Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

dankaa
9. feb 2007

Ahojte mamicky,

ktorá máte skúsenosti,alebo sa chystáte rodit v novej nemocnici v Kočiciach,tak sem patríte... 😉

monnaliza
15. dec 2009

Ahoj cory

ja budem rodiť tiež v januári ale neskor termin medzi 22.,1. a 28.1 - tiež si myslím, že skor, a chcem rodiť u Dr. Rošákovej. Napíš mi prosím, ako si sa s ňou dohodla, či Ti príde k porodu mimo službu. Mna upozornila porodna sestra, ktorá mi robila monitoring, že ak chcem mimo službu, musím zaplatiť aj zazmluvnenie. Nechápem dobre, tu s tým robia nejaký problém? V starej chodia mimo službu aj bez oficiálneho zazmluvnenia- Ak nechceš priamo písať tak mi pošli internú prosím.Ďakujem

terina25
15. dec 2009

baby,niektoré ste tu písali o výťahu.Takže ja som šla rodiť v noci.šla som na centrálny príjem,bola som otvorená na 5 prstov,bolesti hrozné a šla som sama s mužom na 17.som myslela,že porodím vo výťahu...

cory
16. dec 2009

ahoj terina, to som sa pytala ja 🙂 no dufam ze so mnou nejaka sestricka pride, neviem si predstavit ist na vytahu keby to prislo na mna cez den 😲

yoya
16. dec 2009

ahojte.... 🙂
k tým výťahom, ešte keď ti na každom poschodí zastaví a nastúpi alebo vystúpi niekto .... hrôza
včera som išla na 16.p. a so mnou vo výťahu išli 3 spoluobčanky, no poviem vám mala som čo robiť, aby som to tam predýchala /a ešte ak je výťah plný - rôzne arómy,.../ 😖

yoya
16. dec 2009

cory - bola som včera za dr., ale ešte sme sa nejako na termíne nedohodli, mám za ním zájsť ešte v pondelok, snáď sa dostaneme na nejaký rozumný termín, tak sa potom ozvem... 😉

martinka17
16. dec 2009

neviem, ale mňa tiež ako terku nikto hore neviezol, aj keď otec má kartu na zamestnanecké výťahy, tak som bola toho ušetrená a tiež som išla rovno rodiť 😒

nell201
16. dec 2009

ked som bola nedavno v nemocke,tak mi na prijme dali oseteovatelku a ta sa so mnou vyviezla az na 17p..Ale je mozne,ze preto lebo som sa necitila dobre a krutila sa mi hlava az som stracala rovnovahu.Momentalne ma ale zaraza,ze je zakaz navstev,ale spoluobcania si veselo pendluju po nemocnici 😠 .Vytahy su vacsinou prazdne a ak na niekoho natrafite tak na vonajucich spoluobcanou.To je fakt na nervy.

cory
16. dec 2009

no to teda hej, aj ja som isla minule vytahom a hoci nastupila len jedna spoluobcanka, bolo to o chlp aby som tam neskolabovala
yoya, ozvi sa, budem cakat 🙂

yoya
17. dec 2009

ahojte 🙂

cory, jasné, že sa ozvem.... 😉

janka1874
18. dec 2009

daniella ja chodím k hoppanovi do ambulancie na jazero a už to nie je to čo predtým má toho príliš veľa a už sa to aj odzrkadľuje na nás nestíha a ako písala lovacka k pôrodom už ide veľmi ojedinele a tiež tak viem že je drahý ale to ti nepotvrdím lebo ja som u neho nerodila oba chodila do poradne

nell201
26. dec 2009

Vcera som bola za Rosakovou na sono,no a hura maly sa otocil uz do spravnej polohy 🙂 .Takze hrozba sekcie ja dufam zazehnana 😉 .
Prajem vsetkym prijemne sviatky. 😉

blumka
27. dec 2009

ahojte, ja som uz tiez viac menej rozhodnuta rodit v novej nemocnici...lezala som tam teraz 2 tyzdne..lekari celkom ok, aj ked obcas taki partizani, kym som sa nezacala pytat tak cusali a nic nepovedali...
vela dievcat si tam pochvalovalo dr. Rosakovu, vraj ona robi aj tak, ze si navola zeny co ma zazmluvnene do nemocnice vtedy ked ma ona sluzbu, odrodi ich a tym padom nemusia platit ten poplatok nemocnici (tusim to je 160 eciek).

nell201
28. dec 2009

Blumka,aj ja mam dr.Rosakovu.Je fakt zlata.O zazmluvneni sa budeme bavit az v januari,takze potom dam vediet ako sme sa dohodli.

blumka
28. dec 2009

nell a ty uz chodis do nemocky? ja este 14.1 idem ku svojmu gyndosovi a potom asi ma uz posle do nemocky, ci kedy sa vlastne zacina chodit na monitor do nemocky?

nell201
28. dec 2009

Ja chodim teraz za dr.Rosakovou.Este 13.1 idem do pradne ku svojej lekarke.Ak budem posledny mesiac chodit na monitor a ostatne kontroly tak k dr. Rosakovej.Ak mas dohodnuteho porodnika tak chodis k nemu ak nie myslim,ze ides na kontroly cez centralny prijem.Isto to ale neviem.Vzdy som mala dohodnuteho porodnika,takze neviem ako to funguje.

blumka
28. dec 2009

nell, dakujem..

monikabe
2. jan 2010

mile buduce maminky, ja som rodila u Rosakovej, velmi si ju pochvalujem. Pred porordom si ma volala kazde 2-3 dni na kontrolu a tyzden pred porordom mi povedala- do tyzdna bude maly na svete. A on sa fakt za 6 dni narodil. 😀

blumka
3. jan 2010

monika, ja som v novej lezala na rizikovom a so mnou na izbe bola jedna mamicka po cisarskom...mala ho mat planovany u Rosakovej na 9.12 poobede a ona porodila 9.12 doobeda lebo jej odtiekla plodova voda...tak ta Rosakova je mozno nejaka bosorka ked vie urcit tak presne termin porodu 😀
ale je fakt, ze si ju tam vela dievcat pochvalovalo

mili1
3. jan 2010

Ahojte babulky, ja som rodila v novej nemocnici a dr. Rosakovu si chvalilo vela žien,,, kazda ktorá u nej rodila bola spokojna, 😉 🙂 ...ja som nerodila u nej ale bola velmi mila a stale sa chodila pytat ako sa mam ... 😉 🙂

blumka
3. jan 2010

mili a u koho si rodila ? mala si niekoho zazmluvneneho?

katka888
8. jan 2010

pre Svetlankat:
ahoj, aj ja mam termin 21.2. a zvazujem novu nemocnicu, dr rosakovu. mam jej po 11tom volat 🙂

nell201
8. jan 2010

Ahoj,katka888.Ja mam termin 24-25.2.Mozno sa stretneme 🙂

rybka7826
9. jan 2010

katka888, nell201 - pridavam sa ku vam - myslim to, ze sa snad stretneme 🙂

svetlankat
9. jan 2010

Caute baby, tak to nam tam aspon nebude smutno, ked nas tam bude tolko. 🙂

nell201
10. jan 2010

No,to bude veselo 🙂 .A ked si predstavym,ze vsetky budeme rodit pri dr.Rosakovej 😉 .A mozno si niektore z nas dohovori na jeden den a porodime spolu.To by bol teda gol 😀

katka888
10. jan 2010

no to by bolo super 😎 ... verim, ze budeme mat o zabavu postarane .... rybka, ktoreho mas termin?

svetlankat
10. jan 2010

Caute baby, ako ste na tom s pripravami? Uz su vecicky pobalene?

rybka7826
11. jan 2010

katka mam termin 23., resp. 27., no dnes idem do porade, tak som zvedava, ci sa nieco zmeni alebo nie
svetlankat - vecicky este nie su ani vyprate, nie to este pobalene, no uz mi zacina riadne priharat a to este nemam kocik :(
vy ste ako na tom?

blumka
11. jan 2010

ahojte, ja mam termin podla kona 16.2 ale podla lekarov 20.2., tak sa mozno stretneme 😀
mna vystrasil moj 2 tyzdnovy pobyt v nemocnici pred Vianocami, takze ja uz mam vsetko prichystane 😅

nell201
11. jan 2010

No,ja som si obstarala kocik minuly tyzden.Vecicky mam porane a pozehlene,len sa zbalit.Prave malujeme spalnu,tak az bude hotova,vsetko si pekne pobalim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre