Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

mimca20
26. sep 2011

@moncicip Gratulujem k syncekovi. Nas Luky sa narodil 5.7. 🙂. Mala som zajednaneho Molokaca, ale nakoniec on to nestihol, isiel na dovolenku. Uzasny lekar, takze bola si v dobrych rukach. Pekne si uzivaj maleho. Drzte sa.

moncicip
27. sep 2011

@mimca20 Dakujem 🙂 Ja som bola spokojna a ak raz niekedy v dalekej buducnosti bude druhe tak urcite budem chciet jeho. Inak byva na tej istej ulici ako my 🙂 Aj ty si uzivaj maleho a zelame vam obom vela zdravia a tebe vela mliecka 🙂

mimca20
27. sep 2011

@moncicip Dakujeme krasne. A taktiez spravim aj ja podobne ako ty, ak este raz v buducnosti babo, tak pod pohladom Molokaca, Murina alebo Androvicovej. Aj ked uz byvame v Presove, rodit jednoznacne Kosice v Novej.
Mliecka uz nemame ☹, ale pohoda sme na UM a zvladame to. Dikes.

gabika7706
27. sep 2011

Baby, kt. chodite teraz do novej na usg alebo meranie prietokov, neviete nahodou, ktory lekar je v ktory den pisany na ultrazvuky na 16tom poschodi? Nepamatam si to uz a chcem tam ist so svagrinou ...
Tie, kt. ste nemali pred porodom vybaveneho ziadneho lekara, ako to funguje? Nemam taku skusenost, kedze som bola na rizikovom s obidvomi, ze ako to je, na prietoky sa chodi na 16te a na monitor na 2.posch. nad urgent? Ked zacne porod? Rovno na 17te? Juj, ja som asi vo vacsom strese z toho ako moja svagrina 😀

phillippa
27. sep 2011

@gabika7706 ahojky co viem to ti napisem 🙂 ak nemas dohodnuteho lekara rodis pri tom kto ma akurat sluzbu na sale nic speialne sa nekona
😉 prietoky 16p monitor 2p centralny prijem treba sa ale objednat. ked zacne porod tak na centralny prijem najprv, prijmova kancalaria, satna a tak 17p blok C prijem rodicky zvonime 3x 😀. tot co viem roodila som tam 12.9 snad som kustik pomohla tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

phillippa
27. sep 2011

@gabika7706 viem len ze v pondelok je tam dr.rosakova a utorok Bosormeni na usg na 16p

moncicip
27. sep 2011

@mimca20 Skoda, ale co ved mlieko je vec ktora sa kupit da. Zdravie sa kupit neda a tak sa mozes tesit ze sice nemas mliecko ale aspon je maly v poriadku.

katy2
27. sep 2011

@gabika7706 po - rosakova, ut - boszormenyi, st - knop, št -suchanek, pia - murin

gabika7706
27. sep 2011

@phillippa
@katy2 dakujem baby za info, takze vo stvrtok tam urcite nepojdeme, utorok zvazime 🙂

katy2
29. sep 2011

Ahojte,
chcem sa spytat, tie co ste rodili sekciou, je nutne davat dole zlate nausnice pred zakrokom? Ja ich mam nejak specialne zavrete a neviem ich odopnut. Nie su velke.
Len co si pamatam pri prvej SC, davala som vsetko dolu ale skor z vlastnej iniciativy.
Vdaka za odpoved.

gabika7706
29. sep 2011

@katy2 nenosim sperky, takze v tomto neporadim, ale kontrolovali, ci nemam nalakovane nechty

adelaida33
29. sep 2011

@katy2 áno, všetky šperky dole a najlepšie ich tam uz so sebou ani nepriniest 😉 . ja som šla nečakane na sekciu a tak mi tam dávali tiez špeciálne uzavreté náušnice dvaja dole, naštastie mám uši celé 😀 .

katy2
29. sep 2011

@adelaida33 to som si myslela.... som zvedava, ako dam tie nausnice dole 😠 musim s tym nieco podniknut.... 😖 a vdaka 🙂
@gabika7706 nechty nelakujem, o tom viem.... 😉

adelaida33
29. sep 2011

@katy2 niet začo 😉 . držím palce 🙂 .

phillippa
2. okt 2011

@katy2 muselo ist vsetko dole, sponky z vlasov aj nausnice 😖

katy2
3. okt 2011

@phillippa uz sa s tym zmierila a nudza ma prikvacila, tak uz konecne viem, ako tie nausnice odopnut 🙂

junovka
5. okt 2011

@phillippa
@adelaida33
@gabika7706 baby prosim viete mi napisat kto je teraz tam primar??Potrebujem to strasne vediet...vdaka ☹

gabika7706
5. okt 2011

@junovka v r. 2009 bol primarom Dr. Mikolaj, neviem, ci to plati aj teraz...tu na stranke pisu, ze je zastupca prednostu http://www.fnlp.sk/index.php?option=com_content...

katy2
6. okt 2011

@junovka primarom je Dr. Mikolaj

phillippa
6. okt 2011

@katy2 je to ako pise junovka dr. Mikolaj 🙂

junovka
6. okt 2011

@phillippa
@katy2
@gabika7706 vdaka babenky potesili ste ma!! 😀 ...hned zajtra sa mi bude lahsie kracat do nemocky

vivienkata
12. okt 2011

Ahojte chcem vas poprosiť ci neviete poradit zoznam veci co treba do tej nemocnce mam termin 5 decembra a neviem presne co tam treba ja som tam rodila pred 3 rokmi a neviem ci sa nieco zmenilo alebo nie? budem vdačna za vase odpovede ,

dany1986
12. okt 2011

@vivienkata Nie,nie nic sa nezmenilo,zoznam je aj nalepeny na dverach CPO,😀

vivienkata
12. okt 2011

@dany1986 dakujem

moira16
12. okt 2011

@gabika7706 Uz je asi neskoro, ale ja by som za Boszormenyim nesla. Je dobry odbornik, ale ludsky pristup ku chyba. O obe moje tehu aj porody sa staral Murin (od 16tt). Je to velmi mily, vzdy vysmiaty lekar. Velmi vela nam pomohol.

gabika7706
12. okt 2011

@moira16 vdaka za reakciu, boli sme min. pondelok, bol tam Dr. Knop, na kontrolu boli v stredu, bol tam Suchanek... Svagrina nechce vybavovat ziadneho lekara, takze to uz nechavam na nich.

ewana73
12. okt 2011

@gabika7706 ja mam s Bosormenym ,uz ani neviem ako sa pise take otrasne skusenosti,ze ani nechcem spominat...ja som chcela ist rodit do sace ale okolnosti sa vyvinuli tak,ze som skoncila v novej na urgente a ihned na salu..co cert nechcel prave k nemu som sa dostala(inak som sa potom pomimo dozvedela,ze vraj je znamy pod prezyvkou doktor mäsiar)..nebudem opisovat cely porod lebo ak si na to spomeniem ma oblieva pot ale jeho nevsimavost a VRAJ vysoka odbornost dosla k tomu,ze som skoncila na akutnom cisaraku a na poslednu chvilu lebo maly bol zakliesneny hlavickou a on pan doktor len cakal a cakal 11 hodin,ze co sa udeje.. vsetci sa spametali az vtedy ked sa malemu v mojom bruchu urobil na hlave krvavy hematom a to som bola za 5 minut na cisaraku.maly skoncil samozrejme na jiske a s infekciou lebo som uz mala zelenu plodovu vodu..nehovoriac o jeho nechutnych poznamkach...bola som v nemocke 7dni a on sa na mna prisiel pozrit raz,ze vraj ci som to prezila a vsetko ok?tak len tolko,ze teda v utorok nech radsej rodit nejde ... 😉

gabika7706
12. okt 2011

@ewana73 ja som sa pytala na to, kedy kto sluzi na ultrazvuku 😉 Viem aky ktory dr je, kedze som mala obidva tehu rizikove a polezala som si v nemocnici viac ako by mi bolo prijemne...Kedze som isla so svagrinou na prietoky, chcela som sa vyhnut hlavne Suchankovi. O tom ale aj o Dr. B..som tu uz aj ja pisala kedysi davnejsie

flowerfairy
12. okt 2011

@vivienkata Ahoj Kati, davno som o tebe nepocula, ako sa mate? Uz sa nam to krati, co? 😀 Ten zoznam je aj na ich stranke - http://www.fnlp.sk/index.php?option=com_content...

ewana73
12. okt 2011

@gabika7706 aha tak prepac,v podstate som aj odpovedala ked sa tu niektore kocky pytali ci vybavovat lekara alebo nie ,tak neviem ci bola teda nahoda,ze ked som sla rodit bol tiez utorok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre