej povedat ze by som chcela u nej rodit ze ci by ma vzala?

mireag
5. jún 2011

@katka888 no ved jasne. Ked prides z prijmu hore, tak hned povedz sestricke, ktora ta bude "ubytovavat," ze chces jednotku. 😉

sammy244
5. jún 2011

@katka888 no termin mam daleko ale bude to skor ako na termin 🙂

katka888
5. jún 2011

@sammy244
ked som sla za rosakovou, tak ukazal ult ze maly je mesiac asi pozadu s vyvojom, doteraz ale vsetky vysetrenia boli v poriadku aj vysledky / som si ich potom porovnavala doma, kedze mam od gyn kopie / a cosi ze ani prietoky s ajej nezdali, tak mam ist vpon na monitor a pripravit sa, ze si ma pravdepodobne aj nechaju / ak by sa im nieco nepozdavalo /
a ja tak velmi nechcem ist do nemocky, mna to tam polozi psychicky.... a este ak by som mala byt s niekym na izbe... ☹

katka888
5. jún 2011

@sammy244
povedz jej: pani dr rosakova, prepacte ze rusim, dostala som na vas kontakt, planujem rodit v novej a mam na vas skvele odporucanie, vedela by som sa s vami dohodnut na porode? ...
a ona ti hne dpovie co dalej. za 40 sek mas ukonceny hovor

sammy244
5. jún 2011

@katka888 no ja som pri prvom bola tyzdne..a pri tomto nastastie tyzden..ale tiez som mala dost :((( ale ty to uz mas za par...ale mna by sa snazili udrzat do 40tt a to ja nechcem..chcem rodit v 38tt ak to nebude skor..teda...fakt je to tam takee...:((( ale oni ti budu davat isto to slavne magnezko...to by som ja uz odmietla...lebo oni to pchaju kazdemu...mne take somariny poordinovali ze Luptak bol zhrozeny ze naco toto naco hento..ked som mala vysledky v norme 😠

sammy244
5. jún 2011

@katka888 😀 😀 dakujem ti xixi joj ja tak nerada volam kdesi 😲 😲 ale tak musim 🙂

mireag
5. jún 2011

@katka888 drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. Nestresuj sa dopredu. Ja som mala super spolubyvajucu a tiez som sa velmi bala. Ale urcite bude volna jednotka. 🙂
@sammy244
ja som k nej chodila od 30tt. Nakoniec ma rodil niekto iny... taaaak ma to mrzelo... ☹

mireag
5. jún 2011

@katka888 😀 presne si to vystihla. Aj menej ako 40s. 😀

sammy244
5. jún 2011

@mireag a preco ta rodil niekto iny ☹ ☹ neprisla??

mireag
5. jún 2011

@sammy244 ja uz som tam lezala a vedela som, ze cez vikend je prec na skoleni v tatrach... mala som ist v sobotu na priepustku domov a rano mi odtiekla voda... 😅 Takze tak som dopadla... Dr., co ma rodila, som videla prvykrat v zivote. 🙄

sweetsuzi
5. jún 2011

@katka888 ano su tam 3 jednotky, ale nadstandardom sa to nazvat neda, fakt jedine to ze si sama. Ja som tiez lezala na 17A, dvakrat po dva tyzdne (v 8. mesiaci a potom do porodu) a nebol to ziaden med, je to na nervy , bola som rada ze nie som sama na izbe ze sa mam s kym porozpravat.
Katka ale neboj nic, ak to nebude dobre s prietokmi alebo cimkolvek, ty si v 38tt, takze oni radsej porod vyvolaju, ako by tam malemu malo byt nedobre. A ultrazvuk tiez nie je prave najpresnejsi - velmi velakrat sa stalo ze sa babo narodilo vacsie, nez hovorili podla ult. - to sa vyratava a staci ze niekde uberie zopar milimetrov pri merani a hned vyzera babo mensie. Jednu kocku strasili ze mala je malinka a bude mat 2,5 kila a narodila sa o 5 dni po tomto ult. a mala 3400g 😉 A to sa splietol Dr. B. ultrazvukovy expert 😀
Hlavne ziadne stresy, babo je uz donosene, vsetko bude ok - nas maly sa tiez tak narodil 37tt+5 a vsetko bolo v naprostom poriadku.
Drzim palce, pevne nervy a lahky porod a nech ste doma cim skor spolu uz styria 😵

sammy244
5. jún 2011

@mireag joj no to je toto najhorsie...a ako sa volala ta dr.a bola si spokojnaa??? 😅
@sweetsuzi oni tam maju aj take usg nastavene podla nemcov..a ti su velki..mne povedal ze moje babo je o tyzden mensie...a u mojho dr na usg vyslo ze je prave väcsie ako ma...tak to su tie usg...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre